התפקדות פברואר

../images/Emo188.gifהתפקדות פברואר../images/Emo195.gif

שם: גיל: איזור מגורים: שיר החודש שלכם( של דנה): שיר החודש שלכם(לא של דנה): זמר\זמרת\להקה שעשתה לי את החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: דבר שאתם מצפים לו בחודש הבא: דבר שאתם פחות מצפים לו בחודש הבא: תמונת שלכם(למי שרוצה): דבר נוסף?:

מתפקדת../images/Emo195.gif

שם:רעות גיל:22 איזור מגורים:קריות שיר החודש שלכם( של דנה):תחנות החיים שיר החודש שלכם(לא של דנה):כשהאור יעלה עלינו-אמיר פיי גוטמן זמר\זמרת\להקה שעשתה לי את החודש:אמיר
דבר טוב שקרה החודש:הפרימיירה החגיגית של המחזמר על גגות ת"א בכיכובם של להקת צופי ת"א שאמיר ביים דבר רע שקרה החודש:המלחמה בדרום זה עשה לי ממש רע אפילו שאני גרה בכלל בצפון דבר שאתם מצפים לו בחודש הבא:לסיים את הבחינות בהצלחה דבר שאתם פחות מצפים לו בחודש הבא:אין כזה תמונת שלכם(למי שרוצה):תמונה טרייה שלי ושל אמיר
דבר נוסף?:שבוע מקסים לכולם

גם אני ../images/Emo13.gif

שם: מאיה גיל: 18 איזור מגורים: ירושלים שיר החודש שלכם( של דנה): רוחות של קיץ שיר החודש שלכם(לא של דנה): בחרובות פריז זמר\זמרת\להקה שעשתה לי את החודש: אממ.. יאיר זיו. דבר טוב שקרה החודש: סיימתי ללמוד מתמטיקה סופסוף! דבר רע שקרה החודש: המלחמה בדרום, חוץ מזה אני לא חושבת שהיה. דבר שאתם מצפים לו בחודש הבא: לסיים את המגמה. דבר שאתם פחות מצפים לו בחודש הבא: מבחנים\: תמונת שלכם(למי שרוצה):
דבר נוסף?: לאן אתם נעלמים

למעלה