סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo178.gif סיכום שבועי ../images/Emo178.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: שיהיה אחלה סופ"ש

עונה!

משהו טוב שקרה לך השבוע: גדנ"ע! משהו רע שקרה לך השבוע: נקעתי את הקרסול וזה כואב מאוד
שיר שלא הפסקת לשמוע: all out of love- Delta Goodrem & Westlife התחדשות השבוע: מברשת שיניים תוכנית השבוע: מיאמי סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע: אממ במבה נוגט יציאת השבוע: גדנ"ע! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת ציטוט\יציאת\מילת השבוע: חח אני מעתיקה משרשור אחר, ממש אין לי כוח לכלום עכשיו
: בלילה האחרון בגדנ"ע ( שתבינו שכל לילה היינו היחידות שעושות רעש, וכל השאר ישנו והיינו בהלם פשוט) אז זה היה לילה שאסור לעשות בלאגן כאילו כי זה יום לפני מטווח וצריך להיות מרוכזים ובלה בלה בלה והמפקדים הלכו לישון ולא באו להשגיח עלינו וסתם הפחידו אותנו בגלל שהסמל והמ"מ עשו לנו את ההרדמה. אז כמובן שלא היינו בשקט כי פשוט אי אפשר, המ"פ נכנסת ומישהי מבקשת ממנה להדליק את האור, המ"פ בשוק ואומרת מה פתאום למה את חושבת, אז חברה שלי:" יש פה טרנטולות אני לא יכולה לישון פה!! " המ"פ:" אין פה שום טרנטולות את יכולה להרגע" והיא ממשיכה:" אני לא יכולה לישון ככה זה פשוט פשיזם מה שהולך פה" . אני לא יודעת מה איתכם אבל אני פשוט נקרעתי. היה גם קטע אחד שהמפקדת עמדה כזה בדלת וחיכתה שנרדם או שלפחות נהיה בשקט, אז הדלת נפתחה וחשבנו שהיא יצאה ואז מישהי כזה :" אוף נו לכי כבר!!" והמפקדת כזה:" אני עדיין פה" ואני נשפכת שמה כל הלילה. היה בסוף כזה בשבירת דיסטנס, כאילו שנייה לפני שהולכים הביתה המפקדים הם כאילו באותה רמה שלנו ומספרים לנו על עצמם. חברה שלי הולכת למפקדת מצביעה על הסמלת ואומרת לה:" זאת האישה הכי מפחידה שראיתי בחיים שלי!!" ויו כאילו ממש
ושלא תחשבו שלא היה עודדד!!! היה מלא , אני פשוט לא זוכרת כלום משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: תכלס ציפיתי היום ליומולדת של המורה שלי, אבל קרה ואני בבית בגלל הקרסול תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: לסיים כבר פרוג'קט איך עבר עליך השבוע: סבבה!

Marg H

New member
../images/Emo192.gif

הייתי חולה כל השבוע. סוף הסיפור. הלכתי לבית הספר, חזרתי, ישנתי. וחוזר על עצמו. האמת שאני בסדר יחסית עכשיו. הייתי גם במוזיאון ת"א ביום שני. הברזתי ממבחן במתמטיקה שהיה לי ביום חמישי, כי חמישי שישי שבת, כי הייתי מרותקת למיטה, סוף סוף החלטתי שאני אפילו לא אלך לביה"ס. על הצד החיובי עשיתי מרתון סדרות: מחשבות פליליות, איך פגשתי את אימא, המפץ הגדול, וכו'.

trigotrigo

New member
אז ככה זה להיות בלי אינטרנט

משהו טוב שקרה לך השבוע: עברתי עוד קורס בדרך לתואר
משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי בלי אינטרנט בדירה בכלל בכלל בכלל שבוע שלם שיר שלא הפסקת לשמוע: We Have all the Time in the World התחדשות השבוע: שעון חדש תוכנית השבוע: אולפן שישי חיחיחי סרט השבוע: אני והחברה ספר השבוע: לא הספקתי לקרוא ספר השבוע :( מאכל השבוע: שווארמה תוצרת בית יציאת השבוע: על האש עם חברים בשישי בערב משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא מצפה לשום דבר
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את המושיע ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תופינים תמונת השבוע: ($)-($) התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד, ללמוד ושוב ללמוד! איך עבר עליך השבוע: נאחס, אבל זה מה יש

למעלה