השרשור השבועי

GoldenBabe

New member
אמ../images/Emo109.gif

שיר השבוע מmtv2: רובי - קייזר צ'יפס שיר השבוע לא מmtv2: טיקט אווטה לוזרוויל - סוד להקת השבוע: פאניק!, פוב, סאן אוף דורק קליפ השבוע: רובי - קייזר צ'יפס [אני מתעקשת שהם בונים שם את ווגאס!] טיקט אווטה לוזרוויל - סוד דיסק השבוע: וולקאם טו לוזרוויל - סוד אינפניטי און היי - פוב א פיבר יו קנט סווט אווט DVD - פאניק! הפתעת השבוע: מגפיים חדשות 3>, ישנתי אצל שחר ^^ ביאוס השבוע: ..... לא משנה X__X תמונת השבוע:

yaelrs

New member
../images/Emo192.gif

שיר השבוע מmtv2: אמממ Famous last words? שיר השבוע לא מmtv2: אה Jimmy eat world - Work
להקת השבוע: פינק פלויד קליפ השבוע: אין דיסק השבוע: פינק פלויד - החומה הפתעת השבוע: תעודה טובה חח D: ביאוס השבוע: אמ לא יודעת, שום דבר משמעותי תמונת השבוע: כרגע ראיתי תתמונה הזאת.. אוח פנטזיה.

lestatgirl

New member
טוב הוא הדבר

הראשון שאני רואה שאני פותחת תעיניים בבוקר אבל הוא אפעם לא נראה כזה טוב.. כזאת תמונה ענקית באיזה סרט אבל הוא היה עם ג'וד?..

lestatgirl

New member
רציני???..

יש מכונת זמן שיכולה לקחת אותי לאותה תקופה לאותה דירה ולהפוך אותי לזבוב אולי?.. ויואו זה מדהים כמה שכל האנשים הכי יפים תמיד רומייטס ביחד באיזשהו שלב..

t a o t a o

New member
אם אני לא טועה,

זכור לי גם שג'וד סיפר בשלב כלשהו שהדירה היתה רדופה. אם זו היית את העתידית שחזרה בזמן ועשתה צרות לג'וד ויואן מהעבר, אז כל הכבוד.

lestatgirl

New member
בואו נקווה..

כנראה היו לי חיים נורא עסוקים בגלגול הקודם בבריטניה בתור זבוב גם ג'וד ויואן גם ג'וני פיט וקרלוס..

PATD

New member
אני חולה damnit

שיר השבוע מmtv2: arms race- fob שיר השבוע לא מmtv2:round here- p!atd
להקת השבוע:פאניק, דה יוזד, COUNTING CROWS קליפ השבוע:של ROUND HERE דיסק השבוע:לא יודעת הפתעת השבוע:אין :O ביאוס השבוע:המורה שלי לאמנות עצבנה אותייייייי תמונת השבוע:*נוסטלגיה* איך הפורום?ורי נייס :)

Rose131

New member
נמנמ

שיר השבוע מmtv2:אומ. Lithium- Evanescence שיר השבוע לא מmtv2:כלמינים.ם להקת השבוע:דה יוזד קליפ השבוע:Lithium דיסק השבוע:The used- the used הפתעת השבוע:שעון עובד על בטריות! ביאוס השבוע:מבחן במחשבה יהודית:S תמונת השבוע:איןליכוח איך הפורום?it will never be the same

Rose131

New member
נו..

מחשבת ישראל, מעגלי שייכות, משהו?
כלמיני חוקים בהלכה ופסיקות של רבנים ודילמות כאלה. זה לא בצפר דתי בכלל, הוא סתם מחייב כיתות שהן לא מב"ר לעשות בזה בגרותX:

Rose131

New member
XD

מסלול בגרות רגיל. כאילו 21 יחידות(אני צודקת?) בדיוק, בלי שום מגמות או משהו שהוא לא חובה. [השם הלא רשמי הוא 'מפגרים בעלי רצון'. קצת יותר מדוייק.]

lestatgirl

New member
זה מגמה אחת..

כאילו מקצוע מוגבר אחד, בד"כ גאוגרפיה אבל לא חייב 21 יחידות אני במב"ר ואני עושה אמ..קצת יותר.. ומפגרים בעלי רצון זה בהחלט הביטוי המדוייק (אל תאמינו למי שקורא לזה מחוננים בתקופה רעה)

למעלה