שאלת המיליון דולר
|בלו

../images/Emo176.gif../images/Emo177.gif../images/Emo117.gifשאלת המיליון דולר../images/Emo66.gif|בלו

למה התגרשתם? מי העלה את זה קודם? מריבות אין סופיות על שטיות/עקרונות/ או הבנה והפנמה שזה הכי טוב לשניכם? וכל מה שבא לכם להוסיף זו שמתלבטת. שבת שלום!

תאמת,

אצלנו הרעיון היה שלו. הייתה לו סיבה מוצדקת. ואם להיות כנה, אז חבל שזה לא קרה לפני 4 שנים. כשאין אהבה אין מה להמשיך יחד.

אני חושבת שהשאלה הראשונה שלך-

"למה התגרשתם", תגרום אי נוחות לאי אלו משתתפים פה, אבל בגדול אני יכולה לומר לך על עצמי, שבסופו של דבר פשוט נגמר לנו אחד מהשנייה, לא מצאנו רגע אחד של אושר בתוך כל הבלאגן שקראנו לו חיי הנישואין שלנו, היה קשה ולא היה כיף בכלל, בסופו של דבר הגיעה ההבנה הזו. אם תרצי לשתף, את יותר ממוזמנת, זכרי רק שהנושא, הוא אכן נושא רגיש
וכמובן- תיבת המסרים שלי פתוחה תמיד אם תרצי אחד על אחד.

מי שיהיה לו קשה יבחר לא לענות

בטוח יסתקרן..מהתגובות! השאלה היא בגדול , בגדול מאוד, לא חובה להיכנס לפרטים אבל עדיף..
אני עדיין מנסחת את תגובתי.

כי הגענו למבוי סתום

האהבה מבחינתי נגמרה בעיקר אחרי שראיתי שאין פרטנר כדי לתקן. כשהוא רצה לתקן זה כבר היה מאוחר מידי מבחינתי. דווקא מריבות כמעט ולא היו.

tunalover

New member
אצלי בגדול כמו "שוב מתחילה מחדש"

אצלינו אני הייתי היוזמת ובמשך מספר החודשים הראשונים הוא היה בטוח שזו בדיחה וכל פעם שהייתי מזכירה לו לתת לי צ'ק למזונות או משהו אחר הוא היה מסתכל עלי ומגחך כאילו "מה את מבלבלת כל כך הרבה, יאללה הבנו את הרעיון, בואי נחזור כבר". היו הרבה רגעים טובים יותר וטובים פחות ולאחר שלוש שנים בערך של נסיונות לתקן (מצידי) הבנתי שאין סיכוי שאני אמשיך את חיי כך ושברתי את הכלים.

mr_lonely

New member
אני יכול לענות כאן

לאחר נסיונות חוזרים ונשנים, לאחר נסיון לטיפול זוגי, אחרי 22 שנות נישואין, החלטנו יחד להתגרש. החלטנו כמה שנים קודם אך דחינו, רצינו שהילדים יהיו בגילאים מסויימים, הגענו להבנה שזה הפתרון הטוב ביותר.

בגדול

בגדול כי זאת היתה אהבת נעורים ועם הזמן מגלים שזה לא משהו מתאים לעתיד. בגדול לעיתים הסימנים שם רק שאנחנו נוטים להתכחש להם שאנחנו לא מתאימים מנטלית וכל אחד משדר לכיוון אחר. ואז מתחילות המריבות וכל אחד רוצה למשוך לכיוון שלו, רבים על שטויות, על דברים עקרוניים או כל דבר אחר. יש דברים שלא ניתן לגשר והגירושים בלתי נמנעים. השאלה, אצלך מה הלבטים שלך מאוד מסקרן אותי אשמח אם בא לך לשתף.

תורי?../images/Emo11.gif

טוב אז ככה. אהבה יש לעיתים החוזק שלה עצום, מצליחה לגשר על הכל ומשאירה אותנו יחד . רבות הפעמים שלא! הוא מעייף אותי עם נק' המבט האישית שלו ולא מנסה/רוצה להתסכל מעט מעבר לעצמו . כרגע אני פשוט מותשת נפשית הוא לא מסוגל להאמין שאני אעזוב אותו פיזית - אני אחרי לילה של 15 שעות
הפורום הזה מיוחד נוח וכיף לי בו!

למעלה