סיכום שבועי

ענת 19

New member
../images/Emo183.gifסיכום שבועי

שיר/י השבוע שלכם (של רמי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי):
תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע):
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את רמי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שאלת בונוס : מה הכי כיף מבחינתכם בחנוכה? סופ"ש מקסים!!

אז ככה....

שיר/י השבוע שלכם (של רמי):הבוקר את הולכת (שמעתי ברדיו) שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי):Spark של טורי איימוס תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע):לא צריך להגזים...
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:בנות גילמור ציטוט/י השבוע:"אמוטיקונים לא ישפרו את הרגשתי" איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: עכשיו ! סופסוף מנוחה
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:מריבות מטופשות משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:חנוכה
האם פגשתם את רמי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: לא פגשתי את רמי כבר מזמן...
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:מעצבן
שאלת בונוס : מה הכי כיף מבחינתכם בחנוכה?סופגניות מקונדיטוריות
סופ"ש נעים שיהיה, ליבי

nizzan

New member
../images/Emo182.gif

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): משהו דפוק. שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): לא משהו מוכר. תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע): אממ.. אין משהו מיוחד. תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: לא ממש היה לי זמן לזה השבוע. ציטוט/י השבוע: "עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה" (ממחזרת משבוע שעבר אבל אפילו יותר רלוונטי השבוע) איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום רביעי וגשם
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: יום חמישי, היה יום ממש קשה ומעייף. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: האמת שכלום לא מתוכנן כרגע חוץ מלימודים ועבודה. האם פגשתם את רמי השבוע? לא.. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: אפשר שתיים? עבר מהר.. שאלת בונוס : מה הכי כיף מבחינתכם בחנוכה? פעם זה היה החופש, עכשיו אין משהו מרגש. אני לא מאוהדי הסופגניות.

glitter8

New member
יאפ

שיר/י השבוע שלכם (של רמי):מילואים שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי):ממעמקים-עידן רייכל תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע): בחייאת..אפשר פטור מזה? תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:השבוע ראיתי את 5 שעות מפריז. נחמד. ציטוט/י השבוע: "איש באמונתו יחיה, לכן אל תשגעו לי ת'שכל. ככה טוב לי." איזה יום היה הכי מוצלח? אתמול. דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: נתבשרתי שאחותי מתחתנת משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: עיכובון של איזה כסף שהייתי אמורה לקבל וטרם הגיע משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: הופעה של חמישיית יניב כרם, אחרי כמעט חצי שנה שלא הופיעו! איזה כיף!! האם פגשתם את רמי השבוע?....לא... האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: איך אומרים בכוכב נולד...זה היה "כמעט.." שאלת בונוס : מה הכי כיף מבחינתכם בחנוכה? הנרות והמפגשים עם המשפחה וחברים.

ענת 19

New member
סכמ"ש שלי... ../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): דווקא עכשיו (סתם נזכרתי בו , אחד האהובים עליי) שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): Heavy cross תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע): מצורפת, זה רמי עם עוגיות לאחר חג ההודיה תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: אין מה לעשות גם אני שבויה בדמדומים 2 (New moon המונח המדויק) - מדהים! ציטוט/י השבוע: "אהבה זה לא לרצות לישון כי המציאות טובה יותר מהחלום" (קיטש אני יודעת) איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: היום, שבת מנוחה הכי כיף! משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: העבודה המטורפת בעקבות השקת האייפון (אני עובדת באורנג' , תבינו לבד) משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: הופעת פסנתר של רמי המוקלטת !! וחברה טובה שבאה לביקור מלונדון האם פגשתם את רמי השבוע? האם היה- לא , אבל עוד שבוע אפגוש
א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מעייף! שאלת בונוס : מה הכי כיף מבחינתכם בחנוכה? חורף + סופגניות שיהיה אחלה שבוע לכולם

למעלה