שרשור הכרות

../images/Emo182.gifשרשור הכרות../images/Emo182.gif

שכחתי מזה לגמרי , !! O; מצטערת D; שרשור זה נפתח כל 15 לחודש .
שם:
עיסוקים:
תמונה[שלך]:
אייסי :
מסנג'ר:
בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: :

../images/Emo210.gif היי ידידי הטוב משכבר הימים .. . ../images/Emo6.gif

שם: אוראל . גיל : 13 תאריך ליידה: אוקטובררררר
עיסוקים: לימודים & מחשב & צפייה בטלויזיה . תמונה[שלך]: לא . אייסי : לא . מסנג'ר: כנ"ל ^^ בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: :

MaStuLa76

New member
אתה יכול לברוח,מאביך מאימך ומשמך,אך אפילו

בסוף העולם לא תוכל לברוח , מעצמך" שם:שירה
אהאהאה! גיל :16 ו5 חודשים:)) תאריך ליידה:7.6.91 עיסוקים:ביד D; סתם , להיפגש המון עם רעותי , ועם חנוש !:)) , לדבר הרבה באייסי עם דנית ועינב [: לבשל עם נירית [להמציא מתכוניםD;] , להרביץ לנירית,להציק לנירית,להחביא את הנעליים לנירית,ובקיצור , כל מה שקשור במושג - נירית
ף לצייר ציורים לא מובנים (:),לאהוב כל חודש אמן אחר -____- לחרוש באנגלית , ובמתמטיקה D; , לאהוב את שי , לאהוב את כל מי שכתבתי פה חוץ מנירית ^^ לשחק טאקי + רמי עם אחי ולנצח אותו. DD; , לצלם כל דבר שזז . :)) , לאסוף משפטים מתוך מילים של שירים:)) לקרוא סיפורים , לכתוב סיפורים . לכתוב ביומן, לכתוב שירים:)) טוב ניראה לי שמיצינו ,אה? תמונה[שלך]: הצחקתם אותי . סתם לא -___- הכל ישן , כי המצלמה התאבדה. ^^ אז לכן אני אשים תמונה של החתיכי הזה 33> . אייסי :מי שרוצה אותו , ישיג אותו. מסנג'ר: ^^ בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: :ברור שאני אענה על זה . אדם אהבת חיי! סתם לא -___-

../images/Emo135.gifשלחתי את זה לפני עדי אשכנזי ותפוזבל

לא שלח לי !
גם ככה אין חדשות . D; שם: מיקי 3> מאוס . גיל : ההתבגרות . סתם . D; תאריך ליידה: 12.9 . עיסוקים: כמו כולם . תמונה[שלך]: http://img219.imageshack.us/img219/1055/imgp1254mp9.jpg אייסי : אין לי כוח לשים , גם ככה לכולם יש אותו . P = מסנג'ר: - בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: - כולם מושלמים אאעאע כפרה עלייהם .

הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם

שם:בחתימה. גיל :15 ומלא חודשים. תאריך ליידה:איפשהו בפברואר. עיסוקים:לרקוד.צופים
.לאהוב את הומו שלי הכי בעולם אוי קוקי קטן
.להיות בבית של ג'וני שלי ככ הרבה.לשתות.להיות אצל חן מ-7 בבוקר עד 12 בלילה ולעשן ג'וינטים[סתםסתם ניראלכן]לדבר עם נעמה בפלא בערך 200 שעות בחודש.אה להתנחל לחן בבריכה המושית^^".לבקר בערך 2-3 פעמים בנתניה מידי שבוע.ללמוד לנגן על גיטרה.ללמוד לרכב על סקייטבורד.זהו.ניראלי. ביי. דרך אגב זה די דפוק השירשור הזה כי במלא אין אף אחת חדשה ואנחנו מכירות אחת את השנייה.

עונה :] בלי תמונה *שלי*,אין אפחת חדשה D:

שם: בכינוי. גיל :15 ו4 חודשים P: תאריך ליידה: 9.8 עיסוקים: לעסוק. תמונה[שלך]: איןן שלי,תקבלו של ליאור וזה מה יש. ותאמינו שעדיףף,, אחחחחח איזה דבר
אייסי : מי שאצלי ברשימה,יכול רק לצאת.להכנס,? עם אישור מיוחד D; מסנג'ר: ^^ בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: : ליאור מייארה.

נמ שרשור לא הכרחי אבל בכל מקרה ...

שם: הדר גיל : 13 בקרוב .. תאריך ליידה: 5.12 עיסוקים: יש ויש. תמונה[שלך]: לא אז של דודה שלי . אייסי : לא נראה לי מסנג'ר: ^

lililulu

New member
הייייD;

שם: עמית גיל : 15 תאריך ליידה: 9.9 עיסוקים: אין לי עיסוק מעניינים כמו לשירהD: אממ...משחקים של מגידו האפסים חחחח סתם ו...לאהוב את דורי אסף הסטייליסט הזהD= ואממ...פנימייה של הומואים לא הולכת לשם יותר...השומר הצעיר זה גם דפוק כולם שם חפרניםD: ולא יודעת בעיקרון מה אכפת לכם מה העיסוקים שלי אתם לא צריכים לדעת עליהםD; תמונה[שלך]: אין לי^__^ אייסי : גם אין לי זה עושה וירוסים וגם ככה המחשב שלי עוד שניה מתD: מסנג'ר: לכולם פה יש אותוD= בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: : ערן החיימשלי שימדורה עליו איזה קושקוש כפרעליו הוא "הדבר שממלא את ימי וזורם בעורקיי"DDD; "ערב טוב גבירותי ורבותי אתם מאזינים לשיר מקום ראשון במצעד הפזמונים.." שב"ק

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifאולי אני סתם עומד על צוק.

שם: דילב. גיל : 16. תאריך ליידה: 14.9 עיסוקים: עיסוקים שונים
תמונה[שלך]: > אייסי : במסר. מסנג'ר: במסר.

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifאוראל.

הייתי מציעה לך במקום עיסוקים לרשום תחביבים.

../images/Emo108.gifעונה:]]

שם:מריה גיל :14 תאריך ליידה:7.9.93 עיסוקים:לימודים,מחשב... תמונה[שלך]:----- אייסי :---- מסנג'ר:אין לי. בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: : אני כן יענה על זה כי אני עדיין אוהבת אותם ... שרון.

../images/Emo15.gif עוונה :)

שם: בת-אל גיל : 13 וחצי תאריך ליידה: 22.2.94 עיסוקים: מחשב P: תמונה[שלך]: אינלי כח לעלות . אייסי : -- מסנג'ר: ^^ בויז אהוב חחחחח סתם אל תענו על זה D: : דניאל בן חיים

למעלה