בענין ביטול מועדון סולגאר

sayv

New member
תומר , אנא הכנס לקישור

מוסיפה שוב את הקישור לגבי חוסר בחומצה פולית ואי השפעת תרופות פסיכיאטריות. האם בדקת רמת חומצה פולית, תומר?

sayv

New member
ההסטריה הפולנית שמבצבצת בי מה-1/8

הפולנית שבי (וגם זה לא בדוק מדעית), גרמה לי להביא זאת לתשומת ליבך- פעמיים. יש גם סיבות אחרות שבגללן התרופות לא ישפיעו, ואילו הרדיולה כן, בטח לא אומר ש"סרטונין לא עובד עלי", כפי שהצהרת. ואני שמחה שהתרופות לא עזרו וזה כן- נראה לי עדיף "להתמכר" לרודיולה על פני התמכרות לפרוזאק.

dodo281

New member
שריק - כל הכבוד !!! - ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ובאשר - לפורומים בהם כדאי לתת הודעות : יש לקחת בחשבון: גם את כל הבריאים הנוטלים קומפלקס ויטמינים - סתם לשם בריאות
, את הפורמולות המיוחדות של סולגאר לנשים, אשתדל למצוא את המדריך - לעיין ולתת כיוונים בעניין פורומים בהם כדאי לתת הודעות. מי מצטרף לשרי למבצע זה ?!?!?
DODO.

daud

New member
שריק ../images/Emo88.gifהחזרת הכרטיסים במרוכז

אני ממליץ על כתיבת מכתב לסולגר והחתמה המונית של אנשים על מכתב זה ומשלוח שלו היחד עם כרטיסי החבר כמו כן כמדומני לפי החוק זכותכם גם לדרוש את מחיקת המידע עליכם ועל הרגלי הצריכה שלכם ממאגר המידע של החברה, בכל מקרה זכותכם לדרוש מהחברה להוציא אתכם מרשימת המכותבים שלה.

tshgn

New member
אני כהרגלי הנחנחי...

על כרטיסים לא שמעתי, על הנחות לחברים לא ידעתי, כנראה כשאמרו לי, היכן שהוא ריחפתי, או שפשוט לי חלמתי. אבל יש לי עוד רעיון: אתמול כשקניתי רודיולה של סולגאר (לא היה אחר...) אז ביקשתי חוברת עבה עם פירוט מוצריהם. אבקש עוד ועוד, כדי שירדו מנכסיהם! אבל: ייתכן ולכן, מחירים יעלו, ושרכנו יצא לו, בהפסדנו... מה דעתכם??? תומר

שריק - לדעתי צריך לעשות הכל כדי

לא להיות כלי משחק בידי אף אחד. למשל אפשר להגיע למקום שמוכרים וכאשר אומרים שהכרטיס לא בתוקף. להגיד, אנסה להשיג במקום אחר של פירמה אחרת. כך שגם החנות תפגע. והם יספרו לסולגר וגם יהיה אמצעי לחץ. אבל כמובן לא אותו אדם באותה חנות אלא כל אחד בזמנו ובאפשרותו. מתכוונת לעשות רעש בכל צורה אפשרית. אפר להשאיר הודעות שאנחנו מחרימים את תוצרת סולגאר. יש עוד חברות. או כל מיני דברים כאלו. שבת שלום. זוהרה*

שריק 7

New member
../images/Emo117.gifזוהרה-בקשר לחנות המוכרת בעיקר

מוצרי סולגאר- הרעיון שלך מצויין. אכן הם יכולים להוות מתווכים בין דרישתהלקוח לבין החברה. ועוד- יש חנויות ורשתות שנתנו תמיד 10% הנחה על סולגאר כמו הרשת:ניצת הדובדבן שהחלה דרכה דווקא בירושלים ונדדה עם סניפיה לשרון ולמרכז. להם גם מועדון הנחות פנימי המאפשר הוזלה על כל המוצרים בעקבות קנייה גדולה. יעני- אם את בעלת אמצעים- תקבלי החזרי קנייה... אני נכנסתי לחנות כזו באזור השרון, וערכתי קנייה נרחבת הכוללת גם סל מזון ענק. וזה כדאי. לא חייבים להיות צמחונים כדי לצרוך: דבש,קטניות, קוואקר, אורז מלא,טחינה משובחת, שקדים וכיו"ב. ומובן שהקנייה מתעצמת אם רוכשים גם תוספים. יש מגוון יצרנים. אם רוצים לדעת על שיטת מועדון הלקוחות של ניצת הדובדבן- לי נתנו הסבר טלפוני, ובעקבותיו החלטתי להגיע.... בהצלחה- שרי

dodo281

New member
הי שריק - הי כולם: סולגאר - הנחות

תמיד ניתן היה לקבל 10% על מוצרי סולגאר - בכל בתי המרקחת - ולא צריך כל קנייה גדולה. פשוט - לקחו מבית המרקחת טפסים של סולגאר המיועדים לרופא. רופא רשם המוצרים הממומלצים (אני מניחה שגם תזונאים), ועם זה - וטומאטית הנחה - 10%. ויש רופאים שקיבלו הטפסים ישירות מסולגאר... כך שכרטיסי המועדון למעשה היוו הוזלה של 15% נוספים בלבד !!! ואם יבטלו כל ההנחות - הרי שהעלו המחיר הריאלי הקודם - ב- 10% !!! עוד נתון להסבר לאנשים הפורומים שונים .... לא אובהת מה שהם עושים לנו עכשיו !!! ולא אוהבת לשוטט ברשת, לפחות כל עוד אני במצב כ"כ ירוד, אז לכל המשוטטים - אנא - החדירו העניין בהקדם לפורומים !!!! תודה. DODO.

sayv

New member
באתר של סולגר רק כתוב שבינתיים לא

מנפיקים כרטיסים חדשים כיוון התארגנות, אבל שום דבר בעניין ההפסקה בהנחה. מוזר לא? מישהו התקשר לסולגר לשאול?

מיאה49

New member
היום בבית המרקחת השכונתי אמרו לי

שסולגר מפסיקה לתת הנחות ביום שני הקרוב.

מיאה49

New member
להכנס לאתר של סולגר ישראל וארה"ב

לכתוב להם על העוולה שהם עושים כאן בארץ מירה

daud

New member
שריק אצלי בדיוק ההפך../images/Emo184.gif

אם אני הייתי מתחיל לקנות מהם אני אפשוט את הרגל מממ אם כבר מדברים אני מקווה שאם תמשיכי לקנות מהם לא תפשטי את הרגל

למעלה