שלום לכולם

hm1938

New member
../images/Emo180.gifשלום לכולם

אני חדש בפורום אשמח לדעת מה הנושאים הכי חמים בפורום. יש לי ידע רב ואשמח לשתף אתכם...

ketty the sheep

New member
ברוך הבא! ../images/Emo13.gif

כפי שאתה רואה, הפורום לא מי-יודע-מה פעיל בימים אלו, אך תמיד ניתן להעלות בו כל דיון הקשור לנושא של בריטניה ותרבותה. אשמח אם תשאר פה ותתרום מהידע שלך.

BloodyRose

New member
ניצול שרשור קטן

גם אני חדשה פה :) חיילת שאסור לה לצאת מהארץ שחולמת על לונדון בלילות... אמנם בריטניה מורכבת מהרבה דברים חוץ מלונדון, אבל רק בעיר ובסביבתה יצא לי לטייל עד כה (שלוש פעמים, ליתר דיוק). אחרי השחרור אני מתכננת טיול לא קטן לקנדה ובריטניה (כבר יש אפילו מסלול מתוכנן), ובימים אלו אני מנסה לאסוף כמה שיותר מידע על האי הקסום הזה. אז את "דני קרמן מטייל איתך בלונדון" גמעתי מהתחלה עד הסוף ובחזרה (חוץ מהמסלולים, כואב לי לקרוא על הדברים הללו עכשיו), וגם את הספר "אנגליה אנגליה" (מצד אחד, מתאים לחובבי אנגליה, מצד שני הוא עלול לעורר את זעמם). אפילו קראתי את "ג'ק המרטש, דיוקן של רוצח" בשביל לקבל עוד קצת מידע על ההסטוריה של האי.. ואם כבר בספרים עסקינן... יש למישהו המלצות על ספרים בריטיים (כמו "שלושה בסירה מלבד הכלב" של ג'רום ק. ג'רום שמלא בהומור בריטי טיפוסי) או ספרים על אנגליה וסביבתה (כמו "אנגליה אנגליה")? אמנם זה לא המקור, אבל זה יותר טוב מכלום..

BloodyRose

New member
ואיך שכחתי כמובן את "לונדון בפיתה"

שמתאר פחות או יותר את השרשור שנפתח פה על "למה עדיף בריטניה ולא ישראל".

למעלה