מישהי יכולה להמליץ על משהו

../images/Emo184.gif מישהי יכולה להמליץ על משהו

שיעולים של הקטנים, כששום תרופת סבתא לא עוזרת (בצל, שום, עירית או עידית וכיו"ב)? קיבלתי איזו המלצה על "הרבליס". עוד מישהי פה מצאה בזה תועלת?

catנוע

New member
בצל ודבש לא עוזרים?

מוזר. או שניסית סתם אדי בצל? הרבליס הוא מצויין, אבל יש עוד סירופים טובים. כל הסירופים ה'טבעיים' כדוגמת הרבליס עובדים על אותו עקרון, אז השאלה היא רק שאלה של מחיר וכסף, ושל אמינות היצרן. אני קונה הרבליס כי אני יודעת שמה שכתוב על הקופסה זה מה שיש בפנים מה שלא תמיד אפשר לומר על סירופים אחרים.

בצל ודבש לא מ ז י ז י ם!

על ההמלצה, נראה לי שאנסה אותו. איזה עוד סירופים טובים כמוהו עוזרים? לא חושבת שאני מכירה...

catנוע

New member
אני צריכה לבדוק בבית

בינתיים - הנה עוד מתכון 'סבתא' נגד שיעולים: שלב 1: אגס, מקולף, חצוי, מוציאים את הגרעינים בכפית. שלב 2: שמים סוכר חום (אם יש מגובש, עוד יותר טוב - כמו זה ששמים בתה בבתי קפה ממש מובחרים - שנראה כמו גוש סוכר) בשקע בו היו לפני שניה הגרעינים. שלב 2: שמים את שני החצאים זה על גבי זה. שלב 3: מאדים עד שהאגס נהיה רך עם קצת מים ודבש. שלב 4: מועכים את הכל ביחד. שמים בכלי. נותנים כף כמה פעמים ביום.

l i l o 1

New member
מה בדיוק עושים עם הבצל והדבש ?

אני באותה בעיה עם פיצקי משתעל עד שבסוף מקיא המסכנון... סוחב שיעול והצטננות כבר מלא זמן תגידי דבש מותר רק מגיל שנה לא ? פיצקי רק בן 9 חודשים

נכון.

דבש מותר רק מגיל שנה ולמען האמת, שלי כבר שנה ושבעה חודשים ועדיין לא נתתי לה. חותכים את הבצל ולקוביות, מוסיפים כמה כפות דבש ומשרים לילה ואחר כך נותנים את הנוזל. זה אמור לעזור לשיעול. לכם, כאמור זה לא מתאים, בגלל הדבש. תרגישו טוב.

galizoe

New member
הרבליס-B לילדים. אצלנו עובד יופי.

(הרבליס בלי B זה למבוגרים, שימי לב)

../images/Emo51.gif לכל המשיבות...

כנראה שבמקרה הנוכחי זה לא יספיק
אבל לפעמים הבאות, יירכש.

דש1דש

New member
../images/Emo4.gif רציני התותחון, אה.....

העיקר שיפסיק להשתעל ויבריא!

למעלה