משחקים

Mother Lucifer

New member
ועכשיו -

הבה נהנה מווריאציות של השם. עוד מנת טמטום מבית נועית העיזה הצנחנית. חנה והקוקיות דנה והקוביות אילנה והלביבות אנה והחביתות טל זובלסקי והעוגיות! מועהעהעהעהעהעהעה אתם מוזמנים להוסיף.

../images/Emo20.gifמשחק חדש../images/Emo70.gif../images/Emo20.gif

טוב. המשחק הולך ככה: יש כל מני תמונות של דפנה ועוגיות שנשרשר, וצריך "לדובב" את התמונה
. יש מבין
יופי
. אני מתחילה לשרשר
.

קטרפי

New member
../images/Emo124.gif בשירשור חוקר ../images/Emo11.gif../images/Emo110.gif

(המשחק גנוב באופן לא חוקי לחתולין מפורומים אחרים, והובא לפה לבקשת העוגייה של דפנה. אם למישהו יש בעיות עם זה, הוא מוזמן להפנות אותן אל הקיר.
) אז זה הולך ככה: (החוקים מנוסחים בלשון נקבה כי יש פה יותר בנות, אבל מופנים לקואלות במידה שווה) רציתם שנכיר יותר את הפורום¿ וואקשה! כול מי שרוצה להשתתף, שתישלח לי מסר שהיא רוצה להשתתף. מדיי שבוע, ייפתח כאן שירשור על אחת מחברות הפורום ששלחו לי מסר, ובשירשור הזה כול שאר חברי הפורום מוזמנים להפציץ אותה בשאלות על כול נושא שבעולם! (והיא תענה, כמובן) אומנם אין פה הרבה אנשים יחסית, אבל המשחק עדיין יכול להספיק למלא חלק מהשיעמום שלנו לכמה שבועות. אז תהנו, ואני מצפה לשיתוף פעולה מלא של כ-ו-ל-ם-!
(ואם לא, אני לא לוקח אחריות לתוצאות
)

SheIIy

New member
הייתי מאוד רוצה להשתתף,

אבל מהשלישי לספטמבר, אני בקושי אהיה בבית למשך שנה. שירות לאומי דפוק

Mother Lucifer

New member
צבבה.

ואני כן בחורה פמיניסטית וגם פעילה הומניסטית, אבל אני לא קונפורמיסטית ואני לא אוהבת אנשים מסוכנים. חוח אני בצבבות אשלח.

clyps

New member
חחחחחחחחח אהבתי את השם../images/Emo3.gif

אשתתף בחפץ לב.. (אבל בלי שאלות על הרגל עץ והמרפק הסגול)

limors2

Active member
אני לא אהיה כל שבוע הבא../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif

אבל אחרי זה סבבה!

למעלה