הפרק היומי-156

../images/Emo189.gifהפרק היומי-156../images/Emo189.gif

כל מה שקשור לפרק, ספויילרים יש לסמן בכותרת ההודעה בעוד-10 פרקים נגמר

אלוולה

New member
איזה פרק יפהההההההההההה

וואי אני מוורתה איזה חמודה מלוינה
אני עדיין שטנאת את פיטר אבל חולה על טיאגו
טינה סופסוף ניהית טובה
ב23.11 שעה 20:00 עונה שניה ערוץ הילדים סופסוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני מחכה מפסח שעבר לעונה השניה (כי בםסח שעבר אני סיימתי ליראות את העונה הראשונה)

Angelitos

New member
יאא, באמת פרק מדהים../images/Emo214.gif

היה פרק ממש מרגש, אבל לא יותר מדי.... פרק מדהים... איזה חתיך טיאגו כשהיה קטן.... אני שונאת את פיטר...
חולה על לאלי.... 3>3>3> מה יקרה ? ברטו וטינה ילכו לכלא או שיברחו כמו תמיד???? :S

didalf

Well-known member
יאא איזה פרק יפה../images/Emo109.gif

אהבתי תקטע עם הפלאשבקים מהעבר. איזה אבא היה לברטו:| לא פלא שהוא כזה ואיזה מרגש היה הקטע עם טיאגו והדובי ואז שהוא גילה שברטו חי:| אני אוהבת את טיאגו דמות מעניינת. מאר כרגיל מעצבנת ביחס לטיאגו. מה היא סתומה הוא אומר לה "אבא שלי חי" והיא אומרת ואני מתה מה היא חרשת?
איזה יפה היה הסוף ברטו וטיאגו עם האקדחים

casi angeles1

New member
מי זאת טיטה????

תמיד הם מדברים על איזו אחת שקוראים לה טיטה ובגללה ברטו נהיה רע.. מי זאת בדיוק??

didalf

Well-known member
טטיטה, ונראה לי זה אבא של ברטו../images/Emo109.gif

simba only me

New member
סוף סוף

פרקים שלא ראיתי במלואם ומתחילים להתחדש
( ראיתי את העונה במלואה עד 155 ואז נמחקו כל הפרקים ולא היה לי מאיפה לראות
) קיצר פרק מהמם :) יש לי משהו נגד פיטר ואני ממש לא יודעת מה אבל אני שונאת לראות אותו .. אז קשה לי לאהוב אותו בתור טיאגו אולי עם זה היה שחקן אחר הייתי אוהבת את הדמות יותר

אולי יש כאלה שלא אוהבים אותו בגלל

שלא למד לימודי משחק, כריס צירפה אותו גבגלל הכימיהה שנוצר בינו למריאנה בקטנטנות,והוא התאים לכמעט מלאכים

didalf

Well-known member
למה מישו מהילדים כן למד?../images/Emo109.gif

או מישו מהילדים שם? ולא נראה שבגלל זה חח

didalf

Well-known member
לא כאילו גם הגדולים../images/Emo109.gif

לאלי ואאוחה וקנדה והשאר גסטון אולי כע כי הוא מבוגר יחסית לאדעת

didalf

Well-known member
מזה מה יש לכולכם נגד פיטר?../images/Emo12.gif ../images/Emo109.gif

מור152

New member
ואיייי..

הייהה פרק מהממםםםםם..... אני חולה על פיטר ואני אוהבת לראות רק את הקטעים שלו ושל לאלי ביחדדד..... למה אף אחד לא אוהב אותו הוא ממש חמודד.... איזזההה כיףףף העונהה השניהה עוד מעט והיא ממש מצחיקה ויותר מעניינת מהראשונה....

anatush0804

New member
ואואוא

האמת מה יש לכולכם נגד פיטר? הוא כזה חמודדדדדד!! והוא גם שר מדהים... ואכן כן הענה ה2 באמת יותר מעניינת ושווה חחחח... בכל מקרה מה כולכם שונאים כל כך כאת פיטר אני לא מבינה? טוב זכותם אם זו דעתכם... בכל מקרה הוא החיים שלי... ותכלס? אין זוג יותר מושלם מאשר פיט ולאלי חחח... -------------------------------------------------------- thiaguito bedoya aguero mi amorrrrrrrrrrr thiaguella a muerteeeeeee peter lanzani... - pq existe la persona perfecta...

שייקה8281

New member
אין משו נגדו פשוט...

לא יודעת.. גם לי קצת מעצבן לראות אותו בטלוויזיה.. וזה לא קשור לאיך שהוא נראה (הוא בכלל לא מכוער...) או איך שהוא משחק.. הוא פשוט מעצבן אותי.. לא יודעת למה.. :|

יש לי שאלה בנוגע לפרק-

נכון היה קטע שאמיליה פיטרה את טינה, והיא אמרה לילדה אחת "בתי בויא נלך" מי זאת הבת הזאת? לאן היא נעלמה?

למעלה