מפגש

StayAwake

New member
../images/Emo179.gifמפגש../images/Emo179.gif

טוב אז אחרי שישבתי ביום שני בערב עם אלי (AKA קבב) לשיחה לילית באמצע תחנת הרכבת ושאלתי אותה מה לדעתה צריך לעשות במפגש (והיא לא ממש ענתה לי
) כי בכל מפגש עשינו משהו, חשבתי על זה קצת יותר מידי לעומק ויש לי רעיון. קודם כל אני אגיד שברוב המפגשים ניסינו לצלם סרטון וככה העברנו את הזמן חוץ מהמפגש של הפלייארים. לפי דעתי, צריך לחכות קצת עם הפלייארים ולחסוך בעץ כשהיום אפשר להעביר הכל באינטרנט. אם יש לכן פייסבוק ועדיין לא הצטרפתן לקבוצה הישראלית להבאת אטל, תעשו את זה עכשיו
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Bring-All-Time-Low-to-Israel/222274961138031 תצרפו את ההורים, האחים, השכנים... שכולם יהיו חלק מזה. לא חשוב לנו מי עשה לייק, העיקר שיעשו
טוב בכל מקרה, גם הפעם נצלם סרטון! אתמול נזכרתי שתכננו לצלם סרטון כמו הסרטון של הטוויטר (http://www.youtube.com/watch?v=rIpD7hfffQo) וחשבתי על זה קצת וכן, אפשר לעשות את זה בלי בעיה. השיר יהיה FORGET ABOUT IT והרעיון הוא שבכל מקום שהמצלמה הולכת יש שלט של ATL ISRAEL ואי אפשר לשכוח מהם גם אם מנסים. כמובן שיהיו חלקים שנכתוב לאטל בטוויטר (זה יהיה בקצב של השיר) כמו - "You know, there are some days when I really feel like this could work. Like, you and I are finally gonna get it right. Then there are days like today, when you make me want to tear my f*cking hair out" ובסוף יראו את אטל רוקדים ותמונה שלנו עם שלט של אטל לישראל... זה נשמע גרוע ככה וזה באמת נשמע יותר טוב בראש שלי אבל תאמינו לי שזה יהיה מעולה. בכל מקרה, בשביל חלק מהקטעים אני צריכה לצלם אנשים ואנחנו גם צריכות תמונה חדשה. לדעתי המפגש שיהיה צריך להיות מפגש פורום ולא מפגש אטל. אין לנו מה לעשות עם כל כך הרבה מעריצים של אטל וזה יהיה באסה. מה דעתכן? בכל מקרה, סיון הציעה שפשוט נבחר שבוע וכל אחת תגיד אם היא יכולה בו או לא. תרשו לי רגע לחשוב רק על עצמי ולהגיד שאני יכולה רק מה31 ביולי ועד ה11 באוגוסט או אחרי ה24 באוגוסט שזה השבוע האחרון של החופש. תגידו מה לדעתכן הכי טוב כדי שנקבע כמה שיותר מהר! אם מישהי רוצה לקרוא את כל הרעיון לסרטון שתיצור איתי קשר במסן ואני אשלח לה

ואם נהיה מוכנות לזה -

החולצה שחשבתי עליה ._. כי באמת שזה יעזור, אפשר אפילו(נראלי) להכין לגמרי לבד עם ספריי... ובקשר לאחרי ה24.8 - אני חוזרת ללימודים ב28....

StayAwake

New member
אין לי בעיה להכין

אני רק צריכה שתעצבי לי את הכיתוב... ואני אקנה חולצות לפי המידות שתגידו לי ואחר כך תחזירו לי כסף או משהו

StayAwake

New member
לא...

עשיתי חולצה כזאת לאטל פעם וזה יצא לא טוב... אני אדפיס על הדפים שאפשר לגהץ

את מוכשרת והכל

אבל תוכלי?
כאילו, את זוכרת מה אמרתי שיהיה על החולצה... כאילו תמונה מקדימה ומאחורה... נראלי זה יהיה עדיף אם פשוט נבוא עם זה על דיסק און קי ונדפיס בפונגו או משהו =/

StayAwake

New member
סבבה גם טוב!

זה עדיף בעצם
אבל בואי נכין את זה מראש שלא נמצא את עצמינו בלי זהXD

כןכן ../images/Emo6.gif

אינלי בעיה לעצב את המאחורה... המקדימה זאת הבעיה... כאילו, יש את התמונה הזו
אבל צריך שמישהו יוסיף ישראל כי אני כושלת. ויש גם את זו(שאני אוסיף בהודעה נוספת)

תמונה #2

שנצטרך להפוך לתמונה שחורה כי יותר זול להדפיס על לבנה... וביום ראשון אני אתקשר לפונגו לשאול על מחירים ל2 הצדדים של החולצה... לצד אחד על חולצה לבנה(כולל החולצה) זה 40 ש"ח

קרוב לסנטר...

ברחוב דיזינגוף לא נלך כולנו כי זאת חנות קטנה יחסית... נלך 2~3 מאיתנו לקנות לכולן ואז נחזור...

StayAwake

New member
נעשה את זה ממש בהתחלה

אולי אפילו שכמה בנות יפגשו שעה קודם ואז יביאו את החולצות ונפגש כולנו

StayAwake

New member
לא הבנת אותי..

כמה בנות יפגשו לפני. נגיד קבענו ב11 אז הן יפגשו ב10 ויסעו לחנות, ידפיסו את החולצות לכל מי שמתכוונת לבוא ורוצה חולצה ואז יפגשו עם שאר הבנות שיבואו אחרי ויקבלו את הכסף שלהן בחזרה

עכשיו הבנתי ../images/Emo6.gif

אבל לא נראלי... כאילו, זה יעלה לפחות 40 ש"ח... נראלי עדיף שכאילו, כולנו ניפגש, 2~3 מאיתנו יקחו את המידות ואת הכסף וילכו להדפיס בזמן שהשאר ישארו בסנטר ויעשו קסמים

StayAwake

New member
סבבה

למרות שזה נראה לי יהיה בזבוז זמן וכמה בנות נהיה? מקסימום 8
ד"א יש לי שאלה אלייך... עם איזה תוכנה את עורכת סרטונים?

2MayaN2

New member
זה לא בעיה ../images/Emo221.gif

אפשר לבוא עם חולצה מוכנה או לקנות שם חולצה ואז באים עם העיצוב בידסק און קיי וכל אחת מדפיסה לעצמב חולצה. יש כמה מקומות בסנטר שעושים את זה..

PnutButterNinja

New member
אם אתן צריכות עזרה אני יכולה !

אני יכולה לעשות כיתוב / תמונות אם אתן רוצות

למעלה