משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
שאלון זה מוקדש לדיל בלבד.

~סתם כי הוא חרוש ואני אוהבת אותו נורא~ שימו את כל השירים שיש לכם על המחשב בנגן במדיה פלייר או הווינאמפ, ובחרו באפשרות אקראי. השיר שתעבירו כל פעם יהיה התשובה לשאלה לפי הסדר איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? האם יהיו לי ילדים? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? איך יהיה לי היום? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו?

MaStuLa76

New member
שיואו,שאלון!!!1אחדאחד

שימו את כל השירים שיש לכם על המחשב בנגן במדיה פלייר או הווינאמפ, ובחרו באפשרות אקראי. השיר שתעבירו כל פעם יהיה התשובה לשאלה לפי הסדר איך העולם רואה אותי?בשבילך - אביב גפן האם יהיו לי חיים מאושרים?ומה עכשיו - לאורה מה אנשים באמת חושבים עליי?יותר טוב כלום מכמעט-עברי האם אנשים חושקים בי בסתר?גן החטאים - אביב איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת?אהבנו-אביב מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי?ילד-הראל האם יהיו לי ילדים?שזיף - שייגעצ [אני לא מאמינה שיהיה לי שזיף
] עצה טובה בשבילי:חושך-אביב מהו שיר הנושא שלי,לדעתי?תצעק-כפיר אפשטיין מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?ביום שמש יפה -עברי איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?עצוב בלעדייך - אביב ובהלוויה שלי?שומקום-אביב איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת?תמיד אהבה-עברי איך יהיה לי היום?דני מכור לבמבה-ביט 69 [באמת היום אכלתי מלא במבה!] למה אני כאן?עוגות גבינה-ביט בתור מה אנשים יזכרו אותי?לא בא לה-שייגעצ איזה שיר יתקע לי בראש מחר?כמו שלך-ביט האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?מרי לנצח-עברי איך תהיה השנה הזו?בוא - עברי לידר קיצר כלום לא קשור , סתמוD;

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifבן כחבה ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

MaStuLa76

New member
דיל?

רק בגלל השאלה הראשונה
תחום ראשון: מספרים: -כמה לקים יש לך? -כמה מאיות קיבלת השנה? -כמה עטים יש לך בקלמר? -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? -כמה חולצות כתומות יש לך? -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון? -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) -כמה כפתורים בשלט יש לך? -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה) -כמה אתרים יש לך במועדפים? -כמה פעמים צחקת היום? -כמה פעמים התעטשת היום? -כמה פעמים קיללת היום? -כמה פעמים שיקרת היום? -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? -כמה שעות היית במחשב היום? כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? -כמה נעליים יש לך?ואיזה? -כמה פלאפונים היו לך? -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת? -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון? נהנית ממנו? איזה חלק הכי אהבת? אהבת את החלק השלישי? ומה עם החלק הרביעי? רוצה עוד כאלה?

MaStuLa76

New member
אגב אל תשאלו למה שמתי ת'שאלון הזה ,

פשוט אני מתאמנת כי אני הולכת לעבוד בסקרים בטלפוןD; תתכוננו, אולי הצלצול הבא יהיה אצלכם [: אשמח לקבל - ניתוקים \ חירבושים . זה מעביר ת'זמן ואני עושה עליכם כסף [:

נוופריי

New member
ייייייו נוווווווואו איסססססס צ'רווווווווווו

תחום ראשון: מספרים: -כמה לקים יש לך?5 -כמה מאיות קיבלת השנה?1 -כמה עטים יש לך בקלמר?פיי איזה 25 ככה -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו?לא הוספתישומדבר מיוחד -כמה חולצות כתומות יש לך?חחח אממ 1 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו?195 -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון?חחח לפי מה שזכור לי קרוב ל100 -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש)חח אמפי4 חח 112 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן)אמממ , 200+ -כמה כפתורים בשלט יש לך?חחחבעיר 30 -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 2 אחד שלי ושל דיל אחד תהילים -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה)אחד על הארון חח , מראה , ו מין מובייל כזה אבל שבוע הבא זה כבר לא יהיה בחדר כל הדברים הקקים האילו -כמה אתרים יש לך במועדפים?23 -כמה פעמים צחקת היום?חחח אממ..=\ -כמה פעמים התעטשת היום?פעמיים אווי היה פדיחה DD; -כמה פעמים קיללת היום?חחחחחחחחחח הרבה. -כמה פעמים שיקרת היום?נאממ לאחותי חחח סתם שיחה מפגרת באיסיקיו D; -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום?פעמים , מיכאלה וארתור[; -כמה שעות היית במחשב היום?נאממ 6 כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה?88 -כמה נעליים יש לך?ואיזה?חח . אולסטאר שחורות אדידס לבנות אדידס לבנות עם פסים חח מגף נייק קפיצים נייק חורים חח קרוקסD= אני לא באמת לובשת אותם חח פומה , ורודות גאד . D;; .בעזרת ה' וואנס שבוע או שבוע הבא -כמה פלאפונים היו לך?אננאממ לא זכרור -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך?גג20D; -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק?אוואו אני מתה על זהDD; -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה?חחח 20 בחגים וכאילו -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? 4 ספרים חח פוג לאחים של דילב חחגומיה מצעים חח ובטח בארון יש אין לי כוח לקום חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה?אין לי כוח לקום אבל רואים את הגינה -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?מדבקה על הטלפון -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת?חח אין פלאפון אבא לקח . מניוק -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה?אין כוח -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה?תמונה שלי מכיתה ו' D; חח דובזה. -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה?מקלדת? עכבר?D; חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)אין -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)אין -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)ליקרוא ספר באנגלית -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוך -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גובה כאילו?:,S -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית)בינוני -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גגובבה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך?נמוכה א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה >>>>>>>>>>>זה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה<>>>>>>>>> כל ערביי שאני חושבת שהוא מחבל ימח שימם וזיכרם ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון?נחמד נהנית ממנו?לא איזה חלק הכי אהבת?חע אהבת את החלק השלישי?לא ומה עם החלק הרביעי?ךא רוצה עוד כאלה?ךא

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחח *מאוהב*

תחום ראשון: מספרים: -כמה לקים יש לך? 70. -כמה מאיות קיבלת השנה? 0. -כמה עטים יש לך בקלמר? 25 ניראה לי. -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? גולות חח שהייתי קטנה אספתי ויש לי מאות גולות D: -כמה חולצות כתומות יש לך? 3 אני חושבת. -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? 220 אחרי שמחקתי כמעט את כל הקבוצה של הפורום. -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון? מי סופר? -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) לא שומעת באמ פי 3 . -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) חחחחחחח שנה פחות 3 חודשים. -כמה כפתורים בשלט יש לך? כמה שצריך. -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? 0 -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה) 2 חחח -כמה אתרים יש לך במועדפים? 37 ויש לאחותי גם תיקיה עם איזה 10 אתרים בפנים. -כמה פעמים צחקת היום? חחח הרבה ראיתי טלנובלה בע"מ
-כמה פעמים התעטשת היום? 0 -כמה פעמים קיללת היום? בכלל לא -כמה פעמים שיקרת היום? כנל -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? פעם אחת -כמה שעות היית במחשב היום? הרגע באתי כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה?100 ? -כמה נעליים יש לך?ואיזה? אולסטאר חומות , מגפיים חומות , נעלי ספורט חומות קרוקס ורודות וסגולות, תנכיות וקפקפים לבנים... ובקרוב עוד נעליים =] -כמה פלאפונים היו לך? 4 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? פיייייי אין סוף. כל יום אני רואה סרט.. -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? חחח אתמול למשל. -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? אתמול. -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? כרית נעימה כזאת :) חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? את השולחן סנוקר חחח -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? מיטה של האחים שלי. -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת? 1564 -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? ויוה :) -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? יש לי מלא תיקיות של תמונות במחשב. -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? ?! חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) בינונית. -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה. -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה. -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה. -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אפסית
-מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) אני יקבל בגדים היום אני הולכת לקנות :] -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) חח גבוהה. -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה. -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה. חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה
ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון? מצו מצוין : ] נהנית ממנו? מאוד. תודה לך שירק :) איזה חלק הכי אהבת? חח הכל. אהבת את החלק השלישי? כן רק שהוא היה צריך להיות יותר ארוך. ומה עם החלק הרביעי? כנ"ל. רוצה עוד כאלה? כן כן כן (((( =

lililulu

New member
עונה :) והיי שירק../images/Emo99.gif

תחום ראשון: מספרים: -כמה לקים יש לך? 0 -כמה מאיות קיבלת השנה? לא נראה לי אפילו 1 -כמה עטים יש לך בקלמר? 3 אני חושבת -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? כשהייתי קטנה היה לי מטבעות מכל העולםD: היה לי אלבום שלם! -כמה חולצות כתומות יש לך? אולי 3 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? מסנג'ר...ומשהו כמו 110 -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון? וואו...המווון כי הפלא דפוק ויש לי בערך כל בנאדם פעמיים או שלוש -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) מעט נורא יש לי מהישנים עם המעט מקום...איזה בקושי 30 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) 10 חודשים משהו כזה -כמה כפתורים בשלט יש לך? איזה מהשלטים?D= -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? איזה 15 -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה) במגירות יש לי ברכות מימי הולדת מאז הבת מצווה...יש שמה מלא לבבות...ובאיזשהי קופסא כזאת מעץ...אה ובדובי שקיבלתי ממנו...ולא יודעת במה עוד -כמה אתרים יש לך במועדפים? 13 -כמה פעמים צחקת היום? הרבה...היה יום מעייף ביותר... -כמה פעמים התעטשת היום? איזה 4 -כמה פעמים קיללת היום? כמעט ולא...כאילו אין אצלי יום בלי קללות אבל רק כשיצאתי בדרך לאוטו שהחננו אותו רחוק והיה ברד חזק והייתי עם כפכפים והיה לי קר נורא ונרטב לי הגינס -כמה פעמים שיקרת היום? 1...כששאלו אותי מה אני רוצה לאכול ואמרתי שאני לא רעבהD: -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? פעם אחת בבוקר -כמה שעות היית במחשב היום? רק עכשיו באתי כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? איזה 100 -כמה נעליים יש לך?ואיזה? וואנס, אדידס, כפכפים, עוד כפכפים, קרוקס, עוד אדידס, סקטור שאין לי לב לזרוק וזהו נראה לי -כמה פלאפונים היו לך? 2 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? הרבה -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? איזה שאלה אדירהD; אולי 4 -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? 0 או 1 ומאז אני שונאת את זה -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? איזה 5 חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? תריס סגור חחחח -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה? אין כלום, יש קיר -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת? של אמא -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? אין לי כוח אין פה טלווזיה -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? תמונה של ידיד שלי הולך איתי מכות...לא רואים לא אותי ולא אותו...אנחנו עם הגב למצלמהD= -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? העכבר של המחשב חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה...מה הקטע לשאול את זה בסוף היום?! חחחח -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) ממש נמוכה! -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) יותר נמוכה מהקודם חחחח -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) בינונית חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית
ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה ב.במידה בינונית
ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה
ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון? נחמד ++ נהנית ממנו? כן איזה חלק הכי אהבת? של ה"כמה" אהבת את החלק השלישי? כן ומה עם החלק הרביעי? גם רוצה עוד כאלה? בכיף [:

הו ביטלס.

-כמה לקים יש לך?2 שחורים,חום,כתום,2 ורודים,ירוק בהיר,תכלת,סגול. -כמה מאיות קיבלת השנה?1 -כמה עטים יש לך בקלמר?15 -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו?נעליים.50+ -כמה חולצות כתומות יש לך?אחד של ההתנתקותD=אין לי מושג איך יש לי אותה האמת.ועוד 2 גופיות סבא. -כמה אנשים יש לך באיסיקיו?כמה שצריך. -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון?^^ -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש)300 -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן)3 חודשים. -כמה כפתורים בשלט יש לך?כמה שצריךD: -כמה מחזיקי מפתחות יש לך?2. -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה)דאודורנט בצורת לב. -כמה אתרים יש לך במועדפים?18 -כמה פעמים צחקת היום?המון. -כמה פעמים התעטשת היום?אני מצוננת אז הרבה. -כמה פעמים קיללת היום?אמרתי הרבה פאק -כמה פעמים שיקרת היום?בחנות -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום?כמעט ולא.עוד מעט נראה במקס:):):) -כמה שעות היית במחשב היום?רק עכשיו באתי.. כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה?100? -כמה נעליים יש לך?ואיזה?עברתי את השלב שסופרים.זה מורכב מהמון וואנס,אולסטאר,3 אדידס,אחד נייק,כפכפים,4 מגפיים,4 נעלי עקבO: -כמה פלאפונים היו לך?3 -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך?הרבה -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק?S:איכ. -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה?לא אוכלת. -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר?המון חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?שקית -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת? -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה?היא פתוחה על MTV -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה? -גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה?נייר טואלט. חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוהה -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכהD: -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה..מסן מת חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית
ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה
ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה
ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון?חביב. נהנית ממנו?לא איזה חלק הכי אהבת?כלוםD: אהבת את החלק השלישי?שתוק ומה עם החלק הרביעי?נאחוי רוצה עוד כאלה?בלאט

עונה =_= DDD;

תחום ראשון: מספרים: -כמה לקים יש לך? נממ בערך 5 D: -כמה מאיות קיבלת השנה? לא קיבלתי [: -כמה עטים יש לך בקלמר? אווו מלא אבל כל הזמן לוקחים לי, טפיי עליהם -מהו האוסף הכי גדול שלך?וכמה פריטים יש בו? אין אוסף. -כמה חולצות כתומות יש לך? 1 -כמה אנשים יש לך באיסיקיו? נממ מה אני יתחיל לפתוח אותו ולהגיד ..נממ שנייה D: 217 אחרי סינון עצבני -כמה אנשים יש לך בספר טלפונים בפלאפון? לא יודעת,אבל מי שצריך נמצא -כמה שירים יש לך באמפי 3?(אם יש) נאבד \: -עוד כמה ימים יש לך יומולדת?(בערך יא עצלן) עוד חצי שנה + -כמה כפתורים בשלט יש לך? שלט של יס, לכו תספרו -כמה מחזיקי מפתחות יש לך? הרבההה מכל מקום אני לוקחת D: -כמה לבבות יש לך בחדר?(פרט מה) לבבות?רק על הדובבי -כמה אתרים יש לך במועדפים? 23 -כמה פעמים צחקת היום? פעם אחת -כמה פעמים התעטשת היום? לא קרה הדבר -כמה פעמים קיללת היום? אווו הרבה [: ורק בוקר,היום עוד צעיר -כמה פעמים שיקרת היום? לא שיקרתי -כמה פעמים ראית טלוויזיה היום? ראיתי המון ועדיין רואה. -כמה שעות היית במחשב היום? רבע שעה עד עכשיו כמה שאלות לדעתך יש בשאלון הזה? לא יודעת ולא מעניין אותי,לטובתכם שקצת -כמה נעליים יש לך?ואיזה? יש לי הרבה,אבל הכי מעניינות זה הנייק והאדידס השקקסיות שלי [: נכון נופרר? :] -כמה פלאפונים היו לך? היו לי? DD: לא יודעת , הרבה -כמה סרטים ראית בכל החיים שלך? ^^ -כמה פעמים בחיים שלך חשבת על ארטישוק? חחחחחחח למה שאני אחשוב על ארטישוק מה שמי הוא דור ? -כמה פעמים בחיים שלך אכלת אחד כזה? לא הרבה -כמה דברים ירוקים יש לך בחדר? 1 -כרית של באטרכאפ מהאחיות האלה שחכתי :~! חלק שני: משימות:(כן כן..גם אם אין לך כח) -קום,לך לחלון וספר לנו.מה הדבר הראשון שאתה רואה? גשם חתיך :] -הסתכל שמאלה איפה שאתה נמצא כרגע.מהו החפץ האדום הראשון שאתה רואה?שום כלום,ורוד אם בא לכם הפלאפון שלי -קח את הפלאפון שלך,חייג סתם ספרות..איזה מספר חייגת? אין לי כוח לקחת אותו -קח את השלט,הדלק את הטלוויזיה,על איזה ערוץ היא ניפתחה? ויוה -היכנס לאיפה שאתה שומר את התמונות במחשב.ופתח את התמונה הראשונה שאתה רואה..איזו תמונה זו?ומה יש בה?ליאוררררררר
-גם בחפץ הראשון שנמצא ליידך.איזה חפץ זה? דיסקים,הרבה דיסקים חלק שלישי: סבירות: -מה הסבירות שתאכל היום פיצה?(גבוהה\נמוכה\בינונית)נמוכה כי היא לא באה לי בטוב -מהי הסבירות שתשתה היום מים?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה -מהי הסבירות שתחבק מישהו היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוההה -מהי הסבירות שתכין שאלון היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית) נמוכה -מהי הסבירות שתכין שיעורי בית היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה,השואפת מתחת לאפס -מהי הסבירות שתקבל מתנה היום?(גבוהה,נמוכה,בינונית)גבוההה כי ניקיתי את הבית
ורק נופר יודעת מה קורה שאני מנקה את הבית :]] חחחחחחחחחחח -מהי הסבירות שכשאתה קורא את זה אתה נמצא במחשב?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה,איפה יש לי להיות?בכושלמאמאמשלך? -מהי הסבירות שתאהב את השאלון הזה?(גבוהה,נמוכה,בינונית)נמוכה -מהי הסבירות שתתכתב היום באיסיקיו\מסנגר?(גבוהה,נמוכה,בינונית) גבוהה חלק רביעי: מידות -דמיין את הסיטואציה הבאה: לבנות:את הולכת ברחוב,ופתאום פוגשת בחור זר שמסתכל עלייך,באיזו מידה תעריכי כי הנער רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית
ג.במידה נמוכה\בכלל לא לבנים:אתה הולך ברחוב,ופתאום פוגש בנערה שמסתכלת עלייך,באיזו מידה תעריך כי הנערה הזו רוצה לפגוע בך? א.במידה גבוהה ב.במידה בינונית ג.במידה נמוכה\בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,אתה רואה תיק שלא נראה שייך למישהו בסביבה.באיזו מידה תחשוב כי התיק הוא חפץ חשוב? א.במידה רבה
ב.במידה בינונית ג.במידה מועטה ד.בכלל לא -סיטואציה: אתה הולך ברחוב,לעינייך נגלה בחור במראה ערבי,שלובש מעיל חם ונפוח למרות שהיום יום קיץ חמים למדיי.באיזו מידה תעריך כי הבחור הוא מחבל מתאבד? א.במידה רבה
ב.במידה בינוניצ ג.במידה מועטה ד.בכלל לא חלק 5: סיכום: איך היה השאלון?חמוד. נהנית ממנו?לא. איזה חלק הכי אהבת? שהיא אומרת לו שיש לו ילד ממנה ! !! !! DDDDDD; ני רואה ויוה אהבת את החלק השלישי?כה ומה עם החלק הרביעי?לא רוצה עוד כאלה?לא

נוופריי

New member
יזבל אני חושבת על ארטישוק:O ולא , קוראים לי ד

דורר אחלודרבוק ג'יבוקDDDDDD; *אתמול אמא אמרה לי את זה למדתי חהחה.* חחחחחחחחח.D;ארטישוק זה טעים יאמ' , והניק והאדידס שלך דורשות נישוקקקקD; תותייייי

למעלה