סופ"ש הגיע ועימו הגשם

../images/Emo188.gif../images/Emo182.gifסופ"ש הגיע ועימו הגשם../images/Emo188.gif../images/Emo182.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: היא שעשה לכם את השבוע: שיר השבוע: אמן/אמנית/להקת השבוע: תמונת השבוע: ציטוט[י] השבוע: פאדיחת השבוע: התחדשות השבוע: סרט/סידרת/ספר השבוע: יציאת השבוע: אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:

עונה../images/Emo183.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:אתמול אצל חברה שלי 12 שעותXD!!! משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע:מממ....כל הזמן שלא הייתי בבית...נורא התיש אותי. האיש שעשה לכם את השבוע:ממממממ חברות שליD: שיר השבוע:"השתקפות" ממולאן
אמן/אמנית/להקת השבוע:המממ הממממהמממ אין לי מושג... תמונת השבוע:
ציטוט[י] השבוע:" הווו אמא!!אני רוצה להיות הזונה שלך!!" XD אחח הבועה... פאדיחת השבוע:המממממ אני עושה המון שטויות אני לא זוכרת. התחדשות השבוע:קניתי שלושה סוודרים חדשים והסתפרתי קצרD:!!!! סרט/סידרת/ספר השבוע:"הבועה"
יציאת השבוע:אני לא חושבת כרגע על משהוXD אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?:X__X את ידיד שלי.. משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: סתם מפגש או משהו....אני מתגעגעת מהר

digikids

New member
יפתח הגיע ועימו התשובות../images/Emo8.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: אמממ נפתח פורום הילה ערן..! משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: מבחן
היא שעשה לכם את השבוע: וואט??????? שיר השבוע: את יפה - עידן יניב אמן/אמנית/להקת השבוע: אין תמונת השבוע: לא משו מיוחד ציטוט[י] השבוע: "בלי חינוך אין עתיד!" פאדיחת השבוע: אין משו התחדשות השבוע: גם לא משו סרט/סידרת/ספר השבוע: ראיתי עכשיו "דופלקס" עם בן סטילר, זה קורע
יציאת השבוע: ... אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: ציפי שביט בקלאבהוטל
עזבו! משהו שאתם מחכים לשבוע הבא: קלאב-הוטל-אילת!

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifטוטוטוטו דורה D:

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:שעברתי להרכב א' *-* ושדיברתי עם ליטל רוזנצוייג בטלפון
משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע:שלא קונים לי מחשב נייד /: האיש שעשה לכם את השבוע:ליטל.
שיר השבוע:היו מלא D: אמן/אמנית/להקת השבוע:כנ"ל תמונת השבוע:אין D: ציטוט[י] השבוע:יובל המטורלל.
פאדיחת השבוע:שהרבה מאוד צוציקים וביניהם כמה אנשים נורמלים שמעו תקול הזוועה המעוות שלי דרך המחשב :S התחדשות השבוע:שומדבר D: סרט/סידרת/ספר השבוע:הנפילים , פטיטו. יציאת השבוע:אין אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?:אמ . ליטל? XD משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:שומדבר P: :]

gal255

New member
עונה

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: קיבלנו טלוויזיה חדשה משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: שלא הסתיימה השביתה היא שעשה לכם את השבוע:אה? שיר השבוע: חמאה - יוני בלוך. אמן/אמנית/להקת השבוע: קולדפליי תמונת השבוע: אין לי כוח ציטוט[י] השבוע: אין. פאדיחת השבוע: היו יותר מדי. התחדשות השבוע: פלזמה! סרט/סידרת/ספר השבוע: הספר אלף שמשות חדשות של חאלד חוסייני. יציאת השבוע: מקס ברנר אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?: חברה משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:אין משהו מיוחד.

ילד רע 16

New member
עונה:

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: לא יודע משהו שטיפ טיפה הרס את השבוע: הכל היא שעשה לכם את השבוע: אישי שיר השבוע: cry אמן/אמנית/להקת השבוע: ריהאנה תמונת השבוע: אין ציטוט[י] השבוע: אין פאדיחת השבוע: אין התחדשות השבוע: אין סרט/סידרת/ספר השבוע: דני הוליווד
יציאת השבוע:אין אדם שאתם רוצים לפגוש שבוע הבא?:ללוש:) משהו שאתם מחכים לשבוע הבא:אין

ילד רע 16

New member
סרט שאני ממליץ עליו בחום,

"ילדים קטנים" עם קייט וינסלט ששחקה את רוז ב'טיטאניק' ועוד אחד שאני לא זוכר את שמו, בסרט מדהים שיצא לאקרנים בשנת 2006 - בשנה שעברה, פשוט מדהים
מומלץ בחום, יס פרסמה אותו ושדרה באחת השבתות לאחרונה, ב22:00, בערוץ yes1, נסו לתפוס אותו מתישהו, מבטיח שיהיה. רק לדפדף, לחפש פעם ביום, לא נוראי בכלל. יס פרסמה אותו המון המון המון, עם מוזיקת רקע משגעת, קטעים נבחרים - אבל הכי לא השיאים וההפתעות של הסרט, ועם ציטוטים חזקים מביקורות מחו"ל. סרט פשוט טוב.

למעלה