סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo187.gif סיכום שבועי ../images/Emo187.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: סופ"ש נפלא

4hilla4

New member
מסכמת =)

משהו טוב שקרה לך השבוע: המורה לצרפתית הביאה לנו לשמוע שיר בצרפתית.... זה היה השיר האהוב עליי בצרפתית! =) משהו רע שקרה לך השבוע: כאב לי כל הגוף מהבניית דברים בגיחה עם השכבה.. שיר שלא הפסקת לשמוע: wondering- good charlotte התחדשות השבוע: ברד נחשב? =) תוכנית השבוע: בדיוק היום ראיתי את הפרק סיום עונה [10] של חוק וסדר מדור מיוחד= היה מדהים! וגם הפרק הראשון של csi NY היה אחלה! סרט השבוע: stargate - סרט ההמשך
ספר השבוע: stargate
מאכל השבוע: מרק אפונה
יציאת השבוע: המורה- איתמר מה אתה עושה?! איתמר- [צובע את הדף בטיפקס] - הא? המורה- איתמר תפסיק לבזבז את הטיפקס ותקשיב! איתמר- אבל המורה-זה לא כאילו אין טיפקס בכינרת... [אני ברקע-
] משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הפרק הראשון של SGU! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: בנות דודות שלי.... ציטוט\יציאת\מילת השבוע: ביציאת השבוע... תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא:לצום, לקרוא ולהתכונן למבחנים =( איך עבר עליך השבוע: סבבי לגמריי!

חחחחח יציאת השבוע!!

גם תמיד שמישהו עושה משהו משעשע שומעים אותי ברקע
איפה הייתם בגיחה?

לישון בטבע../images/Emo99.gif

אצלנו בבית ספר אין דבר כזה אכסניות, זה לא ברוח הבצפר
רק אוהלים.

CSI לנצח

New member
גםםם , ( ;

משהו טוב שקרה לך השבוע: טיול מהביצפר , היה מצחיייייייק D: משהו רע שקרה לך השבוע: אין (= שיר שלא הפסקת לשמוע: Remedy- Little Boots התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: CSI , 24 סרט השבוע: ההצעה P; ספר השבוע: שופט תחת אזהרה- ג'יימס פטרסון מאכל השבוע: :) יציאת השבוע: לעיר , עם חברווות - המורה רצחה אותנו אח"כ שהברזנו מהקורס מד"א , XD משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חווווווווווווופש D: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: XX: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: - דור שותה מים - נתנאל " איייייכ אל תשתה את המים האלה ! " - דור יורק את המים ועוד שנייה נחנק - " לממה ?! " נתנאל " חחחח כי הם רטווובים! " ( ונקרע מצחוק )XD תמונת השבוע: - - - התוכניות שלך לשבוע הבא: לסיים את כל העבודות שנתנו לנו לחופש =\ ולהינות מסוכות ! איך עבר עליך השבוע: סבבה אגוזים ( יציאה של חברה , P; ) סופ"ש נפלא

למעלה