שאלות בקשות ועדכונים

yaelsn

New member
מה הבעייה בדיוק?

מציק לך בעיניים?
ונפתחו גלריות, היא הודיעה על זה בהודעה הראשית

kiCkiC

New member
בדיוק בגלל שנפתחו גלריות...

לא רואה את הצורך לשרשר את כל התמונות. שתעשה מה שבא לה - אני אמרתי מה דעתי, לא צריך להתעצבן :)

mishi 1

New member
לגלריה לא כולם נכנסים

וזה שירשור של שחקנים קוריאנים, מן הראוי שיהיה בפורום קוריאה לא? למה לבוא בכזו גישה...

kiCkiC

New member
מי בא באיזו גישה?

סה"כ אמרתי את דעתי. לגלריה לא כולם נכנסים - נכון, בגלל זה נחמד ששמים הודעה שיש גלריה או שעידכנו את הגלריה. אבל נראה לי מיותר לשרשר מעל 30 תמונות, ושוב אני מדגישה לדעתי

mishi 1

New member
אוקיי זו דעתך

אבל זה עדיין מבאס לראות הודעה כזו בשירשור שסה"כ תורם לפורום. באמת לא חובה להכנס אם לא מעניין אותך... אבל את אחרים זה כן. ואם את פותחת שירשור על קוריאה בטלויזיה (שאותי למשל לא ממש מעניין מה משדרים בנשיונל גיאוגרפיק) זה גם אותך יבאס אם מישהו יגיד "קצת מוגזם שירשור, אפשר פשוט לומר 'יום שני יש סרט טוב בהוט 3' וזהו..." לא?

kiCkiC

New member
השירשור שלי על הטלויזיה...

בא בעקבות בקשה ממנהל הפורום עוד בקומונה, ולא על דעת עצמי!

Dandushit 24

New member
טוב חבל כל הויכוח המיותר הזה

יאללה סולחה
רוצה חומוס של צבר

mishi 1

New member
סבבה, זה היה על העיקרון...

בתור אחת שאוהבת שירשורים כאלה, זה הציק. בכל מקרה מה שניסיתי לבקש הוא קצת יותר פירגון כמו שדנה אמרה
זה נותן הרגשה טובה יותר לכולנו

Dandushit 24

New member
לתשומת ליבך../images/Emo24.gif

כל התמונות ששמתי הם לא בגלריה כי הורדתי אותם און ליין
ובנוסף לכך -אין לחלק מהתמונות אפילו גלריה (לשחקנים של פול האוס ומלכת השלג סונג האי) ולכן הוספתי אותם לשרשור
במקום לשלוח כל שניה הודעה למנהל שיפתח לי גלריה ואני לא הייתי רוצה לעדכן בגלריה 4 תמונות ואז לפתוח הודעה שעידכנתי "תמונות" -אצלי ברגע שמתאסף ל50 תמונות אני מעדכנת גלריות ולא משרשרת את כולם לשרשור ענק. הן התעצבנו כי אין פרגון מול הביקורת

Woogy

New member
../images/Emo124.gifבשלב זה פתיחת אלבומים חופשית ../images/Emo70.gif

אני אפתח לכל מי שיבקש, יש לשלוח לי מסר עם שם האלבום המבוקש +תאור. אני אשתדל לפתוח תוך 25 שעות, או הרבה פחות כמובן. ובהזדמנות כל הכבוד לדנה על ההשקעה

Dandushit 24

New member
תודה../images/Emo24.gif

ברגע שאתרגן נכון על כמות התמונות ממלכת שלג ושחקניה וגם פול האוס ושחקניה אני אבקש ממך לפתוח גלריות

yaelsn

New member
דנההההה../images/Emo2.gif

זה את עידכנת את כל הגלריות של השחקנים?

צ'ין צ'אן קומאוויו על האלבומים ../images/Emo24.gif

גונג יו נראה מאוד מאוד "מיודד" עם סונה בתמונות שלהם ביחד...עוד אחד נפל שבי בקסמה?

למעלה