שלום! :)

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo71.gif שלום! :)

חדשה..
אני שיר בת 14 וחצי מראשון. אני מכירה כבר מלא זמן את הניאופטס אבל אף פעם לא חשבתי להצטרף..
אוקיי, אז יש לי שאלה : היום נרשמתי לניאופטס בפעם הראשונה, ואחרי כל הפרטים וזה, רציתי להיכנס ל"בית" [או איך שלא קוראים לזה
] של החיה שלי, וכתוב לי : Please enter your Activation Code. ולא קיבלתי מהם שום אימייל עם קוד כזה..\: מה עושים? מקווה שהייתי מובנת XD :)

papagalo

New member
אם וקיבלת מהם אימייל

הם ישלחו לך קישורים אחד הקישורים יסתיים אם 5 אותיות גדולות [נגיד FGDJ7 ] זה הActivation Code מה שכן ע"פ ה שהבנתי מחברות שלי ושניסו להירשם שהם לא שולחים אימיילים!? הם שלחו לך אימייל? אם לא תיפני אליהם...

papagalo

New member
בדרך כלל שפותחים משתמש..

למעלה יש לך מכתב תכנסי אליו ותעשי replay או משו כזה ותכתבי להם שעוד לא קיבלת מכתב ואז הם שולחים... =] תתרגישי חופשי לשאול =]

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo71.gifמקודם היה עכשיו אין!../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

papagalo

New member
זה פורום help

של הנאופטס באתר עצמו... הם בטוח יעזרו לך! ויתנו לך את הכתובת של הבקשה של שליחת הקוד... יכול להיות שמישו פה יודע כיח זה היה לו אבל לי זה היה עוד בעיצוב הקודם של האתר והרבה דברים ישתנו http://www.neopets.com/neoboards/boardlist.phtml?board=5 בכל מקרה זאת הכתובת.. מקווה שעזרתי -_-

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo71.gifהם אישרו לי את החשבון!! D:

papagalo [סליחה שאני לא יודעת את השם שלך
], ממש תודה עזרת לי המון! עכשיו..מה אני עושה עם החיה שלי?XD

papagalo

New member
מה שכוללם עושים

זה פתח לך המון אפשרויות: טריידים, בנק ועוד המון עכשיו את צריכה להנות ולהרוויח כסף.. ובזה לקנות אוכל ולהאכיל תחיה שלך ונגיד לקנות לחיה שלך חיה/ בובה משזה.. בקיצור יש לך הרבה דברים לעשות..

למעלה