שרשור השאלות

מיקה-היא ממש מוכרת לי.

אני לא זוכרת איפה ראיתי אותה,היא ממש אבל ממש מוכרת לי. אם מישהו יודע יכול לעדכן אותי איפה היא שחקה או משהו כזה שאני יזכר?

על מה הסדרה?

היא בעברית או באנגלית? ניסיתי למצוא מידע עליה פה בפורום אבל לא מצאתי

ירדן8

New member
שאלה../images/Emo9.gif

אם זה רק ללקוחות הוט אז מה יש ליס בשעה הזאת בערוץ הילדים
ואחלה תוכנית

shiiiran

New member
יש לי שאלה

מה הגילאים האמיתיים של השחקנים? (תגידו לי ת'שמות של הדמויות כי אני מכירה את השמות אמיתיים שלהם..)

whynot5

New member
היי לכולם! יש לי שאלה!

אממ.. אהלן לכולכם! רציתי לדעת אם מישהו יכול למצוא את האקורדים של השיר פתיחה- 'מול כל העולם'... יש מצב? תודה! =]

GTA MEN SA

New member
אם למישהו יש יס אז מה הוא רואה

בערוץ הילדים בשעה שתיים וחצי?

G A L 17

New member
בן בן

שלום אנשים , לצערי אני ביס אז לא יצא לי לראות את הסידרה , אבל הבנתי שבן דוד שלי משחק בסידרה בתפקיד ממש ממש משני בתור אחד שנקרא "בן בן" ואממ סתם עניין אותי - מישהו יכול להגיד לי אם הוא יודע לשחק? חחח תודה מראש

עזרה דחוופפ בקשר לשמיניה!

היי קוראים לי חן אוקצוררר אני חייבת לדעת אם מישו יודע מה הרייטינג של הסידרה אם יש הרבה צופים אני חייבת לדעעתתת תודה מראשש חנושש לאב עפר שכטר&חואן חיל נבארו!..

N o E i T

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo42.gifכן, חח כנסי../images/Emo9.gif

לי גם הייתה את הבעיה הזו, ישר כשראיתי אותה ידעתי שזאת היא (או לפחות העתק שלה) ממיכאלה, בהוט3. הדוגמנית של דן (אלכסנדר שרון) והחברה של מיה. לצערי ברח לי השם שלה. אח"כ המידע שלי הואשר בעזרת גולש בפורום. בכל אופן, היה לי ספק קטן בגלל שכעת היא מלאה יותר, אז זה היה לי מוזר כי במיכאלה היא ממש נראתה כמו דוגמנית. בכל מקרה היא נשארה יפה

HenVeLo

New member
לפי מה שאני יודעת הרבה אנשים

צופים בסדרה..אז כן..הייתי אומרת שהרייטינג גבוה יחסית

למעלה