Digi Lista

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

דווקא בימים הכי גשומים המצלמה והפלאפון שלי היו זקוקים לתיקון(שבוע שעבר יצא שהלכתי בגשם ובברד במשך 20 דקות והתוצאה הייתה מעבר לזה שנרטבתי לגמרי כולי שחדרו מים לתיק שלי ובתוכו גם לתיק של המצלמה ולפלאפון),איכשהו בשבוע הזה המצלמה והפלאפון נפקדו לפרקים אבל ביום שני שניהם שבקו ונאלצתי היום להטרטר כדי לתקן אותם בהקדם(התיקונים לא נגמרו אבל אנחנו מתקדמים כששלחו למעבדות),מזל שאין לי מחשב נייד כי גם שעון נהרס לי וטוב באמת שאלה יחסית דברים קטנים... מעבר לזה הכול סביר,אני מתחילה לתכנן לשנה הבאה (אפילו כבר לתחילת יולי שרשמית העבודה בהסעה המקוללת ובכיתה נגמרת),כרגע מדובר רק במחשבות שלי... מה שלומכם?... איך שורדים את הגשם בימים האחרונים ואת הטירוף הכללי של החיים?... מה לגביי משחקים ורעיונות נוספים כדי שיהיה קצת אקשן

OOOO0

New member
אותי כרגיל מזג האוויר מדכא

אני מתקשה לבין אנשים שאוהבים חורף. לי הגשם והקור ממש עושים רע. חוץ מזה הכל רגיל, אין לי שום דבר חדש לספר.

Yuske

New member
אצלי אין חדש

עדיין בבית, לומד לתאוריה ומנסה לשרוד^^" האמת שאני דיי אוהב את המזג האוויר החורפי אבל כל עוד אני בבית ואני יודע שמי שחשוב לי נמצא בבית שלו\אחר ולא בגשם מתרטב...

Digi Lista

New member
אני דווקא אוהבת חורף,יותר מהקיץ לפחות.

אם כי בימים האחרונים יוצא לי יותר מידיי להסתובב בגשם הסוער(גם כשניסיתי לוותר על דברים צצו דברים אחרים) ובקור ואני מתחילה פחות לחבב את העניין...קודם נכנסתי לחדר שלי וראיתי שכמה חלקים מהתקרה מכוסים בעיגולים של מים שהולכים וגדלים ככול שהגשם ממשיך(הוא לא מפסיק ביומיים האלה),זה אומר שאני עלולה לישון הלילה בשלולית בדומה למה שהיה לי בדירה הקודמת(טוב,שם זה היה מאוד קיצוני,זה היה בית ישן שמראש לא היה בנוי טוב וכמה שתיקנו הקירות פשוט לא החזיקו מעמד),מקסימום אני אישן בסלון או בחדר של אחי הקטן (הוא לא יאהב את הרעיון הזה-בכול זאת הוא כבר קרוב ל13 אבל זה חד פעמי ויש לו מיטה ממש גדולה-אני אישן בה ואותו אני אשלח לישון ברצפה
),במילא אני בקושי ישנה כחלק מזה שאני קצת היפראקטיבית וכול ציוץ קטן מעיר אותי...

Apikachu L

New member
הגשם מטריף אותי

הא... אני אוהבת גשם שנה חדשה, ליסטה, ואני מקווה שתהיה טובה יותר אלייך

Digi Lista

New member
עליך מאמינים הכול../images/Emo152.gif

חוץ מיזה שגם אני יחסית אוהבת חורף

למעלה