חדשות ועדכונים

Music Man XD

New member
סינגל חדש ל-V.V. Brown../images/Emo70.gif

הזמרת הבריטית משחררת סינגל ראשון תמוך אלבום חדש, שני במספר. האלבום הראשון שלה יצא בשנת 2009 ושילב סאונד רטרו קליל והשפעות ממשחקי ה-Game Boy וה-Nintendo (שילוב מעניין, בהחלט). הסינגל החדש הוא מעין גרסה עדכנית לקלסיקת הילדים "?Do Your Ears Hang Low", וניתן לנסות אותו כאן: http://www.rap-up.com/2011/09/20/new-music-v-v-brown-f-chiddy-children-keep-on-singing/#more-97837 לדעתי זה שיר ממש נחמד. אני אוהב את היצירתיות במוזיקה של V.V. מה דעתכם?

JokerGirl3000

New member
החדש של -LMFAO../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

עדיין לא התאהבתם לגמרי?! פשוט...ענק. זה כל כך מרענן לראות הומור עצמי בפופ. כולם כל כך מרוכזים בעצמם שזה מאוס! קאניה...תלמד...
http://youtu.be/wyx6JDQCslE

Music Man XD

New member
האמת שמבחינה מוזיקלית

הם ממש לא משתווים לקאנייה לדעתי. תכף אצפה בקליפ :)

JokerGirl3000

New member
התכוונתי, כמובן, מבחינת ההומור העצמי

שזה ההיפך המוחלט של קאניה ,שבטוח שהוא מתנת האל לאנושות, לא מסוגל לקבל ביקורת וגם כשהוא "כאילו" מקבל אותה-אז הוא איכשהו מצליח להפוך את זה שוב לעניין אגוצנטרי במיוחד. סאות'פארק הראו את זה הכי טוב בפרק המופתי Fish-sticks, שקלע בול לגבי קאניה בכל בחינה. התגובה של קאניה לפרק היתה כל כך אגוצנטרית שהוכיחה שהפרק צדק במאה אחוז. זה היה משהו בסגנון " אני מבין שסאות'פארק החליטו 'לרצוח' אותי ואני שמח שהם עשו את זה.אני נלחם עם עצמי כבר שנים ואני מודע לבעיות שלי ועובד על עצמי...ואני ואני ואני..." בקיצור-Duchebag מקצועי

Music Man XD

New member
לא ממש מפריע

לי שהוא כזה האמת. אני מסתכל על התגובות הקיצוניות שלו כדבר משעשע וכחלק מהפרסונה שלו, לא מעבר. ולא ראיתי אף פעם סאות'פארק
פאדיחה רצינית לא?

JokerGirl3000

New member
מהההה??? ../images/Emo2.gif

אם אני אגיד לך שבחיים שלי לא שמעתי את המשפט הזה, מעניין מה זה אומר עלי?! טוב אבל זה גם קצת פערי דורות נראה לי. כשאני הייתי בגיל שלך להגיד "אף פעם לא ראיתי סאות'פארק" היה כמו להגיד היום "מי זאת ליידי גאגא? בחיים שלי לא שמעתי שיר שלה..." כניראה שאני מזדקנת קצת
.

Music Man XD

New member
לפי הכרטיס האישי שלך את

הכי רחוק שיש מזקנה! חח.. לא יודע למה, פשוט לא יצא לי לראות חח.. זו הסדרה האהובה עלייך לא? זכור לי שכתבת משהו כזה, או שאני מתבלבל עם מישהו אחר.

JokerGirl3000

New member
כן ואפילו טיפה מעבר לזה...../images/Emo9.gif

אפשר להגיד ש"התבגרתי" איתם. הייתי ילדה בת 12 מאד צינית ומרדנית עם אהבה להומור שחור שיום אחד גילתה שיש עוד מישהו בעולם שחושב כמוה והוא (הם) אפילו עשו סידרה שלמה על זה. בעיני מדובר בסאטירה האמיתית היחידה שקיימת היום בטלויזיה ובכלל, שלא קושרת את עצמה לשום צד פוליטי ולשום דעה-פשוט יורה בזוקה לכל הצדדים
. אם ייתחשק לך יום אחד כן לנסות , אולי זה יידבר אלייך , אני אתן לך לינק לאתר האינטרנט שלהם-תוכל לראות את כל הפרקים מכל העונות בחינם מתי שתרצה
.

Music Man XD

New member
באמת?

כל הפרקים? כל העונות? מתי שארצה? נחמד שעושים את זה. שונא לשבור את הראש ולחפש לינקים של תכניות באיכות ירודה, אני כמעט לא עושה את זה.
אילו עוד סדרות את אוהבת? זכור לי ששעית מצעד של פתיחים (זו הייתה את נכון?
) ושמת שם במקום גבוה את הפתיח של "אימפריית הפשע"
פתיח אדיר לגמרי.

JokerGirl3000

New member
זה נחמד שאתה זוכר את המצעד שלי! ../images/Emo9.gif

ובגלל שהיוצרים של סאות'פארק הם האנשים הכי מגניבים בייקום אז הם גם נותנים לראות את הפרקים שלהם בחינם לכולם ובאיכות פצצה. הנה הלינק: http://www.southparkstudios.com/full-episodes/ אם באמת בא לך, ממליצה בחום להתחיל מהקלאסיקות: הפארודיה על פאריס הילטון מעונה 8, הפארודיה על טום קרוז מעונה 9 והפארודיה על ג'ניפר לופז מעונה 7. אני מאד אוהבת את "דקסטר", שוב כי אני אוהבת דברים אדג'יים. התוכנית של ג'ון סטיוארט (שנמצא גם בתמונת הפרופיל שלי) מאד מצחיקה אותי (למרות שההומור שלו נוטה שמאלה והוא קצת משוחד
), סי אס איי וסי אס איי מיאמי גם (ניו יורק פחות) ומד-מן. מאד מאאדד אוהבת את מד-מן. מאיזה תוכניות אתה נהנה במיוחד? מה הצעירים רואים בימיינו?
לא כי אני אגיד לך עכשיו כשקראתי את מבחר הסדרות שאנחנו רואים בבית, אני שוב מרגישה קצת גיריאטריה :).

DAN1EL

New member
סאות' פארק ../images/Emo47.gif../images/Emo45.gif

סדרה אדירה. לפני כמה חודשים קניתי את הספר "סאות' פארק ופילוסופיה" ועדיין לא יצא לי לקרוא אותו. אני קצת תקוע עכשיו עם ספר אחר שאני מנסה לתת לו עוד כמה הזדמנויות לפני שאולי אנטוש אותו, ויכול להיות שאם לא ילך לי איתו אעבור באמת לספר על סאות' פארק. הביקורת החברתית בסדרה הזאת פשוט גאונית וכל כך מצחיקה. סדרה גאונית לחלוטין.

JokerGirl3000

New member
שמעתי על ספר אחר, לא נראה לי שזה אותו

הדבר אבל. חברה שלי הזמינה מחו"ל את הספר : "סאות'פארק הם קונסרבאטיביים". זה ספר שמספר למה הליבראלים והתנועות הדמוקראטיות בארה"ב מכנים אותם רפובליקאנים קונסרבטיביים ועל הדרך מראה את ה"צביעות" של אלו שממהרים להעביר ביקורת על הימין אבל לא מצליחים להתמודד עם ביקורת על עצמם. בפועל כמובן זה ממש לא נכון-הם יורדים על כולם!
אבל עוד לא סיימה אותו-אז אני עדיין לא הספקתי לקרוא אותו...
. הספר שלך הוא מתורגם לעברית או שגם קנית אותו מחו"ל?

DAN1EL

New member
זה לא אותו ספר.

הספר שלי הוא חלק מסדרה שנקראת "תרבות פופולרית ופילוסופיה" שכוללת כמה עשרות ספרים ובארץ תורגמו לעברית כמה מהם - על סיינפלד, סאות' פארק, וודי אלן, מטריקס, הסימפסונס, הסופרנוס ונראה לי שזהו. וכן, הספר שלי מתורגם לעברית. :)

Music Man XD

New member
שלום שלום :) מה חשבת על החדש של

V.V. Brown שפרסמתי כאן? לפי מה שאני זוכר את מחבבת אותה לא?

123444411

New member
הרכב ../images/Emo240.gif- דבקה רפיח- פרשנויות לעמנואל זמיר

הרכב בינלאמי חדש המציג פרשנות בת זמננו לשירי המלחין הישראלי עמנואל זמיר, אחד מאבות הזמר העברי מימי קום המדינה יום ב' ה-26.9 בשעה 21:00, "תיכון", בלפור 2 חיפה יום ג' ה-27.9 בשעה 20:00, לבונטין 7 תל-אביב דבקה רפיח הם: רפאל רוגינסקי (פולין/ישראל) - גיטרה טליה אליאב - שירה בוריס מרצינובסקי - אקורדיון קרן פמפימון - תופים ************************************************************** העם היהודי שכח את מסורת הנדודים השבטית שלו, את הכמיהה ... כמיהה לארץ, כמיהה למקום טוב יותר, את הכמיהה לכמיהה עצמה. במקום הזה - ארץ ישראל – נטועים שורשים עמוקים של סגנון חיים נוודי, של תרבות רועי צאן, מאברהם אבינו ועד הבדואים. כמו רועה המחפש עם עדרו חלקה טובה יותר, כך גם אנחנו מנסים ליצור מוזיקה מנקודת מבט נוודית, לא חקלאית וממוסדת. עמנואל זמיר, כמלחין ישראלי מראשית ימי המדינה היהודית, ידע זאת היטב. הוא חיפש אחר שורשי המוזיקה הישראלית באורח החיים של קהילות הנוודים ורועי הצאן: בדואים, יהודי תימן, פלסטינים - כל יושבי המדבר בין תימן לסיני. נדמה שעמנואל זמיר הרגיש כמונו, כי ישראל אינה אי, אלא צומת דרכים לרוחות רבות הנושבות מכיוונים שונים – רוח הסהרה, רוח תימן, הרוח מחולות סיני. ההרכב "דבקה רפיח" הוא תוצאה של מפגש בין אנשים ששורשיהם בפולין, ישראל, מצרים, מולדובה, הולנד ותאילנד אשר עבדו יחד בעבר כמוזיקאים עצמאיים. זהו לא מקרה שנפגשנו בישראל, מקום בו אנשים מסוגים שונים ותרבויות מגוונות מפרים זה את זו. אנחנו לא שואפים להיות כתמונה במוזיאון. מטרתנו היא למצוא את עצמנו בתוך המוזיקה של זמיר בעזרת השפעות הבאות מהאזור שלנו, להתחבר אל רוח הנדודים של המדבר. איכות חשובה בישראל היא היכולת וההכרח של אנשים מרקעים תרבותיים שונים והיסטוריה משפחתית שונה, לחיות כאן יחד. המוזיקה של עמנואל זמיר היא הפסקול הטוב ביותר עבור החוויה הזו. *************************************************************** על עמנואל זמיר עמנואל זמיר (1925 בפתח-תקוה - 9 ביולי 1962) נחשב לאחד היוצרים החשובים בזמר העברי, בעיקר נודע כמחבר שירי רועים. כשרונותיו של זמיר התגלו כבר בהיותו ילד, ואהבתו לזמר העברי התגבשה עוד בעת למודיו בבית הספר. הוא למד הוראה ב"בית המדרש למורים העברי" (היום המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין) בירושלים. אחרי סיום לימודיו התגייס לצה"ל ב-1948 ומילא תפקידי פיקוד שונים בתחומי החינוך והתרבות בצבא. לאחר שחרורו מצה"ל ב-1950 ראה לעצמו ייעוד להפיץ את הזמר העברי בכל רחבי הארץ. אחת מתלמידיו באותם ימים הייתה הזמרת מרים אביגל. הוא היה מחלוצי היוצרים בזמר העברי אשר כתבו לחנים למלים משלהם. מלות שיריו התאפיינו בנמלצות שלעתים לא הייתה נהירה לאלה ששרו אותם, בעוד שלחניו התבססו הרבה על לחנים עממיים של רועים בדווים (למשל דבקות שהוא כתב, "דבקה החמור" ו"דבקה רפיח") אצלם הרבה לבקר. המוטיבים של שיריו מבוססים ברובם על התנ"ך וכן גם שפתו המליצית. שפה מליצית במיוחד קיימת בשיר "מגדים לרעי", סגנון שאינו מאפיין כלל וכלל אפילו את תמלילני הזמר העברי הקלאסי, ומתאים יותר לשירת תור הזהב של יהדות ספרד. את השיר "דבקה החמור" ("ידע שור קונהו וחמור אבוס בעליו") קיבל בהשראת ביקור באחד הכפרים הערביים, כשאוזניו קלטו לחן עממי עם מלים של משפט ערבי שאומר, "שאלו חמור "לאן אתה הולך"? ובתשובה הוא עונה: "לחטוב עצים ולהביא מים מן המעיין". השיר זכה בשנות ה-60 להצלחה הודות לביצוע הצמד רן ונמה הלא הם נחמה הנדל ורן אלירן. בנוסף לרדיו שהשמיע את שיריו, זמיר היה מפיצם באמצעות רשת מועדוני זמר שהקים בכל רחבי הארץ. עמנואל זמיר נחשב גם לנגן חלילית טוב. עם הקמת אולפן הטלוויזיה הראשון בארץ ב"גני התערוכה" בתל אביב במסגרת תערוכת היובל לעיר העברית הראשונה, יכלו המבקרים לצפות בהופעתו על מסכים ברחבי התערוכה בשידור חי. בין שיריו החשובים שהספיק לחבר בימי חייו הקצרים: "מגדים לרעי", "בערבות לכיש". כן כתב שיר שהפך בן לילה לריקוד עם, "מחול דייגים" המוכר במלים "רוח ים והוד גלים", את הלחן כתב גיל אלדמע.שיריו מושמעים דרך קבע ברדיו והוא נחשב בין הקלסיקאנים של הזמר העברי. ביוני 1962 נפגע בתאונת דרכים ליד כפר ויתקין, וכעבור שלושה שבועות, ב-9 ביולי 1962, נפטר מפצעיו.

DAN1EL

New member
שמעתי קצת היום ביוטיוב, לא התרשמתי.

אני גם חושב שהיא שרה שם בטונים קצת גבוהים מדי בשבילה.

למעלה