בוקר טוב עולם

מיקי בת1

New member
../images/Emo183.gifבוקר טוב עולם

אז רציתי לדעת: אם נפגשים פגישה שניה עם הסטוץ זה עדיין נחשב סטוץ????

עירד

New member
בוקר טוב מיקי

לעניות דעתי התשובה היא כן כל עוד המטרה היא הנאה נטו ולא עירוב רגשות אני הייתי מגדיר זאת סטוץ מתמשך.

מיקי יקירתי../images/Emo153.gif

כן יקירה.... זה עדיין סטוץ,כל עוד לא הגדרתם את אופן הייחסים בניכם דהיינו: רומן,רומן חולף,מאהב\פילגש וכו'.... זה עדיין סטוץ!!!!!!!! כנראה הפעם הראשונה הייתה טובה שאת רוצה שוב...אין בזה פסול... זיון נעים....:) פירסססססס

דנטל

New member
אבל מה עם יזיזים?

מתי זה מפסיק להיות סטוץ ומתחיל להיות קשר יזיזותי? או שזה אותו דבר? זה עדיין אותו דבר כשמגיעים כבר לכמה וכמה זיונים, אבל הקשר עדיין נטול רגשות? ואם יש הבדל, אחרי כמה זיונים זה נהיה קשר יזיזותי ומפסיק להיות סטוץ?

החיים מסובכים דנטל

לדעתי זה מפסיק להיות סטוץ אחרי כמה מפגשים טובים.... לדוג' אם אני בעבודה ויש מישהי שאני מידי פעם מזדיין איתה בחדר... זה לא נחשב לקשר יזיזותי..... זה נחשב לדפיקה הדדית...או סטוץ\דגש על רומן קל!!! אולם יזיזות זה אם שני אנשים שמכירים דיי טוב וממשיכים את הקשר ללא מחוייבויות אחד מהשני אולם עדיין ממשיכים להזדיין,זה מבחינתי קשר יזיזותי. היו לי כמה כאלו בחיים עם כמה ידידות מאוד טובות שלי....וזה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים!!!!! נ.ב יש כאן מישהי בראש?????? פירס.

דנטל

New member
לא הבנתי את הבעיה

למה שלא יהיו הגדרות? מה כל כך רע בהגדרות? הגדרות נועדו כדי שלמסתכלים מהצד יהיה יותר קל להבין קשרים מסוימים. לא שאני אומרת שהם תמיד מבינים, אני רק אומרת שזה הרבה יותר קל להגיד לאיזו חברה: "יזיז שלי" או "סטוץ שלי", מאשר "איזה אחד שהזדיינתי איתו כמה וכמה פעמים" או "איזה אחד שהזדיינתי איתו פעם-פעמיים".

מיקי בת1

New member
אז ככה

הקטע הוא שכנראה היה לו יותר טוב מאשר לי כי הוא זה שרוצה שניפגש בשנית אני השארתי אותו כאופציה אבל אם כבר עוד סטוץ אז עדיף כבר אם מישהו חדש מטאטא חדש מטאטא טוב לא!

Crossface

New member
לכי על מישהו חדש

אבל מה אכפת לך ככה בלי להתאמץ, טלפון קטן ויש סקס אלא אם כן היה ממש גרוע

דנטל

New member
תלוי כמה היה לך פחות טוב ממנו

בדרך כלל, בפעם השניה הם הרבה יותר טובים באופן משמעותי מבפעם הראשונה, כי הם פחות מתרגשים, אז אולי שווה לתת לו עוד הזדמנות, אבל אם הוא היה ממש גרוע בפעם הראשונה, אז אפשר להעיף. העניין הוא שהשארת אותו כאופציה, ולכן נדמה לי שדווקא היה לך בסדר איתו. אני בעד חדשים, אבל אין בעיה לשלב עם עוד קשרים עם ותיקים יותר. אם נחמד לי עם מישהו, אין לי בעיה להמשיך איתו עד שהוא ימאס עלי (בדרך כלל אחרי שלושה חודשים בערך). בינתיים, מתווספים חדשים ומועפים ותיקים יותר. רוב הגברים בחיי היו יותר מסטוצים, ולמרות שהקשרים היו נטולי רגשות, הזדיינתי איתם כמה וכמה פעמים.

Crossface

New member
נכון

את השארת אותו כאופציה, אז זה לא היה כל כך גרוע. אז מה אכפת לך?

למעלה