פורום חדש

../images/Emo183.gifפורום חדש ../images/Emo9.gif

צריכים להכיר את האנשים פה, לא? טוב, אז הבאתי שאלון קטן, סתם
שם: מקום מגורים: פירסינג: קעקוע: צבע שיער: עיניים: תוכנית אהובה: משפט לחיים: זהו.

../images/Emo183.gifאני גם אענה חח

שם: אנה מקום מגורים: ת"א פירסינג: הליקס חדשדש
מיום שישי קעקוע: נו] צבע שיער: שחור עיניים: ירוקות תוכנית אהובה: האנטומיה של גריי/הישרדות/מגרש ביתי משפט לחיים: מתמטיקה זה חרא [במיוחד אחרי 4 שעות חזרה למבחן מחר><]

אזירפאל

New member
עונה

שם: אלעד . פירסינג: אין. קעקוע: אין. צבע שיער: חום, נראה לי. עיניים: חומות. תוכנית אהובה: אליאס, האנטומיה של גריי, חברים, weeds.

Liquid Dreams

New member
טוב נוP:

שם: מאיה/ליקוויד/חלומות נוזליים. כן, אני יודעת שאני כותבת את זה תמיד, אבל ככה קוראים לי><. מקום מגורים: כפר ורדים פירסינג: נופ. יש באוזניים, אבל לא נחשב כל כך
קעקוע: לא צבע שיער: חוםבהיר-חוםכהה[כן,שניהם]-בלונדיני-שטני-מאודלאמוסבר>< אבל אנשים מתעקשים שאני ג'ינג'ית. אוקיי, סלובקי, אני ג'ינג'ית. עיניים: חומות תוכנית אהובה: יש יותר מדי>< משפט לחיים: "אם שימחתי אחד מתוך מאה איש, עשיתי את שלי". אני פועלת כדי להפיץ אותו בכמה שיותר מקומותP:

Itay Simons

New member
אני :)

שם: איתי מקום מגורים: רמת גן פירסינג: אין קעקוע: אין צבע שיער: נמנמנמ לא יודע להגדיר >< בהיר כזה עיניים: משהו בין ירוק לכחול תוכנית אהובה: נמ סיינפלד
משפט לחיים: זדיינו

Ice Queen 7

New member
עונה ^^

שם: אלה מקום מגורים: באר שבע פירסינג: יהיה P: קעקוע: אין ולא יהיה צבע שיער: בלונדיניחום עיניים: ירוקות תוכנית אהובה: חברים, ורוניקה מארס, הסופרנוס, עמוק באדמה משפט לחיים: לאדעת ]: איכ מחר הסטוריה איכ איכ איכ איכ ;; ווא כל פעם שאני נכנסת לפורום ורואה הודעות חדשות אני נהיית כ"כ שמחה XD

RichardSmith

New member
לא הסתובבנו באותם חוגים בתפוז.

לא נותן לי להכנס לאייקון של משקפי שמש, תדמייני.

ShimiChan

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifס.ס

ארם היי? חח ^^; שם:שמעון\\שימי\\איךשבאלכם מאיפה:דימונה האמת X_X[איפה שהכור, צ'אלו את עלע] פירסינג:לא ממש קעקוע:נאאא צבע שיער:שחור צבע עיניים:כחול תוכנית אהובה:בליץ' *-* סקראבס XD ויש עוד... משפט לחיים:קלטו חתימה ד"א, עלע, לקח לי זמן להבין ששינית שם ס.ס

chyio

New member
../images/Emo34.gif

שם: ליהי מקום מגורים: הרצליה פירסינג: אין קעקוע: יהיה צבע שיער: חום כהה>_> עיניים: חומות תוכנית אהובה: חברים, זינה, ורוניקה מארס משפט לחיים: נו גירלס נו לייף

RichardSmith

New member
אהלן

שם: אדם יהודה אריה ריצ'ארד סמית לב ארי.
מקום מגורים: ירושלים פירסינג: נא קעקוע: נא צבע שיער: חום בערך עיניים: ירוקות תוכנית אהובה: אין כרגע משפט לחיים: מחפש עדיין.

למעלה