תהיות ושאר ירקות

יש לי שאלה??????

נכון נדב פלדמן(יהודה לוי) , הוא הבן של ברוך אסולין ולאימו הביולוגית קוראים לה עמליה מזרחי , עכשיו עד כאן הכל טוב ויפה , אבל מי שעוקב אחרי הפרטים הקטנים בסדרה יגלה , שיגאל המכונה בשם יגאל "הנאצי" שם משפחתו זה גם מזרחי , אז יכול להיות שיגאל "הנאצי" הוא הדוד הביולוגי של נדב פלדמן מצד אימו

smstamir

New member
כולם להיכנס זה חשוב לי

הבורר זו סדרה יפה אבל חבל שזה רק 11 פרקים! אם מישהו יודע אם יש עוד עונה שיכתוב תודה שקראתם smstamir

מיר6

New member
האם זהו פרק אחרון לעונה ביום שבת או לתמיד?

מקווה שתהייה עוד עונה

לא, תהיה עונה שנייה.

יום שבת זה פרק אחרון לעונה, ובספטמבר 2008 תגיע העונה השנייה. כתוב את זה בגדול בסרגל של הפורום!

AvivBoy

New member
שלחתי להם הודעה, בואו תקרוא ^ ^

הוט שלום רב, הינני צופה מעריץ של סדרת הדרמה השבועית "הבורר". על פי הבנתי הסדרה הנ"ל מגיע לסוף העונה הראשונה והשמועות אומרות כי עונה שנייה תעלה בעוד שנה ומספר חודשים נלווים, אבקש בשמי ובשם מעריצי הסדרה הרבים האחרים שתנסו להקדים את הצילומים ולעלות את העונה השנייה בהקדם המתאפשר. אשמח אם תענו לבקשתי, אביב. ------------------------------------------------------------- מה דעתכם?

נחמד רק..

כן, עוד גולשים אני חושב שלחו מכתבים דומים, אבל באמצע פשוט יש עונה שנייה של בטיפול2. מה הסיכוי שיוכלו להזיז הכל בגלל הבורר?
טוב אבל נקווה לטוב.

ohad2708

New member
עזרה !

איך קוראים לשיר שנעמי שרה לאיציק סאסא ואז ממשיך לשאר הדמויות למי שיודע תודה רבה !

איזה קטע צפיתי כרגע בסדרה זינזאנה

צפיתי בסדרה זינזאנה בVOD , ויש שמה דמויות שמשחקות בסדרה הבורר , למשל נעמי כפית בסדרת הבורר שיחקה בסדרה זינזאנה אסירה בשם סיגי ברדה , האימא המאמצת של נדב פלדמן בסדרה הבורר משחקת בזינזאנה סוהרת שהיא עובדת סוציאלית , ודרך אגב אלברט אילוז שמשחק בסדרה זינזאנה את מפקד הכלא נתנו לו שמה גם את שם המשפחה אסולין
, ודבר אחד אני לא מבין זה איך זה שלא לקחו את משה איבגי ואורי גבריאל לסדרה זינזאנה , הרי הם תמיד משחקים ברוב הסרטים דמויות של עבריינים

danitlarry

New member
יש לי שאלה...

שמעתי המון על התוכנית ונאמר לי שאני יכולה להתחיל לצפת בפרקעם הראשונית באינטרנט. מישהו יכול לכוון אותי. איפה אני מורידה את הפרקעם? אני אשמח לתשובה....

אושRתי

New member
../images/Emo128.gifלא נוכל לכוון אותך.

אין לדבר על הורדות לא חוקיות בפורום, תקראי חוקי פורום לפני שאת רושמת הודעה, ויש שירשור שאלות בפעם הבאה נא לשרשר לשם את השאלות שלך. תודה.

dh2010

New member
תהיה עונה שנייה?

העונה הראשונה היית מדהימה. כל המדינה כבר ראתה את הפרק האחרון בדרכים לא חוקיות וחבל. ונגמר בדי מתח... תהיה עונה שנייה?

אכן.

רשום בגדול בסרגל למעלה
"העונה השנייה תגיע בספטמבר 2008". שיהיה יומטוב.

למעלה