סוריא

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

טוב צ'מעו. כולם פה יודעים שאני סטודנטית נכון ? אני צריכה השנה להגיש שני מחקרים. ליצירת אחד מהם, אני זקוקה ל24 נבדקים בגילאי 15-25 , שלפחות אחד מהוריהם שייך לעדה התימנית*** (לא בהכרח נולד בתימן). אז מי שאין לו שום התנגדות שאני אשלח לו את הניסוי במייל , והוא יקדיש לו בערך 10-15 ד' , ויחזיר לי אותו במייל , זה יהיה ממש נחמד. הייתי מעלה את הטופס עם הקבצים לכאן, אבל יש 6 קומבינציות שונות, ואני צריכה שהן תחולקנה באופן שווה בין הנבדקים. ל-כ-ן אני מוכרחה לשלוח דוקא במייל כדי שתהיה לי בקרה על כך. אני מבטיחה לשלוח את תוצאות המחקר במייל לכל המשתתפים שזה יעניין אותם, בכיף אפילו. אז כל מי שהעסק בראש שלו מוזמן למסרר לי מייל שאליו אני אוכל בשבוע הקרוב לשלוח את הקבצים, ותבורכו מפי עליון :)
טנקס'
***דירבאלאק תנגנו לי על גזענות עכשיו, אני פשוט בודקת משהו שקשור בתרבות.

סוריא

New member
פסיכולוגיה וסוציולוגיה :)

ותודה רבה ((:) גם לך במה שאת לא עושה ... אז.. מה את עושה ?

elivnat

New member
נאאאא...

הרבה מתבלבלים וחושבים שההורים שלי תימנים, אם זה יכול לעזור לך... חחחח סתם...

אי-מייל

New member
מוזיקה

יא גזענית, תתביישי לך. איזה נושא. דווקא לפני בוא הגאולה, לדבר על דברים שגורמים למחלוקת. לא מספיק המצב של התרבות על הפנים, והשחקנים מפגינים, עכשיו את באה עם צלילים צורמים?!.
סתם בהצלחה

אממ.....

ב"ה 3 פעמים בחיים דפקו אותי, בשלושת הפעמים מי שדפק אותי היו תימנים, זה נחשב לקשר?! אם כן אשמח לענות.

../images/Emo13.gif

סוף סוף הגיל שלי עוזר במשהו.. ועוד יותר מגניב שגם העידה שלי מועילה..
אין לי בעייה לעזור לך.. בכיף..
אבל אני מיום חמישי לא אהיה בבי, אז עדיף שתשלחי לי את זה היום/מחר...[אם את רוצה, כן?] אממ.. ב"הצלחה!!

סוריא

New member
../images/Emo208.gif

תודה לכל המאחלים :) תודה לכל המתנדבים המלאכים :) אין לכם שמץ של מושג עד כמה קשה להשיג חבר'ה להנ"ל.. תודה לכל המתנדבים העתידיים (אהחמ!! למיטב זכרוני הפורום הזה מפוצץ בתימנים! לא סתם פירסמתי כאן :) ) .

Honey girl17

New member
אחחחחחחח

גם לי בקרוב יהיה שאלון מחקרי להפיל עליכם
אבל עד שאני אכתוב אותו אני אתפחלץ...

למעלה