משחקים ושאלונים

שירלי XD

New member
../images/Emo209.gif היי פייב אחלום לנצח

גם אם שוב יעצום ................................ אני אחלום לנצח אולי אחלום לנצח אהההההההההההההההההה

MaStuLa76

New member
שאלון פלייסליט [=

*שימו את הפלייליסט שלכם על suffel בכל פעם שיש שאלה תכתבו את שם השיר שכרגע אתם שומעים* - החברים שלי קוראים לי: - אנשים חושבים עליי שאני: - אני נראה כמו : - תמיד חלמתי ש: - המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה: - כשאהיה גדול אהיה: - כדי להפיג שיעמום אני: - בשעות הפנאי אני : - אם המורה שלי תצעק עליי היא תגיד לי: - מה אני הולך לעשות אחריי השאלון הזה:

MaStuLa76

New member
וכל מה שפחדתי להגיד ניראה רחוק כמעט שטותי להל

- החברים שלי קוראים לי:כשאתה לבד - עברי לידר - אנשים חושבים עליי שאני:כמו שלך - ביט 69 - אני נראה כמו :השיר שלנו - אביב גפן - תמיד חלמתי ש:יומן מסע - אביב גפן - המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה:מחר כבר לא יבוא - אביב גפן - כשאהיה גדול אהיה:אחריות - יוני בלוך - כדי להפיג שיעמום אני:מגיע לך יותר - אביב גפן - בשעות הפנאי אני :אין מלאכים בגן עדן - אביב גפן - אם המורה שלי תצעק עליי היא תגיד לי: Total Eclipse of the Heart - Bonnie Tyler - מה אני הולך לעשות אחריי השאלון הזה: יותר טוב כלום מכמעט - עברי לידר

עונה . XD

- החברים שלי קוראים לי: אבא - שלומי שבת .
- אנשים חושבים עליי שאני: קונצרט חיי - רגב הוד . D; - אני נראה כמו : שמועות - אייל גולן .
- תמיד חלמתי ש: לוחמת - אייל גולן . - המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה: את יפה . XD חח סתם זה היה בואי נעזוב ומתחת את יפה אז העברתי .
- כשאהיה גדול אהיה: בואי נעזור - דנקר ובוטנר . - כדי להפיג שיעמום אני: רוצה אותך - ישי לוי .
- בשעות הפנאי אני : בואי אימא - חן אהרוני .
- אם המורה שלי תצעק עליי היא תגיד לי: יש רגעים - משה פרץ . XD - מה אני הולך לעשות אחריי השאלון הזה: מרגיש את זה - שמעון בוסקילה . D =
אחלה שאלווווון . XD

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifעונה ניראלי שהבנתי :- [

החברים שלי קוראים לי:אבא נשמה [:D]-איציק קלה - אנשים חושבים עליי שאני:ימים טובים-אלון דה לוקו וליאור - אני נראה כמו :כבר עברו הימים-דורון רוקח הבריא:] - תמיד חלמתי ש:הכוס הכחולה עברי לידר - המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה:לילות קסומים-שראל:]] - כשאהיה גדול אהיה:נסיכה-אבי סוואניס חחחחחחחחחחחחחח אהיה נסיכה כפרה עלי D: - כדי להפיג שיעמום אני:חשמל באויר-ליאור פרחי - בשעות הפנאי אני :פס ליום אחד יוסי אזולאי - אם המורה שלי תצעק עליי היא תגיד לי: סרט הודי חחחחחחחחחחחחחחחחח - מה אני הולך לעשות אחריי השאלון הזה:את היחידהההההההההההה D= חע , ... אני יחפש את אאת היחידה כדי לעשות אותה אחרי השאלון :)..

~

החברים שלי קוראים לי: שנינו שווים-אביב>< - אנשים חושבים עליי שאני: בא מכאב-דניאל סלומון - אני נראה כמו : מקיץ אל חלום-נינה - תמיד חלמתי ש: שנים חסומות-מוניקה סקס - המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה: - כשאהיה גדול אהיה: ביטלס- in my life אמג. איזה שיר - כדי להפיג שיעמום אני: מוגלי ובאנה- מוגליD= - בשעות הפנאי אני : עידן האלובים-היהודים - אם המורה שלי תצעק עליי היא תגיד לי: PINK FLOYD - ANOTHER BRICK IN THE WALL חחחחחחחחח גדול!!11111
- מה אני הולך לעשות אחריי השאלון הזה: אור הירח-אביב

הי!

המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה: יקירתי-אסף אמדורסקיD: ו..*עידן האלוהים.

שירלי XD

New member
../images/Emo209.gif נגיד שהבנתי חחחחחח D:

החברים שלי קוראים לי: כנסיית השכל ידיים למעלה - אנשים חושבים עליי שאני: כנסיית השכל תנו לי לשתות - אני נראה כמו : שלומי בראל בדמעות שאת בוכה - תמיד חלמתי ש: שי 360 שבור את הדממה - המחמאה האחרונה שקיבלתי הייתה: אמיר פיי גוטמן יום אחרון - כשאהיה גדול אהיה: אמיר פיי גוטמן מרגיש
- כדי להפיג שיעמום אני: מוש בן ארי ממריאים - בשעות הפנאי אני : חומות חימר בועז מעודה - אם המורה שלי תצעק עליי היא תגיד לי: שיר מולדת בועז מעודה - מה אני הולך לעשות אחריי השאלון הזה: נינט טייב יחפה

שאלון על יום כיפור:]

1. צמת? 2. אם כן- נשברת באמצע? 3. מה אכלת אחרי שבירת הצום (יענו הארוחה הראשונה כשיום כיפור נגמר)? 4. רכבת על אופניים או משו כזה? 5. אם כן כמה זמן? 6. אם לא- למה? 7. היה קשה לצום? 8. את\ה מקפיד\ה גם לא להתקלח וכל מה שאסור ביום כיפור? 9. מה עשית ביום כיפור עצמו (היום)? 10. ביקשת סליחה מאנשים? 11. ראית טלויזיה? 12. את\ה חושב שיום כיפור הוא יום חשוב?

so far

1. צמת? כן 2. אם כן- נשברת באמצע? ממש לא:] 3. מה אכלת אחרי שבירת הצום (יענו הארוחה הראשונה כשיום כיפור נגמר)? ביסלי בצל שפינטזתי עליו כל הצום. ובגלל שאמא לא הרשתה משהו כבד, אז עוגה ותה. 4. רכבת על אופניים או משו כזה? לא 5. אם כן כמה זמן? - 6. אם לא- למה? עברתי את הגיל.. 7. היה קשה לצום? ממש לא. 8. את\ה מקפיד\ה גם לא להתקלח וכל מה שאסור ביום כיפור? ברור שלא להתקלח. אבל לצחצח שיניים ולשטוף פנים כן. 9. מה עשית ביום כיפור עצמו (היום)? אמ ביום הראשון אצל חברה עד 3 בלילה, עשינו קרבי טאקי אינסופיים.^.^ אמ, וביום שלמחרת פאזל עצום. מלא עיתונים וספר. ואז בית כנסת. 10. ביקשת סליחה מאנשים? חח כן 11. ראית טלויזיה? לא >< 12. את\ה חושב שיום כיפור הוא יום חשוב? כן

נוופריי

New member
../images/Emo34.gifעונה*יאמייי הארסק הזהאחד הטטעימים*

1. צמת?אכן 2. אם כן- נשברת באמצע?נוט 3. מה אכלת אחרי שבירת הצום (יענו הארוחה הראשונה כשיום כיפור נגמר)?עוגה,עוגגייה , לחם ,נאממ ואז בורקסיםD+ 4. רכבת על אופניים או משו כזה?ככככככככן של דודה שליהקטנהה חע 5. אם כן כמה זמן?שנייה , פחדתי שהם ישברו D+ 6. אם לא- למה?שקט 7. היה קשה לצום?הכי לא :} 8. את\ה מקפיד\ה גם לא להתקלח וכל מה שאסור ביום כיפור?התקלחת לפני הצום ואחריו .. 9. מה עשית ביום כיפור עצמו (היום)?נאממ הלכתי ב6 לחן עשינו סיבוב במוצקין ואז בקריית ים ,באותיות ,[תיראו את זה התיישב לו על הת']] ואז בקריית ים , חחח נטונדבדה חחחחחחחחחחחחחחחחחחD= , ואז ישבנו בסוכה של דור ואז ישנתי קצת על הספסל חן אחללה הרגללים שלך בתור כרית , וחזרנו ב2 הביתה :)..... 10. ביקשת סליחה מאנשים?אך ורק מה' . 11. ראית טלויזיה?ךא 12. את\ה חושב שיום כיפור הוא יום חשוב?כןן ,!! ערי שמים פתוחים , אפשר לבקש הכל מה' :]] כפרה עליו:).

../images/Emo75.gifעווונה . D =

1. צמת? יאפ . [: 2. אם כן- נשברת באמצע? לא . D; 3. מה אכלת אחרי שבירת הצום (יענו הארוחה הראשונה כשיום כיפור נגמר)? שני קוראסונים , גלידה ושתיתי שוקו . D = 4. רכבת על אופניים או משו כזה? לא . O; 5. אם כן כמה זמן? - 6. אם לא- למה? אם אסור לנסוע במכונית , אז למה באופניים מותר ? . \; 7. היה קשה לצום? לא כ"כ . :) 8. את\ה מקפיד\ה גם לא להתקלח וכל מה שאסור ביום כיפור? בטח . :) 9. מה עשית ביום כיפור עצמו (היום)? בערב יום כיפור יצאתי עם חברות ולמחרת קראתי כתבות , ספר וסתם השתעממתי . D = 10. ביקשת סליחה מאנשים? ככככככן . D: 11. ראית טלויזיה? לללללא . O; 12. את\ה חושב שיום כיפור הוא יום חשוב? ברור . :)

שירלי XD

New member
../images/Emo209.gif עונה

1. צמת? כן 2. אם כן- נשברת באמצע? D; 3. מה אכלת אחרי שבירת הצום (יענו הארוחה הראשונה כשיום כיפור נגמר)? תקעתי עוגות ומלא דברים 4. רכבת על אופניים או משו כזה? לא 5. אם כן כמה זמן? ... 6. אם לא- למה? כי אסור למי שצם 7. היה קשה לצום? ככה ככה 8. את\ה מקפיד\ה גם לא להתקלח וכל מה שאסור ביום כיפור? כן 9. מה עשית ביום כיפור עצמו (היום)? אממ מישנתי והלכתי לבית כנסת 10. ביקשת סליחה מאנשים? כן 11. ראית טלויזיה? לאא 12. את\ה חושב שיום כיפור הוא יום חשוב? מאוד חשוב

למעלה