שרשור היכרות

vmeytal

New member
היי לכולם אני מיטל

מיטל וורטר בת 22 מקרית ים הערצתי קשות את הייפייב אבל לא רדפתי אחריהם ממש לכל פינה בארץ,רק שהם היו פה בסביבת הצפון הלכתי להופעות שלהם וכמובן שאני אהבתי ואוהבת עדיין את אמיר יצא לי להכיר אותו אישית דרך ידיד של אחותי שהיה גר באותו בניין של סבתא שלו ושהוא היה בא לבקר אותה(עם האחים...)אז הוא היה מתקשר אלייהידיד ר=או אמיר... והיינו הולכות אני ואחותי לבית של סבתא שלו ומדברים...כי ז קרוב מאוד לבית שלי. הפעם הראשונה שפגשתי אותו היתה יום לפני היוםהולדת שלי ממש מתנה מוצלחתאחכ בפסח ואחרי שבוע עוד הפעם, וגם במרילו הכניסו אותו מאחורי הקלעים ופגשנו אותו והוא נורא שמח,גם הצטלמתי באותה הזדמנות עם יעל בר זוהר וזהו, כרגע אני לומדת עיצוב גרפי, משוחררת כבר שנה וחצי מהצבע(חיל הים!!) אשמח להכיר אתכן בננות

vmeytal

New member
סורי על טעויות הכתב

פשוט כתבתי מהר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

vmeytal

New member
תודה תודה../images/Emo140.gif

אבל מזה הפורום היושן הזה???? תתעורררו

TetiBETTY

New member
ישן? אולי...

אנחנו נעורר אותו לחיים אט אט, באמצע ינואר הוא כבר יהיה היסטריה. אל דאגה

אל תשכחו

שהפורום נפתח רק לפני מספר ימים.הוא חדש וטרי וכמו שבת אל אמרה לאט לאט נעורר את הפורום

אני../images/Emo26.gif

אני עידן בן 15 וחצי מירושלים. הקשר לאמיר?כפי שכולם בטח יודעים אני מעריץ/מריך וואט אבר איך שלא תקראו לזה של יעל בר זוהר
עם השנים באו גם שירי מימון ואפרת בוימולד להערכתי ולכולם אמיר היה קשור איכששהו למשל עם יעל הוא היה המון בתקופה של היי פייב בתקשורות וכמובן-מרי לו.אפרת-ספיד ופיטר פן.שירי-הלהקה.
אז בכל פרויקט שלהם יצאו לי איכשהו ללקט את אמיר
ועוד משהו-יש לי כרטיס טלויזיה,אז אם אתם צריכים את שירותי..בכייף

אני../images/Emo13.gif../images/Emo12.gif

כמה נחמד לראות שמות מוכרים מפורום מרי לו ז"ל שזכור לי לטובה אז נתחיל קראים לי יעל ואני בת 24 הכי זקנה פה נראה לי
. במקור מפתח תקווה ומזה תשעה חודשים גרה בשכירות בכפר סבא בבית ישן קצת מתפרק
עם שותף וכלבת הרוטוילר שלו לא מגדירה את עצמי כמעריצה של אמיר ממש אבל מחבבת אותו וחושבת שיש לו עתיד אהבתי אותו בהיי פייב וראיתי אותו פעמיים במרי לו קצת הצטערתי שהוא עזב.וחוץ מזה נראה לי פורום נחמד אז אני אשאר אם תקבלו אותי.

ooortalll1

New member
אני../images/Emo36.gif

אני אורטל מראשון בת 16 אני מעריצה את אמיר ממש מאז שהייתי קטנה ממש מההתחלה של היפייב...יש לי אחות שגדולה ממני ב-4 שנים ותמיד מה שהינו רואות ושומעות בבית זה היפייב...באמיר התאהבנו וזה התחזק יותר עם הזמן..:) גם עכשיו אני אוהבת את אמיר,כמובן שלא כמו פעם כי..אני גדלתי...הוא גדל...אני כבר בכלל לא הכי בקטע של"הערצה"זה כבר ירד לי מזמןןןן אבל אמיר אחלה וסתם בא לי לכתוב פה חח אז בכייף שיהיה...

ooortalll1

New member
חח יצא לי חץ הפוך..../images/Emo8.gifוהנה תמונה

שכחתי להוסיף קודם ואיי שנים לא הייתי בתפוז חח ככה החץ
לפחות זכרתי ת'קוד חח

hadari123

New member
שלום לכולם!../images/Emo9.gif - הצטרפתי רשמית

הדר 19 י"ב בתקווה להתנדב לצבא ההערצה שלי לאמיר התחילה בהיי פייב ומאז אני אחריו בעקביות מוחלטת אני עדיין מעריצה אותו ומתלהבת ממנו זה לא כמו פעם כי התבגרתי אבל עדיין מעריצה אותו., אני חושבת שהוא מוכשר בטירוף בכל מה שהוא עושה. והוא גם נראה טוב!!!
מקווה שיהיה סבבה לכולם. love you

למעלה