phew... עכשיו נרגעתי.

Carpet Crawler

New member
../images/Emo178.gifphew... עכשיו נרגעתי.

לא הבנתי לאן לעזאזל נעלם האתר הנפלא של אורי ברייטמן המדריך העברי לרוק מתקדם. זה אצלי בפייבוריטס ופתאום page not found. ידעתי שלא הגיוני שהאתר נסגר. ואז אני רואה לינק לכתובתו החדשה כאן. התחלה מבטיחה. שלום שלום לכולם וברכות על הפורום החדש והמבורך! מביני העניין יידעו בקלות את מקור הניקניים שלי, שאני אוהב לעברת רבות ל"זוחל השטיח" כאן בתפוז (אני מוכר בתור מנהל פורום סיינפלד לשעבר ומנהל פורום סאות´פארק ומשתתף קבוע בפורום אוז בהווה). אז מקווה שיהיה מעניין. זוחל השטיח, חותם קבע.

Eclipsed 0

New member
לא אחראי מצדו...

חשבתי שהאתר נפל. לא היתה שום הודעה בעמוד.. לרוב מודיעים ששינו את הכתובת. לשמחתי מצאתי את הכתובת החדשה בפורום רוק מתקדם של נענע. ד"א, אמור לעלות אתר דומה של פסיכדליה (לא בניהולו של ברייטמן)

זה לא היה תלוי בו

האתר שינה כתובת בעקבות תקלה טכנית בשרתים של homestead. זה אמור לחזור לכתובת המקורית בעתיד (הקרוב?)

country joe

New member
say what?

ד"א, אמור לעלות אתר דומה של פסיכדליה (לא בניהולו של ברייטמן) מוכן להרחיב...?

Eclipsed 0

New member
קאנטרי ג´ו ?..

אתה לא מנהל את פורום רוק ומטאל בבום, במקרה ? יצא לי להסתובב בפורום בלי להגיב; זה יצא מאחד בשם קאנטרי ג´ו.

begone

New member
הסיפור של הכתובת

הכתובת mitkadem.co.il היא כתובת קנויה, ששילמתי עליה 60 דולר. זו כתובת ישראלית. יום בהיר אחד, משום מה, הכתובת לא הצליחה להפנות לאתר המקורי (שהכתובת הפיזית שלו היא mitkadem.homestead.com). אני נמצא בבירורים כבר שבועיים עם חברת נטוויז´ן, אבל דברים זזים לאט מאוד. מקווה שהסיפור יסתדר בקרוב, בגלל שהרבה אנשים חושבים שהאתר נפל לתמיד. (וזה לא נעים לחשוב על זה). מה לגבי אתר הפסיכדליה? מי עורך את זה?

Eclipsed 0

New member
קאנטרי ג´ו בעצמו בכבודו...

בכל מקרה, אני מקווה שהכתובת תסתדר בקרוב.

country joe

New member
אם אני כותב איזה מאמר טוב, אני מעלה

אבל אני לא עושה מזה אתר... ועכשיו אני לא מעלה יותר, כי אני עושה מגזין (בקרוב יותר פרטים).

למעלה