נפתח בשאלון רחב ומעניין...

ZeusMan

New member
../images/Emo188.gif נפתח בשאלון רחב ומעניין...

* אמן הרגאיי המועדף עלייכם בארץ... 1. תומר יוסף 2. התקווה 6 3. קנגרו 4. איאם 5. צ'ולו 6. סילברדון 7. פישי 8. אם יש אחר תוסיפו (!) רישמו רק את המועדפים עליכם, לפי הסדר * אמן הרגאיי המועדף עליכם מחו"ל... (יש כל כך הרבה שעדיף לא לפרסם רשימה) (!) ביחרו בחירה חופשית, את כל אלו שמועדפים עליכם לפי הסדר... * סיגנון הרגאיי המועדף... 1. אולדסקול רגאיי רוטס (בוב מארלים למיניהם, פיטר טוש...) 2. דאב 3. סקא 4. רגאייטון 5. ניו רגאיי רוטס (פאנטן מוג'ה, איי וויין, דמיאן מרלי, לוטן...) 6. ראגה 7. דנסהול * ההופעות הטובות ביותר שהייתם בהם... * האם אתם שומעים רגאיי בשפות אחרות פרט לפטואה... אם כן אילו שפות... * מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי (הבאס,התופים,השירה...) * אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? (ניתן לא לענות על השאלה) * מי מצטייד או הצטייד בניכם בראסטות (כמה שנים...) * מי מבינכם ביקר בג'מאייקה ? תודה מראש לכל העונים...

טובא

New member
הנה שלי

אמן הרגאיי המועדף בארץ: סילברדון איאם צ'ולו קנגורו פישי וכמובן להקת טראבין אמן הרגאי המועדף בחו"ל: שאלה קשה. SIZZLA BUJU BANTON CAPLETON WARD21 T.O.K יש ממש המון...קשה להחליט סיגנון רגאיי מועדף: דאנסהל ראגא ניו רגאי רוטס אולדסקול רגאיי רוטס ההופעות הכי טובות שההיתי בהן: הדאנס הראשון של TREVER SOX בארץ לפניי 4 שנים אני ורודבוי יצאנו משם צרודים רצח רק מהצעקות על ה"WILL" שדפקנו שם ללא ספק אחד הדאנסים שהוסיף לי המון לידע על מוזיקת הרגאיי שפות אחרות חוץ מפאטואה: יש לי בבית כמה שיריי רגאיי\ראגא בגרמנית הולנדית צרפתית ואפילו(כן,כן!!!)בערבית הכי גורם לי לנוע ברגאיי: הבאסים. מ'זאת אומרת? לגביי הראסטות: בעבר הרחוק עיטורו את ראשי ראסטות אשר נגזרו באכזריות לפניי כ3 שנים לכבוד גיוסי לבצא ועכשיו כשהשתחררתי(זה קורה ממש בימים אלה) אני חוזר לגדל שער לטובת ראסטות חדשות כבוד על השאלון אחי!

Ak477

New member
וואי גם פה הזיוני שכל שלך :|

קנגרו התקווה 6 איאם תומר יוסף פישי אולדסקול רגאיי , ניו רגאיי רוטס. לא נוגע בסמים. אין לי ראסות. בחיים לא ביקרתי בג'מאייקה :)

Ak477

New member
wtf ?

אנחנו באנו מרקע של מוזיקה שחורה ;] ו.. זה די בנינו למה אתה נכנס פנימה ? לא באמת מדובר בזיוני שכל , אז צ'יל.

קודם כל...

אף אחד לא צריך להבין שיש בינכם בדיחות פרטיות עם כל הכבוד לא כולנו עוקבים אחרי הבדיחות במוזיקה שחורה :) מן הסתם גיל מנהל את הפורום וברגע שהוא רואה מישהו עם גישה עוינת זכותו המלאה להעיר על זה או כדברייך "להיכנס פנימה". יום טוב

Nechi Nech

New member
תשמע גבר גבר, פה זה לא 205

עם כל הכבוד, פה אין בלבולי ביצים וריבים מיותרים.. אתה רוצה לזיין במוח לך לפורום מוזיקה שחורה..

ZeusMan

New member
נתחיל...

* אמן הרגאיי המועדף עלייכם בארץ... **** הינה זה בא : 1. תומר יוסף - הכי מקצועי, נישמע הכי טוב, האלבום הראשון עשה לי את זה, הסינגל מהשני עשה לי את זה כפול שתיים אבל ההופעה קצת הפחידה אותי. לפי הסינגל שחל בוא שיפור ניכר מההופעה, אני נרגע קצת... אני מאמין שעשו מיקצה שיפורים על כל השירים מההופעה... 2. איאם - להקה מדהימה עם סולנית מצוינת... אני מאוד רוצה לשמוע איך הם יתפתחו באלבום השני שיצא... 3. צ'ולו - מוותיקי הוותיקים במוזיקה השחורה בכללותה... יצא לי לשמוע קטעים מאוד יפים שלו כאורח אצל סאב ועם נימי, אצל DDD ומומי לוי.. 4. קנגרו - יצאו עם אלבום ממש חמוד... צריכים להתבגר קצת ולעשן עוד הרבה כדי לקבל את הקול העמוק של אמני הרגאיי ואז הכל יסתדר...
5. התקווה 6 - לא שמעתי מספיק, אבל ממה ששמעתי נחמד מאוד... * אמן הרגאיי המועדף עליכם מחו"ל... (יש כל כך הרבה שעדיף לא לפרסם רשימה) (!) ביחרו בחירה חופשית, את כל אלו שמועדפים עליכם לפי הסדר... *** אני אקצר קצת... בוב מרלי,פיטר טוש,דמיאן מרלי,ברנט פרידמן,ת'יוורי קורפוריישן,במבו סטיישן,שון פול, איזראל ויבריישן,מורגן הריטייג',פאנטן מוג'ה וכו.. * סיגנון הרגאיי המועדף... *** אז ככה.. : אולדסקול רגאיי רוטס - הרגאיי הטוב ביותר מבחינתי... פשוט מדהים... דאב - מדהים, כל כך הרבה סיגנונות ושילווים... צ'ילאווט אחד גדול... ניו רגאיי רוטס - השנה התחברתי לחבר'ה החדשים, ושומע מידי פעם... דנסהול - פחות אבל גם, שון פול עושה לי את זה לגמרי.. * ההופעות הטובות ביותר שהייתם בהם... *** שום הופעה שהייתי בא אי פעם לא השתוותה להופעה הספציפית הזאת... זוכי ה-BEST REGGAE BAND לשנת 2004 Bambu Station... הופעה מדהימה איך לא בפאב הבאר של קיבוץ צאלים... * האם אתם שומעים רגאיי בשפות אחרות פרט לפטואה... אם כן אילו שפות... *** יצירות רוסיות וצרפתיות של דאב זה נחמד מאוד... רגאיי גרמני אני שומע מידי פעם, גם חמוד אבל לא משתווה לדבר האמיתי... * מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי (הבאס,התופים,השירה...) *** על רמת העיקרון הכל ביחד, אבל המיקצב הזה של התופים מרגש כל פעם מחדש... * אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? (ניתן לא לענות על השאלה) ***
* מי מצטייד או הצטייד בניכם בראסטות (כמה שנים...) *** יש לי אחת, שומר לה אמונים... אולי נוסיף לה אחים ואחיות, ניראה איך אני מתמודד עם אחת... * מי מבינכם ביקר בג'מאייקה ? *** לא ביקרתי, עדיין...

ZeusMan

New member
יש להוסיף...

מאוד אוהב את LAROZ SOUNDSYSTEM... למרות שהוא פישל פעם אחת שראיתי אותו.. אבל עדיין הוא המלך...

Nechi Nech

New member
.....

* אמן הרגאיי המועדף עלייכם בארץ... 1.צ'ולו בשבילי הוא המלך הבלתי מעורער של הרגאיי בארץ. אין הרבה שמסוגלים להשתוות אליו. 2.פישי כבודו במקומו מונח ללא ספק, אחד הגדולים. 3. סילברדון - שלטעמי לא מקבל את הכבוד הראוי לו בארץ (מגיע לו, והמון.) 4.תומר יוסף שכבש אותי עם האלבום הראשון והסינגל החדש. 5.איאם והתקווה 6 - הלהקות שמייצגות את קהילת הרגאיי בארץ... מעולים לדעתי. * אמן הרגאיי המועדף עליכם מחו"ל... 1.Capleton
2.Sizzla 3.Anthony B 4.Bounty Killer 5.Vybz Kartel 6.Jah Cure 7.Gentleman * סיגנון הרגאיי המועדף... 1.הדאנסהול השורשי (סטייל סיזלה, בוג'ו, קפלטון וכן הלאה..) 2.ניו רוטס (ג'ה מייסון, ג'נטלמאן, אנתוני בי) 3.הפאונדיישן של הרגאיי (בוב מארלי, פיטר טוש, יזרעל וייבריישן, קולצ'ר) * ההופעות הטובות ביותר שהייתם בהם... לא יצא לי לראות הרבה הופעות רגאיי, מהמעטות שראיתי מאוד מאוד התלהבתי מהתקווה 6 בבומבמלה בשנה שעברה, פישי, צ'ולו, בזוקה וסול ג'יי בדאנסים למיניהם.. * מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי (הבאס,התופים,השירה...) הבאס והשירה. * אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? (ניתן לא לענות על השאלה) לא ממש... כלומר, עם כל האהבה שלי לרגאיי, אני לא רואה את זה עצמי מעשן בשביל להתחבר לוייב. עם כל הכבוד, אני סאחי בלטה ואני מתחבר טוב מאוד למוזיקה
* מי מצטייד או הצטייד בניכם בראסטות (כמה שנים...) בכיתה י' היה לי לאיזה שבועיים (עכשיו אני י"ב), עשיתי אצל בחור חובבן ככה שהדרדלוקס לא שרדו הרבה. * מי מבינכם ביקר בג'מאייקה ? לא ביקרתי, אבל אני מקווה שביום מן הימים אוכל להגיע לשם.

Funky Giraffe

New member
אחחחח צ'ולו צ'ולו...

"תרגיש טוב, תן לזה לעוף מאחור, עוד דקה או שתיים כן הכל פחות אפור" אני אוכל את עצמי כל יום על זה שאין לו אלבום אחד לפחות משלו.

‡ Levo ‡

New member
אני

לא אוהב רגאיי בארץ בוב מארלי .. הוא מלך אין מה לעשות סגנון : אולדסקול מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי ? הבאס והשירה גאנג'ה הולכת לי טוב עם או בלי רגאיי לא היו ראסטות היה מוהיקן לא ביקרתי בג'מאייקה אבל בקרוב לפני הצבא

Dtiup

New member
אז ככה

ראגיי ישראלי לפי מה שמעתי לא הכי מקורי ולא משהו.. אבל אם יש הופעות .. אם כבר אז כבר.. אבל תומר יוסף ופאנסט.. מעולים.. מחול יש ככ הרבה.. פשוט כמעט כל דבר.. עושה לי משהו אחר. ראגא רוטס דאב דאנסהול חצוצרות וסקסופון עושים את זה מצויין. עישון מסוכן לבריאות. ירוק זה בריא.. לאט לאט יהיה טוב. ראסטות עליי כבר שנה.. ( אתמול בדיוק) אבא שלי ביקר בג'ימאייקה כמה פעמים רבות( ונשדד) כמעט אני.. =)

למעלה