סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo182.gif סיכום שבועי ../images/Emo182.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: סופ"ש טוב וחג שמח

עונה!../images/Emo215.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה מצחיק בבית הספר. משהו רע שקרה לך השבוע: סתם, המורה דיברה בשיעור חינוך על חברויות וזה וסתם עלו רגשות לא רצויים
שיר שלא הפסקת לשמוע: devil in me- Kate Voegele התחדשות השבוע: לא יודעת
לא קניתי כלום חוץ מקמח. תוכנית השבוע: וויל וגרייס! עקרות בית נואשות. סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע: עוגה יציאת השבוע: לא היה אחד מיוחד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לישון הרבה ולסיים את העבודות כמה שיותר מהר אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי ציטוט\יציאת\מילת השבוע: חחח דף קשר שצריך למסור להנהלה עובר בינינו בכיתה כדי לתקן דברים שגויים, ואז כזה המורה רואה שאצל כל אחד זה שעה שלמה, וזה כל הזמן חוזר אחורה, אז היא באה ושואלת למה לוקח לנו כל-כך הרבה זמן. היא מביאה את הדף ועוברת אחד אחד, ילד אחד מתקן ואז מסתכל על כל הילדים האחרים מה הם עשו, המורה לא מתייחסת, הילד הבא עושה אותו הדבר והיא אומרת לו:" למה אתה מסתכל על שמות של אחרים??" וככה הילד הבא והבא חחחח. תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא:
איך עבר עליך השבוע: סבבה
חג שמייח!

bep2cell

New member
נמנמנ

משהו טוב שקרה לך השבוע: ביום כיפור (שנראה ממש בעבר הרחוק ובעצם היה רק ביום ראשון..) הספקתי לקרוא שני ספרים ושני קומיקסים של באפי שרציתי לקרוא כבר המון זמן. ואתמול הייתי מאלה שרצים מסביב לבמה ומצלמים את הטקס, מיני הגשמת חלום משהו רע שקרה לך השבוע:לא משהו שאני זוכר שיר שלא הפסקת לשמוע: Anouk- Nobody's Wife התחדשות השבוע: אין לי כסף לקנות דברים כל שבוע P: תוכנית השבוע: לא יצא לי לראות CSI, אבל האוס היה מעולה, וראיתי פרק גאוני של אבא אמריקאי סרט השבוע: "בחור קשוח" עם ג'קי צ'אן, סרט ענק! ספר השבוע:"יומנו של חנון" ו-"גלנקיל, מותחן כבשים" מאכל השבוע:בראוניז של אחרי הצום! יציאת השבוע:סנוקר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לא להיות בחופש... או בהופעה של ניק קרשאו ארגג אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע:היו הרבה, לא זוכר כרגע... תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע:רגוע וטוב

חחחח תמונה גאונית

יומנו של חנון זה ממש מצחיק, זה הספר היחידי השנה שקראתי עד הסוף

bep2cell

New member
כן התמונה הזאת ממש הצחיקה אותי:)

ספר חמוד מאוד, אני רוצה לקרוא גם את השני מתישהו..

omer1221

New member
תשובה

משהו טוב שקרה לך השבוע: קצת חופש משהו רע שקרה לך השבוע: עומס שיר שלא הפסקת לשמוע: הפרסומת של מילקי התחדשות השבוע: X תוכנית השבוע: CSI, ללא עקבות סרט השבוע:X ספר השבוע:X מאכל השבוע:ספגטי יציאת השבוע:X משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: העונות החדשות-המשך! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:איתכם ציטוט\יציאת\מילת השבוע:X תמונת השבוע:X התוכניות שלך לשבוע הבא:לישון! איך עבר עליך השבוע: יצאנו מי זה בחיים, לא? מישהו פה זוכר אותי בכלל? עלית לניהול בפורום CSI בפורום אחר ולא יצא לי כמעט לבוא לכאן. אז, אני מתחיל לחזור לכאן כי מתפנה לי יותר זמן :)

trigotrigo

New member
נורא יבש

מכבי שוב משחקת חלש. קיבלתי הזדמנות בלימודים, למרות זאת. היה צום קל, שאר השבוע מציק. בשבוע הבא - הרבה עבודה. אהבתי את התמונה שבן צירף

CSI לנצח

New member
גםם , P;

משהו טוב שקרה לך השבוע: חווווווווווווווופש D: גשר כיפור-סוכות , נו לימודים (= ( חחח בטח כל מי שבפורום שסיים ביצפר מזמן יושב וצוחק עלינו ,P; ) משהו רע שקרה לך השבוע: ( = שיר שלא הפסקת לשמוע: Dizzee Rascal- Holiday התחדשות השבוע: חחח גלידה נחשב ?
תוכנית השבוע: CSI כרגיל , :) סרט השבוע: לא יצא לי לראות =\ ספר השבוע: X מאכל השבוע: X יציאת השבוע: X - ישנתיי, השלמתי שעות שינה XD משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ללכת לראות שומרת אחותי בקולנוע ! הלוואי שאני יספיק D: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: בני דודים (; ציטוט\יציאת\מילת השבוע: " זה רק אני או שזאת באמת אני ?! O: " - חברה שלי לא מזהה את עצמה בתמונה -XD תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: לצאת , לטייל , P; , לנצל ת'חופש ! איך עבר עליך השבוע: סבבה לגמרי ((( : חג שמחחחחחחחח אנשים , @! תהנו ותנצלו , (; [גם אם סיימתם ללמוד! XD ]

bep2cell

New member
אני סיימתי בית ספר...

ובצבא אין חופשים בחינם, אז אין לי על מה לצחוק עליכם..

CSI לנצח

New member
אה , חחחח ..:)

צודק זה באמת ככה בצבא , P+ לונורא , שתשתחרר תצחק עלינו הרבה DD:

bep2cell

New member
כשאני אשתחרר..

התאריך יהיה מרץ 2014! בטח יש פה כמה תיכוניסטים/ות שישתחררו לפני... אבל חפיף, זה למטרה טובה. ודי כיף לפעמים :)

We Never Close

New member
באיחור קל

משהו טוב שקרה לך השבוע: חופש, ושנגמר יום כיפור משהו רע שקרה לך השבוע: כאבי גרון שלא עוזבים אותי שיר שלא הפסקת לשמוע: בך לא נוגע התחדשות השבוע: עגילים וכאלה בשקל תוכנית השבוע: האוס סרט השבוע: לא ראיתי שום סרט כבר הרבה זמן ספר השבוע: מחבואים עם אלוהים מאכל השבוע: יציאת השבוע: ת"א ביום חמישי, וסופ"ש אצל דודים בצפון - היה ממש כיף משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: דוד שלי [כי אז זה אומר שנסעתי לירושלים חח] ציטוט\יציאת\מילת השבוע: היו כמה אבל אני לא זוכרת תמונת השבוע: דמיינו תמונה של ילד חמוד בן 4 [בן דוד שלי]
התוכניות שלך לשבוע הבא: לישון, להשלים דברים בלימודים, ואולי ליסוע לירושלים איך עבר עליך השבוע: לא זוכרת את תחילתו, אבל סופ"ש היה מעולה

למעלה