נפתח בשאלון רחב ומעניין...

fleaboy

New member
תשובות...

* אמן הרגאיי המועדף עלייכם בארץ... 1. קנגרו 2. איאם 3. התקווה 6 4. תומר יוסף 5. פישי * אמן הרגאיי המועדף עליכם מחו"ל... כמו שכתבת בעצמך... יש כלכך הרבה שאי אפשר לענות על זה... * סיגנון הרגאיי המועדף... 1. אולדסקול רגאיי רוטס (בוב מארלים למיניהם, פיטר טוש...) 2. ניו רגאיי רוטס 3. דנסהול 4. דאב 5. סקא * ההופעות הטובות ביותר שהייתם בהם... לא יצא לי ליהיות בהופעות מחו"ל וכאלה... אבל הרגאיי הישראלי מצויין. ההופעה של תומר יוסף ממששש טובה ומקצועית... הוא פרפומר ענק וההופעות של קנגרו תמיד עושות לי טוב על הלב והנשמה :] * מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי... אפשר להגיד שהכל... אבל יש לי נטייה יותר לבאס... אולי זה בגלל שאני מנגן אולי סתם... * האם אתם שומעים רגאיי בשפות אחרות פרט לפטואה... ממ... עברית, אנגלית, וקצת צרפתית (אתם יודעים... לאלפא בלונדי יש יציאות מוזרות חח) * אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? לא חושב שזה עניין כל העולם :] * מי מצטייד או הצטייד בניכם בראסטות... הצטיידתי בדראדלוקס במשך כשנה... ואז אימצתי לי את האמונה בלב והורדתי את הסמליות על הראש... אני חושב שהראסטות זה קצת (הרבה) מעבר לדראדס * מי מבינכם ביקר בג'מאייקה ? לא אני...

Funky Giraffe

New member
?

* אמן הרגאיי המועדף עלייכם בארץ... 1. צ'ולו 2. תומר יוסף/פאנסט צמוד צמוד 3. בן לביא 4. סילברדון * אמן הרגאיי המועדף עליכם מחו"ל... (יש כל כך הרבה שעדיף לא לפרסם רשימה) מארלי כמובן (!) ביחרו בחירה חופשית, את כל אלו שמועדפים עליכם לפי הסדר... * סיגנון הרגאיי המועדף... 1. אולדסקול רגאיי רוטס (בוב מארלים למיניהם, פיטר טוש...) 2. דאב 3. סקא 4. רגאייטון 5. ניו רגאיי רוטס (פאנטן מוג'ה, איי וויין, דמיאן מרלי, לוטן...) 6. ראגה 7. דנסהול הכל מהכל. בעיקרון סקא (הגל השני והשלישי), ראגאמאפין, ראגאטון, דאנסהול ובסוף בסוף הרגאיי המסורתי. * ההופעות הטובות ביותר שהייתם בהם... תומר יוסף בניצנים, השנה כחימום לפורטיסחרוף * האם אתם שומעים רגאיי בשפות אחרות פרט לפטואה... אם כן אילו שפות... עברית, אנגלית * מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי (הבאס,התופים,השירה...) בס-תופים בעיקר * אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? (ניתן לא לענות על השאלה) גאנג'ה |מבועת|
* מי מצטייד או הצטייד בניכם בראסטות (כמה שנים...) לא מצטייד ולא אצטייד כנראה * מי מבינכם ביקר בג'מאייקה ? לא אני...

i-man answer

*אמני הרגאיי המועדפים עלי בארץ היו ויהיו-סילברדון וצ'ולו. לא יעזור!!! *השלישיה שלי היום מחו"ל זה: Richie Spice I Wayne Luciano אלה של היום, אבל האהובים עליי בכל הזמן הם: Barington Levy Dennis Brown Shabba Ranks-מלך מלכי המלכים! *אני איש של ראגא, הראגא של שנות ה80 המאוחרות-תחילת ה90 הוא הפאונדיישן האולטימטיבי. אבל כל רגאיי עושה לי טוב! וראגאטון זה לא רגאיי ואני מקווה שלא יהיה דיבור עליו בפורום הזה. תכתבו עליו ב205 גם רינת אמרה... *ההופעה של בוג'ו בארץ היא הכי טובה שהייתי בה! *בטח, Seeed עושים בגרמנית בעיקר, ואני אוהב רגאיי בצרפתית, ובעברית כמובן כי זה כיף להבין את השיר משמיעה ראשונה תמיד :) *הבייס ליין, לא יעזור כלום, זה הכי חשוב שיש. *אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? למה אתה שואל יש לך? *יש עליי דרדלוקס כבר שנתיים תמימות, החודש הן חוגגות.
*טרם ביקרתי באי. העבודה שאני עובד בה עכשיו תספק לי מזומנים לנסיעה עוד לפני הגיוס ב"ה, אז אני מתכנן לנטוש את הפורום במרץ לחודש. על לא דבר איש, תודה על השאלון, בדוק מסר.

vigiman

New member
שלי..

1 אממ נראה לי שתומר יוסף אבל יש עוד שאני אוהב(כולם כמעט אבל יותר התקוה 6 ואיאם) 2 וואיי קשה להחליט(אני אוהב דברים רגועים יותר ומקפיצים . אני די מגוון) אז לא נראה לי שאני יכול לרשום את זה באיזה רשימה 3 תלוי במצב רוח חח אבל בדרך כלל רוטס 4 לא הייתי חוץ מבמסיבות 5 כן אני שומע רגאיי בצרפתית יש דברים ממש נחמדים dub incorporation טובים(אני יודע שיש עוד פשוט זה מה ששמעתי פעם אחרונה פשוט) וגם בגרמנית(seeed) ורוסית יצא לי לשמוע קצת חח כן ועברית 7 הבאס ליין,אבל בקטעים מסוימים התופים אבל שאני חושב ששיר יפה זה לא רק בגלל זה 8 כן 9 היה לי אבל לא הלך חח גם החבר שעשה לי היה גרוע בזה בעתיד כן 10 בקרוב(הלוואי).

MASHNEK69

New member
שאלון.

* התקווה 6 מעולים איך שהם סוחפים את הקהל בהופעות. אז בגלל המוזיקה וההופעה עצמה לדעתי הם מובילים בתחום! *bad brains barrington levy eek a mouse sizzla burning spear bad manners (סקא) ועוד רבים... *אולדסקול רגאיי רוטס ..הכי טוב. וסקא..וייו 2 אממ של רגאיי? *התקווה 6 ,קיובן בי בבארבי כפ"ס.(בנתיים) *כן SEEED. *הבאס ללא ספק. *... *בעל ראסטות כבר שנה וכמה חודשיים. *לא יצא לבקר.

אז ככה התשובות לשאלון:

*אמן הרגאיי המועדף עליי בארץ הוא: התקווה 6 יוניטי סאונד (כולם) איאם קנגרו תומר יוסף *אמן הרגאיי המועדף עליי בחו"ל הוא: בקשה קצת מוגזמת יש כל כך הרבה אממ אז אנ'לא אציין..
(רעיון- לעשות מן ליריקס אמני רגאיי) *סגנון רגאיי מועדף הוא: כרגע דאנסהול וראגה מארפין אבל ברור שהתחלנו עם אולדסקול, רגאיי ורוטס ניו רגאיי רוטס ודאב וסקא *הופעות: בארץ רק הייתי בהופעות רגאיי- התקווה 6 איאם קנגרו Inner Spirit וואי איזה אמנים עוד יש? *רגאיי בשפות אחרות: נראה לי פטואה אנגלית ועיברית.. *הכי גורם לנוע כששומעים רגאיי: הרידים רוב הזמן.. אבל תלוי גם במי ששר- למשל יכול להיות שיר שורף על רידים מעפן.. ויכול להיות שיר מעפן על רידים שורף שהקול עושה הכל.. אה וכמובן יכול להיות רידים שורף ושיר שורף עם קול שורף- ונהייה מלאים כוויות מהשריפה..
אהה וגם לפעמים הסאטלה גורמת לנוע
*גאנג'ה ורגאיי? נראה לי שאלה קשה ורטורית- גאנג'ה הולך עם הכל ורגאיי הולך עם הכל- אז תעשו ת'חישוב לבד
*ראסטות: היו לי כמה פעמים ראסטות, אלה ששרדו הכי הרבה זמן היו הראשונות שלי והכי מושלמות נשארו במשך רק חצי שנה
בקרוב בטח אעשה שוב.. *ג'מאייקה ג'מאייקה: הייתי לפני שלוש שנים, ממש במקרה- לאחותי נולדה בת והלכתי לבקר אותה בארצות הברית במקרה זה נפל על היומולדת שלי ואחיות שלי עשו לי הפתעה וקנו לי ולהן כרטיס טיסה לג'מאייקה- יצא לי להיות בג'מאייקה שבוע בערך.. אממ בקרוב מאוד שוב.. זהו נראה לי עניתי על הכל.. שיהיה המשך יום נעים.. -כשף!

The Macker Girl

New member
כמה שאלונים לערב אחד... ../images/Emo122.gif

אמן הרגאיי המועדף עליכם בארץ: נראה לי ש'איאם' ו'קנגרו'
אמן הרגאיי המועדף עליכם: קשה, קשה. כרגע אני תמודה בעיקר לדמיאן מארלי וסיזלה
סגנון הרגאיי המועדף: ניורגאיי רוטס ודאנסהול
ההופעה הטובה ביותר שהיית בה: רגאיי? בוג'ו בנטון, אלא מה
האם אתם שומעים רגאיי בשפות אחרות, פרט לפטואה: עברית נחשב?
מה גורם לכם לנוע כשאתם מאזינים לרגאיי: נראה לי שבעיקר השירה.
גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד: גאנג'ה וצבא לא הולך ביחד
מי מכם מצטייד בראסטות: כרגע לא, התכנון הוא אחרי השחרור.
מי מביניכם ביקר בג'מייקה: כרגע לא, התכנון הוא אחרי השחרור

נאוהחן

New member
תשובות לשאלון

אמן הרגאיי המועדף: 1. התקווה 6 2. תומר יוסף אמן הרגאיי בחו"ל: בוב מרלי דמיאן מרלי בוג'ו בנטון סגנון רגאיי: דנסהול ניו רגאיי רוטס סקא ההופעות הטובות שהייתי בהם: התקווה 6 בחוף מי עדן תומר יוסף בבארבי התופים והבס גורמים לי לנוע... ברור שגאנג'ה הולך יחד עם רגאיי... לא הייתי בג'''מאייקה ואין לי ראסטות

JamicaniT

New member
נענה בתשובות ..

* אמן הרגאיי המועדף עלייכם בארץ... 1. תומר יוסף. 2. קנדרו. 3. סילברדון. 4. צ'ולו. 5. איאם. 6. פישי. 7. התקווה 6 [הם לא באמת במקום אחרון אצלי, אני פשוט לא חושבת ששמעתי אותם אי פעם, או ששמעתי ואני לא זוכרת. חור בהשכלה, כן די ;[ * אמן הרגאיי המועדף עליכם מחו"ל... מארלי, וכל בניו :) Capleton Gentleman Richie Spice Bounty Killer Ruddy Thonas Gospel Fish טוב יש עוד מלאאא, אז אני אפסיק פה. * סיגנון הרגאיי המועדף... אין מועדף, מה שיוצא. * ההופעות הטובות ביותר שהייתם בהם... לאזוכרת ;[ * האם אתם שומעים רגאיי בשפות אחרות פרט לפטואה... אם כן אילו שפות... עברית [P:] וצרפתית יצא לי לשמוע פה ושם. וגם רוסית. משעשע. * מה הכי גורם לכם לנוע כאשר את מאזינים לרגאיי (הבאס,התופים,השירה...) השילוב של הכל ביחד. * אצלכם, גאנג'ה ורגאיי הולך ביחד ? (ניתן לא לענות על השאלה) איזה יופי שניתן .. * מי מצטייד או הצטייד בניכם בראסטות (כמה שנים...) תמיד היו לי אחת או שתיים או יותר בשיער ואז התפרק .. בקרוב שוב :) * מי מבינכם ביקר בג'מאייקה ? אחרי צבא |בליעיןהרעחמסהחמסהשוםבצל| בנתיים אני רק שומעת על אנשים שנוסעים וחוזרים. בלעדיי
מה זהו ?

תשובות...

אמן הרגאיי בארץ - 1.התקווה 6 2.סילברדון 3.תומר יוסף 4. קנגרו אמן רגאיי בחו"ל - 1. קפלטון 2. סיזלה 3. דמיאן סגנון רגאיי - 1. דנסהול 2. ראגה 3. ניו רגאי רוטס 4.רגאייטון 5.דאב ההופעות הטובות שהייתי בהם - כמובן שקפלטון בגמייקה ובארץ הופעה של התקווה 6 בחווה של אליק *שומע רגאיי בפטואה, עברית *מה שגורם לי לנוע זה בדר"כ האופן שבו הזמר שר (קפלטון...) *גאנג'ה, ורסטות אצלי מתחברים עם רגאיי (איך לא?) (רסטות 5 שנים) הייתי בג'מאייקה פעמיים ובקרוב פעם שלישית (מומלץ בחום למי שלא היה, רק לשים לב לאן אתם הולכים...) נ.ב - כל הכבוד על הפורום החדש

lihi17

New member
אני לא מכירה סוגים אבל חולהה על בוב

בוב מארלי!!!!!!!!|סלינק|

למעלה