משחקים ושאלונים

אם את חושבת על ארטישוק..מצבך בקנטים [:

כפרותתתתתתתתתתתת על הנעליים הסקסיות שלי :] ודי ללמוד קללות במרוקאית!! DDD;;

MaStuLa76

New member
איזה יום נפלא היום,לשחק וגם לחלום,יום נפלא

להיות ביחד .. :) תחום ראשון: מספרים: -כמה לקים יש לך?3 -כמה מאיות קיבלת השנה?1 - בוחן -כמה עטים יש לך בקלמר?15 בערך. -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? פעם היה לי אוסף של מדבקות של החוברת של המורדים,וגם של גולות. אבל זרקתי. ביסודי עשיתי "הללויה" XDD זרקתי את כל הגולות וכל הילדים הקטנים רצו כדי לתפוס. -כמה חולצות כתומות יש לך?1 . וגם אותה אני בקושי לובשת . לא אוהבת . -כמה אנשים יש לך באיסיקיו?300 + -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון? -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש)300 משהו כזה -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן)170? -כמה כפתורים בשלט יש לך?לא יודעת . אבל בקרוב יהיה לי שלט אחר. ]: -כמה מחזיקי מפתחות יש לך?המון! -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה)2 . כל השאר זרקתי. [: -כמה אתרים יש לך במועדפים?21 -כמה פעמים צחקת היום?הרבה (:) עם רעותי-תותי :) -כמה פעמים התעטשת היום?בכלל לא . -כמה פעמים קיללת היום?קצת -כמה פעמים שיקרת היום?שקר קטנטן. -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום?לא ראיתי -__- -כמה שעות היית במחשב היום?רק עכשיו הגעתי כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה?לא יודעת -כמה נעליים יש לך?ואיזה?נאמ , מגפיים , עקב , כפכפים , נעלי בית חורף , סנדלי קשירה , פומה , עוד 2 עקב , עוד נעל בית חורף , וזהו . אני צריכה מגפיים חדשות לחורף -__- -כמה פלאפונים היו לך?2 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך?הו , המון !!!!!!!!!!!! -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק?מי חושב על ארטישוק לעזאזל? -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה?הרבה -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר?7 בערך חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה?בית -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?אין -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת? -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה?נירית בטלויזיה -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה?תמונה של ג'רארד -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה?דיסק חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית)אז איפה אני אקרא? על הגג? -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית)בינונית -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה
אני יודעת , אני פרנואידית . ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה
ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה ב.במידה בינונית
ג.במידה מועטה ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון?נחמד נהנית ממנו?קצת איזה חלק הכי אהבת?הראשון אהבת את החלק השלישי?לא ומה עם החלק הרביעי?כן רוצה עוד כאלה?כןD;

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifרותם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תביאי שאלונים אני אוהבת את השאלונים שלך ואת של שירה לא !

MaStuLa76

New member
../images/Emo7.gif

זהו . יותר את לא עונה לשאלוניי . אני הולכת עכשיו להתאבד . ולא לחזור לעולם לכאן . פגעת בי. יש לך 2 אפשרויות להתנצלות : 1.לבקש סליחה , ולהשבע שלא תאמרי זאת לעולם . 2.לבקש סליחה , ולהשבע שלא תאמרי זאת לעולם . תבחרי !

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifאני מתנצלת מעומק ליבי אך איניי מבטיח

שלא אומר זאת לעולם !

../images/Emo215.gifשאלון !!!!!1 האם אי פעם ... ? ,

ביקשת משאלה מכוכב נופל? שרפת טוסט? שרפת את הטוסטר? החזקת עכביש ביד? צפית בזריחה? עבדת על מישהו בטלפון? איך? נשארת ערה יותר מ24 שעות? סגדת למומינים? תהית למה סדריק בן 8 כל החיים שלו? נחתכת מדף? התחבאת בארון? כיבית את כל הנרות על עוגת יום ההולדת בבת אחת? שתקת יום שלם? שילמת לשליח פיצה במטבעות של 10 אגורות? הצלחת לצלם פרפר? שחית בים בשקיעה? שחית בים בזריחה? התכוונת לשבת ונפלת בגלל שלא היה מתחתייך כיסא? סיפרת בדיחה ואף אחד לא צחק? נישקת למישהו את האוזן? נישקת חתול? ליטפת זחל? רקדת בגשם? התנשקת בגשם? הלכת ברחוב עם תחתונים על הראש? צרחת "אוכלים לי את בית השחי! אוכלים לי את בית השחי!"? השתכרת? לבשת תחתונים מעל המכנסיים? נכנסת למלתחות של הבנים? צרחת על מישהו במלתחות של הבנים? הוא היה עירום :>? נתקעת בעמוד? התנשקת עם עמוד? עשית צניחה חופשית? נפל לך המסטיק מהפה כשדיברת? צעקת שאת אוהבת מישהו והוא עמד מאחוריך? שרת את השיר הגאוני "את כוסית!" וכולם הסתכלו עלייך כאילו נפלת מהירח? עצרת את הנשימה מתחת למים ליותר מחצי דקה? נתקלת במישהו והפלת את כל מה שהוא החזיק בידיים? נפלת בלי שום סיבה גלוייה לעין? נתקלת בדלת של הלוקר? היית במצב כפית סופני? צחקת עד שמישהו ניער אותך שתפסיקי? קיללת את המורה שלך והיא עמדה מאחורייך? הפסדת במלחמת דיגדוגים? בכית מצחוק? ניתקת למישהו בפנים? התאהבת? הרגשת נאהבת? קראת ספר לימוד מרצונך החופשי? נרדמת בשיעור? התגלגלת במדרגות? ישנת כפיות? זה שישנת איתו כפיות בעט בך כל הלילה מתוך שינה?

../images/Emo215.gifעונה . [:

ביקשת משאלה מכוכב נופל? ברור , כמה פעמים . [: שרפת טוסט? חחחחחחחח כן תמיד . D = אבל הייתה פעם ששכחתי אותו בטוסטר ונירדמתי ואז ההורים שלי באו והוציאו אותו . XD שרפת את הטוסטר? ממ לא . [: החזקת עכביש ביד? לא . o_______O צפית בזריחה? כן .
עבדת על מישהו בטלפון? איך? אממ ,, חחחחחחחחח כן D = על אימא שלי , כל הזמן אני עובדת עלייה עם קול של רוסייה . [; נשארת ערה יותר מ24 שעות? כן . בטיול שנתי .
סגדת למומינים?ברווווווווור !!!1 D; תהית למה סדריק בן 8 כל החיים שלו? כי עדיין לא עברה שנה , או שבגלל שהוא לא אוכל שוקולד . שירה יודעת למה . [: נחתכת מדף? כן . : ( התחבאת בארון? כן .
כיבית את כל הנרות על עוגת יום ההולדת בבת אחת? חחחחחחחחחחחחח כן ! השנה , באתי ופשוט עשיתי פוווו חזק ותוך שנייה הכל נכבה . D = שתקת יום שלם? לא . O; שילמת לשליח פיצה במטבעות של 10 אגורות? לא , אבל לזה של הארטיק כן , והוא לא קיבל את זה כי הוא טען שזה לא מספיק . אבל היה לי הרבה .
הצלחת לצלם פרפר? גם לא ניסתי . שחית בים בשקיעה? יש מצב ... שחית בים בזריחה? לא . התכוונת לשבת ונפלת בגלל שלא היה מתחתייך כיסא? אמ נראלי שכן . D = סיפרת בדיחה ואף אחד לא צחק? כן . XD נישקת למישהו את האוזן? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמ , נישקת חתול? לא , אבל ת'כלבה שלי כן . [: ליטפת זחל? חחחחחחחחח את שימי התולעת שלי . D; רקדת בגשם? לא . O = התנשקת בגשם? נאמ , לא . הלכת ברחוב עם תחתונים על הראש? לא .
צרחת "אוכלים לי את בית השחי! אוכלים לי את בית השחי!"? למה שאני יצרח דבר כזה ? השתכרת? כככככן . ^______^ לבשת תחתונים מעל המכנסיים? חחחחחחחחחחחחחחחח לא . נכנסת למלתחות של הבנים? לא . צרחת על מישהו במלתחות של הבנים? לא . הוא היה עירום :>? לא . D = נתקעת בעמוד? חחחחחחחחחחחחחחח באוטו ... , [; התנשקת עם עמוד? לא O = עשית צניחה חופשית? לא . נפל לך המסטיק מהפה כשדיברת? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כן . XD צעקת שאת אוהבת מישהו והוא עמד מאחוריך? לא . שרת את השיר הגאוני "את כוסית!" וכולם הסתכלו עלייך כאילו נפלת מהירח? נאמ , לא . מה השיר הזה בכלל ? S; עצרת את הנשימה מתחת למים ליותר מחצי דקה?נראלי שכן . נתקלת במישהו והפלת את כל מה שהוא החזיק בידיים? אמ , נפלת בלי שום סיבה גלוייה לעין?חחחחחחחחחח אמ ...... , [; נתקלת בדלת של הלוקר? לא . O; היית במצב כפית סופני? לא . צחקת עד שמישהו ניער אותך שתפסיקי? נדמה לי שכן . קיללת את המורה שלך והיא עמדה מאחורייך? חחחחחח לא בדיוק מאחורי אבל ............. , הפסדת במלחמת דיגדוגים? אמ , בכית מצחוק? תמיייייייד ! ניתקת למישהו בפנים? אמ , כן . התאהבת? כןןןןן כל הזמן .
הרגשת נאהבת? אמ , קראת ספר לימוד מרצונך החופשי? חח יש מצב . D; נרדמת בשיעור? אף פעם . התגלגלת במדרגות? חחחחחחחחחחחחחח שהייתי קטנה . ישנת כפיות? המ , זה שישנת איתו כפיות בעט בך כל הלילה מתוך שינה?

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifתביאו עוד עוד :( . עונה, כדאי לקרוא ../images/Emo6.gif

ביקשת משאלה מכוכב נופל? כן שרפת טוסט? כן שרפת את הטוסטר? לא חח החזקת עכביש ביד? לא !!!!!!!! צפית בזריחה? כן עבדת על מישהו בטלפון? איך? מה קרה לכם? זה התחביב שלי
נשארת ערה יותר מ24 שעות? כן סגדת למומינים? כן תהית למה סדריק בן 8 כל החיים שלו? לא חח נחתכת מדף? כן אאוצ'. התחבאת בארון? כן כיבית את כל הנרות על עוגת יום ההולדת בבת אחת? כן פעם אחת חחח בדרך כלל כולם דוחפים ת'פה שלהם גם D= שתקת יום שלם? לא שילמת לשליח פיצה במטבעות של 10 אגורות? ממש לא חח הצלחת לצלם פרפר? לא ניסיתי אף פעם. שחית בים בשקיעה? לא שחית בים בזריחה? לא התכוונת לשבת ונפלת בגלל שלא היה מתחתייך כיסא? כן חחחחחחחחחחחחחחח סיפרת בדיחה ואף אחד לא צחק? כן D: נישקת למישהו את האוזן? בת דודה שלי חחח בכל מקום אני מנשקת אותה
נישקת חתול? ברור :] ליטפת זחל? כן חחח רקדת בגשם? לא התנשקת בגשם? לא הלכת ברחוב עם תחתונים על הראש? לא ! צרחת "אוכלים לי את בית השחי! אוכלים לי את בית השחי!"? לא ! השתכרת? לא לבשת תחתונים מעל המכנסיים? ממש לא נכנסת למלתחות של הבנים? כן וואי שהייתי קטנה הייתי חייבת לראות להם ת'בולבול.. צרחת על מישהו במלתחות של הבנים? לא הוא היה עירום :>? - נתקעת בעמוד? כן התנשקת עם עמוד? לא עשית צניחה חופשית? לא נפל לך המסטיק מהפה כשדיברת? כן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח צעקת שאת אוהבת מישהו והוא עמד מאחוריך? לא שרת את השיר הגאוני "את כוסית!" וכולם הסתכלו עלייך כאילו נפלת מהירח? לא עצרת את הנשימה מתחת למים ליותר מחצי דקה? כן נתקלת במישהו והפלת את כל מה שהוא החזיק בידיים? לא חחח נפלת בלי שום סיבה גלוייה לעין? לא נתקלת בדלת של הלוקר? לבצפר שלנו אין כסף לממן שירותים אז לוקר יהיה לנו ? היית במצב כפית סופני? כפית? מה בסקס ?
צחקת עד שמישהו ניער אותך שתפסיקי? לא חח קיללת את המורה שלך והיא עמדה מאחורייך? כן חחח הפסדת במלחמת דיגדוגים? כן שמדגדגים אותי אני לא יכולה לזוז. מי כמו נופר יודעת?
בכית מצחוק? חחחח כמעט כל הזמן. ניתקת למישהו בפנים? כן חח התאהבת? כן הרגשת נאהבת? כן חח קראת ספר לימוד מרצונך החופשי? לא נרדמת בשיעור? כן חח פעם או פעמיים שווה לנסות זה כיף : ] התגלגלת במדרגות? חס ושלום ישנת כפיות? עם כפיות? לא S: זה שישנת איתו כפיות בעט בך כל הלילה מתוך שינה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lililulu

New member
עונה :)

ביקשת משאלה מכוכב נופל? לא ראיתי אפעם כוכב נופל שרפת טוסט? כן שרפת את הטוסטר? לא אבל את הזה שמקפיץ טוסטים כן החזקת עכביש ביד? איכס לא צפית בזריחה? כן עבדת על מישהו בטלפון? איך? כן...כל פעם אמרנו שאנחנו עורכים סקר אחר...פעם זה היה מצחיק היום כשחושבים על זה זה היה טיפשי נשארת ערה יותר מ24 שעות? כן סגדת למומינים? עד היום תהית למה סדריק בן 8 כל החיים שלו? פעם אחת!? ואז הגעתי למסקנה שאחרי גיל 8 החיים מתחילים להיות מסובכים אז עדיף לו להישאר בן 8 תמיד
נחתכת מדף? כן וואי זה הכי כואב בארץ התחבאת בארון? לא
כיבית את כל הנרות על עוגת יום ההולדת בבת אחת? יש מצב שתקת יום שלם? איך אפשר?! שילמת לשליח פיצה במטבעות של 10 אגורות? חחחח לא מסכן הצלחת לצלם פרפר? לא ניסיתי מה אין לי מה לצלם?! שחית בים בשקיעה? יכול להיות שחית בים בזריחה? לא זה מסוכן יש גלים גבוהיםD: התכוונת לשבת ונפלת בגלל שלא היה מתחתייך כיסא? לא...אבל קרה לי שהוציאו לי את הכיסא שניה לפני...הלכתי שבוע עם כאב כואב נורא סיפרת בדיחה ואף אחד לא צחק? אולי נישקת למישהו את האוזן? לא נישקת חתול? לא איכס חתולים מלאים במחלות ליטפת זחל? חחחחחחחחח איכס רקדת בגשם? יש מצב...בטח כשהייתי קטנה התנשקת בגשם? לא זה קר ולא נחמדD; הלכת ברחוב עם תחתונים על הראש? לא אבל אנסה את זה בקרוב צרחת "אוכלים לי את בית השחי! אוכלים לי את בית השחי!"? לא
השתכרת? אולי לבשת תחתונים מעל המכנסיים? לא נכנסת למלתחות של הבנים? לא צרחת על מישהו במלתחות של הבנים? בשירותים של הבנים כן הוא היה עירום :>? לא נתקעת בעמוד? לא טפו טפו טפו חמסה חמסה התנשקת עם עמוד? גם לא עשית צניחה חופשית? עשיתי צניחה לחיפושית זה נחשב?D= נפל לך המסטיק מהפה כשדיברת? כן צעקת שאת אוהבת מישהו והוא עמד מאחוריך? לא שרת את השיר הגאוני "את כוסית!" וכולם הסתכלו עלייך כאילו נפלת מהירח? לא עצרת את הנשימה מתחת למים ליותר מחצי דקה? אולי נתקלת במישהו והפלת את כל מה שהוא החזיק בידיים? לא נפלת בלי שום סיבה גלוייה לעין? כן חחחח נתקלת בדלת של הלוקר? לא אין לי לוקר היית במצב כפית סופני? מה זה אומר?! צחקת עד שמישהו ניער אותך שתפסיקי? לא קיללת את המורה שלך והיא עמדה מאחורייך? כן הפסדת במלחמת דיגדוגים? כן בכית מצחוק? כן ניתקת למישהו בפנים? כן אני עושה את זה תמיד כשמעצבנים אותי...זה מייבש אחושילינג התאהבת? לא הרגשת נאהבת? כן קראת ספר לימוד מרצונך החופשי? לא נרדמת בשיעור? כן התגלגלת במדרגות? לא ישנת כפיות? כן זה שישנת איתו כפיות בעט בך כל הלילה מתוך שינה? לא

יואו איזה גשםםםםםםםD: ^^"|מאושרת|D:

זה איזה שעה מבול!!!!!!! אבל רציני חחחחחחח שיואוD: "אתה פותח חלון חושב אתה בטיטאניק. עף אחורה מהברד, עוד שנייה הרעם הופך אותך לדג חשמל"DDDDDDD: לענייננו. ביקשת משאלה מכוכב נופל?
שרפת טוסט?
שרפת את הטוסטר? החזקת עכביש ביד?
צפית בזריחה?
עבדת על מישהו בטלפון? איך?ל-144 בערך 60 פעמים.חח התקשרנו לבקש את המס' של אביב גפן וברי סחרוף ועוד מלאD: וגם סתם המצאנו שמות אחושלוקי מוזריםD: נאמ ולחברה עבדנו עליה..חחח שינינו את הקול באייסקייפ הזה לילד קטן ודיברנו איתה איזה רבע שעה..
נשארת ערה יותר מ24 שעות?יש מצב. סגדת למומינים?
תהית למה סדריק בן 8 כל החיים שלו?
נחתכת מדף?
אין מצב שתיראו אותי בלי פלסטר באיזושהי אצבע.גם עכשיוD: התחבאת בארון?
כיבית את כל הנרות על עוגת יום ההולדת בבת אחת?חח אולי שתקת יום שלם?לא אבל שבוע הבא בפעולה עושים סדנת ויפאסנה:] שילמת לשליח פיצה במטבעות של 10 אגורות? הצלחת לצלם פרפר? שחית בים בשקיעה? שחית בים בזריחה? התכוונת לשבת ונפלת בגלל שלא היה מתחתייך כיסא?
סיפרת בדיחה ואף אחד לא צחק?
זה קרה לי יותר מידי.. נישקת למישהו את האוזן?
נישקת חתול? ליטפת זחל? רקדת בגשם?
התנשקת בגשם?
היוםD: בטורנדו עאלק חחחD: הלכת ברחוב עם תחתונים על הראש? צרחת "אוכלים לי את בית השחי! אוכלים לי את בית השחי!"? השתכרת?
לבשת תחתונים מעל המכנסיים? נכנסת למלתחות של הבנים?
צרחת על מישהו במלתחות של הבנים? הוא היה עירום :>? נתקעת בעמוד?
התנשקת עם עמוד?
חן מתנשקת עם ארונותDDDD: חח לא ניראלכם לא זקוקה לזה יש מי שעושה לי את העבודה:):):) עשית צניחה חופשית? נפל לך המסטיק מהפה כשדיברת?
צעקת שאת אוהבת מישהו והוא עמד מאחוריך?חחחחח אבל זה היה בכוונה. שרת את השיר הגאוני "את כוסית!" וכולם הסתכלו עלייך כאילו נפלת מהירח?יוווווווואו!!!!!111 אם אתם מתכוונים לשיר "את כוסית אני אזיין לך ת'צורה."?!?!?! אז כן ומלא פעמים!
עצרת את הנשימה מתחת למים ליותר מחצי דקה?
נתקלת במישהו והפלת את כל מה שהוא החזיק בידיים?
נפלת בלי שום סיבה גלוייה לעין?
נתקלת בדלת של הלוקר? היית במצב כפית סופני?
צחקת עד שמישהו ניער אותך שתפסיקי?
קיללת את המורה שלך והיא עמדה מאחורייך?לא אבל בתיק שלי היו מלא קללות על המורה והיא פתחה את המחברת וראתהD: הפסדת במלחמת דיגדוגים? בכית מצחוק?
ניתקת למישהו בפנים?
התאהבת?
הרגשת נאהבת?
קראת ספר לימוד מרצונך החופשי?
נרדמת בשיעור?
התגלגלת במדרגות? ישנת כפיות?
זה שישנת איתו כפיות בעט בך כל הלילה מתוך שינה?

-שאלון די מעפן><"שיהיה.-

ודילב פשוט תביאי שאלונים מסקרים ושאלוניםD: -פרטים אישיים - שם: גיל: תאריך לידה: מאכל אהוב: צבע אהוב: דמות אהובה מסרטי ילדים: סרט אהוב: ספר אהוב: כיתה: מגמת לימוד: מס' אחים: -בכלליות - נמצא בקשר זוגי כרגע? כבר כמה זמן? מאוהב? מתי בפעם האחרונה ראית את אהוב ליבך? מה התקופה הכי ארוכה שבה לא התראיתם? שומע מוזיקה כרגע? איזו? מתכתב אונליין כרגע? עם מי? ברגע זה- נמצאים אנשים בביתך? מתי בפעם האחרונה ביקרת בביתספר? מה המבחן האחרון שעשית? מה הסרט האחרון שראית ועם מי? -מתי בפעם האחרונה - התקלחת: נרדמת בשיעור: שמעת גלגלצ: התנשקת: קיימת יחסי מין: עשית קניות: היית חולה: נחתכת: החזקת תינוק: נסעת באוטובוס: חיבקת מישהו: לא ישנת כל הלילה: ישנת עם בן המין השני? דיברת בטלפון: נפגשת עם בן אדם שאתה אוהב: -ב24 שעות האחרונות - התקלחת? אכלת? שתית? ראית טלויזיה? התכתבת אונליין? ענית על שאלון? ביקרת בביתספר? ראית סרט? ישנת? חיבקת מישהו? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? התנשקת? רבת עם מישהו? הלכת מכות עם מישהו? שתית אלכוהול? עישנת? פגשת אדם מפורסם? -זה או זה - חורף או קיץ? לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? שבת או יום חול? שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? מתמטיקה או אנגלית? וניל או שוקו? אייסיקיו או מסנג'ר? מעריב או ידיעות? פירסינג או קעקועים? -בעד/נגד: נישואים של הומואים/ לסביות: תלבושת בי"ס: פסיכומטרי: ההתנתקות: סמים: נהיגה בשכרות: השתכרות: עישון:

ואז בלי שיראה אני לוקחת כדור לנצח ת'פחד..

-פרטים אישיים - שם:נראה לי אתן יודעות גיל:15 פלוס פלוס פלוס פלוס וכ'ו. תאריך לידה:25.2 מאכל אהוב:קוסקוס זה טוב.גם בורקסD: פרגיות זה אחלה גם^^" צבע אהוב:שחור,כתום,אדום..לבן גם יפה. דמות אהובה מסרטי ילדים:אין מסרט יש מסדרה. ארתור וסדריק!
סרט אהוב:יש יותר מידי. ספר אהוב:שומרת אחותי...ויש עוד מלא. כיתה:י'. מגמת לימוד:תקשורת,ביולוגיה,מדעי החברה,מחול. מס' אחים:לא מעניין -בכלליות - נמצא בקשר זוגי כרגע?כן כבר כמה זמן?אין תאריך מדויק מאוהב?כן מתי בפעם האחרונה ראית את אהוב ליבך?חזרתי ממנו ב-6.מאתמול הייתי אצלוD: מה התקופה הכי ארוכה שבה לא התראיתם?חודשיים וחצי שומע מוזיקה כרגע?חח כן איזו?כשזה עמוק-קורין אלאל+אביתר בנאי. מתכתב אונליין כרגע?לא עם מי? ברגע זה- נמצאים אנשים בביתך?כן^^" מתי בפעם האחרונה ביקרת בביתספר?חחח אואוא. מה המבחן האחרון שעשית?לא זוכרת לא ניראה לי שעשיתי השנה בכלל מה הסרט האחרון שראית ועם מי?היום ראינו איזה אחד טוב כזה..שכחתי ת'שם. -מתי בפעם האחרונה - התקלחת:היום נרדמת בשיעור:כשהיה ביצפר. שמעת גלגלצ:לא זוכרת. אה באמפי מתישהו. התנשקת:היום קיימת יחסי מין:מעולם עשית קניות:לפני יומיים
היית חולה:נאמ הרבה זמן.אבל עכשיו אני מצוננת): נחתכת:היום! :[ החזקת תינוק:את הקטן שלי
אוי פוצקי כלב בובי נוני קטן.
שטיחח!!!!!!111 D: נסעת באוטובוס:מזמן חיבקת מישהו:היום לא ישנת כל הלילה:נאמD: ישנת עם בן המין השני?חסוי דיברת בטלפון:היום נפגשת עם בן אדם שאתה אוהב:היום -ב24 שעות האחרונות - התקלחת?כן אכלת?כן שתית?כן ראית טלויזיה?כן התכתבת אונליין?כן ענית על שאלון?כן ביקרת בביתספר?לא ראית סרט?כן ישנת?כן חיבקת מישהו?כן אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?כן התנשקת?כן רבת עם מישהו?לא הלכת מכות עם מישהו?לא שתית אלכוהול?קצת קצת קצת קצת קצת אתמול עישנת?לא פגשת אדם מפורסם?לא -בעד/נגד: נישואים של הומואים/ לסביות:
תלבושת בי"ס:
פסיכומטרי:
ההתנתקות:
סמים:
נהיגה בשכרות:
השתכרות:
תלוי מתי ובאיזה מצב.לפעמים זה טוב. עישון:

lililulu

New member
אני .

פרטים אישיים - שם: עמית גיל: 15 תאריך לידה: 9.9 מאכל אהוב: רביולי נראה לי צבע אהוב: אדום דמות אהובה מסרטי ילדים: סימבה/קובו (ממלך האריות 2, היורש של סקאר שבסוף חבר של נאלה הבת של סימבהD;) סרט אהוב: מלך האריות1+2 ספר אהוב: המקרה המוזר של כלב בשעת לילה (אחד הספרים היחידים שקראתי חחח) כיתה: י' מגמת לימוד: פסיכולוגיה וקולנוע מס' אחים: 2 -בכלליות - נמצא בקשר זוגי כרגע? לא כבר כמה זמן? מאוהב? לא מתי בפעם האחרונה ראית את אהוב ליבך? מה התקופה הכי ארוכה שבה לא התראיתם? שומע מוזיקה כרגע? לא איזו? מתכתב אונליין כרגע? לא עם מי? ברגע זה- נמצאים אנשים בביתך? כן מתי בפעם האחרונה ביקרת בביתספר? שבוע שעבר ביום שלישי נראה לי או חמישי מה המבחן האחרון שעשית? לא זוכרת מה הסרט האחרון שראית ועם מי? "אבודים באמריקה", לבד...סרט מעולה -מתי בפעם האחרונה - התקלחת: היום בצהריים נרדמת בשיעור: שנה שעברה נראה לי שמעת גלגלצ: היום בצהריים התנשקת: מזמן קיימת יחסי מין: עשית קניות: ביום שישי היית חולה: לפני כמה ימים נחתכת: לא יודעת החזקת תינוק: שבוע שעבר...לא החזקתי אותו שיחקתי איתו נסעת באוטובוס: שבוע שעבר חיבקת מישהו: השבוע מתישהו לא ישנת כל הלילה: מזמן לפני איזה שבועיים ישנת עם בן המין השני? גם לפני איזה שבועיים דיברת בטלפון: היום נפגשת עם בן אדם שאתה אוהב: השבוע -ב24 שעות האחרונות - התקלחת? כן אכלת? כן שתית? כן ראית טלויזיה? כן התכתבת אונליין? כן ענית על שאלון? כן ביקרת בביתספר? לא ראית סרט? לא ישנת? כן חיבקת מישהו? לא חושבת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא התנשקת? לא רבת עם מישהו? לא הלכת מכות עם מישהו? לא שתית אלכוהול? לא עישנת? לא פגשת אדם מפורסם? לא -זה או זה - חורף או קיץ? קיץ לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח שבת או יום חול? שבת שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? חופשי מתמטיקה או אנגלית? אנגלית וניל או שוקו? וניל אייסיקיו או מסנג'ר? מסנגר מעריב או ידיעות? ידיעות פירסינג או קעקועים? קעקועים -בעד/נגד: נישואים של הומואים/ לסביות: בעד תלבושת בי"ס: נגד פסיכומטרי: באמצע ההתנתקות: בעד סמים: נגד נהיגה בשכרות: נגד השתכרות: בעד עישון: בעד

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה (x

-פרטים אישיים - שם: דילב. גיל: 16. תאריך לידה: 14.9.91 מאכל אהוב: הכל [x צבע אהוב: חום, כתום, לבן, צהוב בננה וכל שאר הצבעים רק בגוון בהיר :) דמות אהובה מסרטי ילדים: המומינים :] וגם שאלתיאל קואק D: סרט אהוב: כמעט כל סרט שאני רואה אני אוהבת אבל הכי: סיפור אהבה בלתי נשכח, יש לה ביצים, סטאפ אפ, סיפור סינדרלה, בקול גדול , אמרתי לך, להשאר בחיים, השליחים, היר ספריי, וכל סירטי האימה :] ויש עוד מלא .. ספר אהוב: ילדה טובה, לא נורא אם אתה לא אוהב אותי, חברות, המכוערים של דניאל, אם שכולה תכלת, יומני הנסיכה, ויש עוד הרבה .. כיתה: י' מגמת לימוד: סוציולוגיה פסיכולוגיה ואדריכלות :] מס' אחים: 3 -בכלליות - נמצא בקשר זוגי כרגע? לא =( כבר כמה זמן? חצי שנה... או יותר.. מאוהב? לא מתי בפעם האחרונה ראית את אהוב ליבך? אין לי אחד כזה כרגע חח מה התקופה הכי ארוכה שבה לא התראיתם? - שומע מוזיקה כרגע? לא איזו?- מתכתב אונליין כרגע? לא עם מי? - ברגע זה- נמצאים אנשים בביתך? לא אני לבד :) מתי בפעם האחרונה ביקרת בביתספר? לפני השביתה חח מה המבחן האחרון שעשית? במתמטיקה. מה הסרט האחרון שראית ועם מי? עם אחותי - המסור. בקרוב נראה גם את 2. -מתי בפעם האחרונה - התקלחת: אתמול נרדמת בשיעור: כיתה ט' שמעת גלגלצ: לפני שבוע. התנשקת: לפני חצי שנה קיימת יחסי מין: לה היה ולא נברא
עשית קניות: קניות בגדים או מוצרים?
היית חולה: שנה שעברה
נחתכת: לא זוכרת. החזקת תינוק: נוני שלי , בת דודה שלי :] חח כל הזמן אני מחזיקה אותה אבל פעם האחרונה לפני שבוע :( מחר שוב :) נסעת באוטובוס: לפני שבועיים. חיבקת מישהו: אתמול. לא ישנת כל הלילה: לא זוכרת. ישנת עם בן המין השני? בכיתה ז' חחחחחח אבל לא בקשר אינטימי
דיברת בטלפון: עכשיו עם אמא שלי. נפגשת עם בן אדם שאתה אוהב: כל הזמן. -ב24 שעות האחרונות - התקלחת? כן אכלת? כן שתית? כן ראית טלויזיה? כן התכתבת אונליין? כן ענית על שאלון? כן ביקרת בביתספר? לא ראית סרט? לא ישנת? כן חיבקת מישהו? לא אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא התנשקת? לא רבת עם מישהו? לא הלכת מכות עם מישהו? לא שתית אלכוהול? לא עישנת? לא פגשת אדם מפורסם? לא -זה או זה - חורף או קיץ? קיץ !!! לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח ! שבת או יום חול? שבת שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מוקדם. מתמטיקה או אנגלית? אינגליייש [= וניל או שוקו? שוקו אייסיקיו או מסנג'ר? שניהם מעריב או ידיעות? ידיעות. פירסינג או קעקועים? תלוי איפה וכמה -בעד/נגד: נישואים של הומואים/ לסביות: לא מענין אותי כ"כ. תלבושת בי"ס: נגד !! פסיכומטרי: בעד ההתנתקות: S: סמים: נגד נהיגה בשכרות: נגד השתכרות: נגד עישון: נגד

../images/Emo215.gifעונה . [:

-פרטים אישיים - שם: מיקי . D = גיל: 15 חודשיים ועשר יום . תאריך לידה: 12.9 . מאכל אהוב: הכל , חוץ מפולים ... , S; צבע אהוב: הכל כולל הכול . [: דמות אהובה מסרטי ילדים: אמ יש הרבה . [; ארתור . P = סרט אהוב: סרט ? אממ יש כמה ... , ספר אהוב: אמ , כיתה: י' . מגמת לימוד: אלקטרוניקה . מס' אחים: 3 . -בכלליות - נמצא בקשר זוגי כרגע? לא . כבר כמה זמן? אפס זמן . מאוהב? כןןןןןןןןן .
מתי בפעם האחרונה ראית את אהוב ליבך? אל תזכירו לי את זה ,
נראלי יורת מחודש ,, שנייה אני יבדוק . ב - 18.10 .
לפני חווווווודש וחמישה ימייייייייים !!!!!!!!!!!!!111111
מה התקופה הכי ארוכה שבה לא התראיתם? התקופה הזאתי .
שומע מוזיקה כרגע? לא . איזו? - מתכתב אונליין כרגע? לא . עם מי? - ברגע זה- נמצאים אנשים בביתך? יאפ , כולם . מתי בפעם האחרונה ביקרת בביתספר? או - אה . D = לפני 30 + יום . [; מה המבחן האחרון שעשית? לא עשיתי מבחנים , רק בחנים . בספרות . מה הסרט האחרון שראית ועם מי? עם אחותי ולא זוכרת מה זה היה ... , ראיתי מלא. :) -מתי בפעם האחרונה - התקלחת: בערב . נרדמת בשיעור: אף פעם . P = שמעת גלגלצ: אמ , לא שומעת רדיו . התנשקת: אממ , קיימת יחסי מין:
עשית קניות: שבוע שעבר ביום חמישי . :) היית חולה: נראה לי אני מתחילךה לא להרגיש טוב . : ( נחתכת: אמ , החזקת תינוק: וואי , מזמן ... , נסעת באוטובוס:יום חמישי שבוע שעבר . חיבקת מישהו: בערב . :) לא ישנת כל הלילה: בטיול השנתי . D = אה ועם אוראל . XD ישנת עם בן המין השני? אמ .. , דיברת בטלפון: בצהריים . נפגשת עם בן אדם שאתה אוהב: לא אוהבת אף אחד . P = -ב24 שעות האחרונות - התקלחת? יאפ . אכלת? או - אה . המון . D; שתית? יאפ . ראית טלויזיה? לפני שבאתי למחשב . :) התכתבת אונליין? יאס . ^_____^ ענית על שאלון? עכשיו . ביקרת בביתספר? לא . >< ראית סרט? אמ , ישנת? אה הא . חיבקת מישהו? יאס . אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? נאמ , התנשקת? לא . רבת עם מישהו? כן הרבה !!!!!1 עם אחי ואחותי . D = הלכת מכות עם מישהו? אמ בקטנה .. XD שתית אלכוהול? לא . עישנת? לא . פגשת אדם מפורסם? לא . -זה או זה - חורף או קיץ? אביב . לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אחי . שבת או יום חול? יום חול . שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? שניהם אחלה . [: מתמטיקה או אנגלית? מתמטיקה . וניל או שוקו? וניל . אייסיקיו או מסנג'ר? איסי . מעריב או ידיעות? ידיעות . פירסינג או קעקועים? פירסינג . -בעד/נגד: נישואים של הומואים/ לסביות: ברוווווווור !!! D = תלבושת בי"ס: נאמ , פסיכומטרי: נגד . >< ההתנתקות: נגד . סמים: נגד . נהיגה בשכרות: נגד . השתכרות: בעד + . חחח [; עישון: איייכ' נגד . יש לזה ריח מזריח . \;

למעלה