שבת שלום.ועם מסר חשוב

A N N 7

New member
../images/Emo189.gif../images/Emo189.gifשבת שלום.ועם מסר חשוב../images/Emo92.gif

יש תוכנה מזה מפחידה כך הם כותבים THIS IS FRRE AVG FRRE. FOR SCAND ANTI VAIROS טוב אני הורדתי את התוכנה הזדונית לתומי? ומה אחרי 3 שבועות יוצא לי שד
ממש כך ובזמן זה כתבתי הודעה בפורום ולא רציתי להפסיק ואחד אחרי השני יוצא לי מסר מהתוכנה אמת הבנתי שהיא מזהירה? אותי אבל הבדל גדול מה שאני מבוהלת יוצא הטרול וווגם מפחיד וגם משבש את המחשב והמחשב אומר לי דף שלם לכיוון פורמט? אמת. מיד ננתי קיבוי למחשב וכמובן אותה תוכנה זדונית לא מץפקדת למזלי המחשב לא צריך פירמוט? אמה שנותה זה כמובן להסיר כול מה שקשור לתכונה הזדונית של A.V.G אנה עזרו לי בתוכנה אנטי וירוס זמנית לתקופת ניסיון. לי יש ברשותי NORTON אבל אחרי פורמט שהיה לי מזמן לא נתנה לי תוקף לעבוד. כן רק חצי שנה. כול העולם של תוכנות אטי וירוס מדאיגות היום בעולם? חני גם כול מה שקיבלתי חינם? עבד עד חושיים ובום יש שיבושים. איך זה עובד כמו הקפצות של פירסומות. הודעת התוכנה שזה גם חלק מהסיוט. טוב זה המסר שלי אנה הגיבו? לי מודה לכם

quiet251

New member
אפשר להרגע

avg anti-virus היא תוכנת אנטי-וירוס, קלה לשמוש. (למרות צורת ההודעה ה"מפחידה"...). מציע להעלות צילום מסך של ההודעה, כדי שנדע מה הוא מודיע. למקרה שגם לא ברור איך לעשות זאת, מצרף קישור למאמר שמסביר זאת.

amni

New member
חה-חה-חה. AVG היא תוכנת אנטי ווירוס שמקפיצה

הודעות מפחידות עם אייקון "שד" על ווירוסים שהיא מיירטת. כנראה התקנת את AVG החינמית ושכחת שהתקנת. תוריד עידכון של AVG ותעשה סקירת ווירוסים. תמחק קבצים נגועים מה שאינך צריך ותכניס להסגר קבצים נגועים שאתה צריך (ושנידמה לך שהגיעו ממקור אמין). אחר כך תישאל מה לעשות אם המפוקפקים שהכנסת להסגר.

A N N 7

New member
AMANI שבוע הכי לך תודה על תגובתך אלי.

מבקשת את העזרה הכי מנימלית ממך אם אפשר. לגבי התוכנה AVG FREE אכן זו שהייתה אצלי ונורא פחדיתי אף פעם לא ראו עני מה שהיה על הפעולה- אחרונה שנתנה הכול היה מוזר. כמו שנימקתי. אחת למה אני פונה כאן לבקשת עזרתם הטובה וגם התרומה שלכם- בעזרה התכנית. היום אני בלי תוכנה של אטי וירוס וזה מדאיג. אני גם ציינתי על נורטון NORTUO הכי יקרה מהספק של האינטרנט שלי רכשתי והיא עבדה רק חצי שנה בעוד שזה לשנה. אין הם מגיבים לתת פיצוי החיוג לטל אל נורטון זה בולשיט? זה 03 אבל הכול זה בחול אין להם זמן לעצור כי כול רגע זה כסף מבוזבז? וכך הם משווקים כול מה שבא. ? עוד עלתה לי בהרבה ? הנורטון. גם התחילה להקפיץ לי הודעה שלה ואז . מבלי להבין חיפשתי להוריד משהו לתקופת ניסיון והיה זה פדנדה PANDA וכך בזמו לא הבנתי שהיה עלי להסיר את התוכנה של הנורטון ואז לנסות את הפנדה . וגרמתי להתנקשות . וזה עלה לי הרבה כסף כי היה צריך בפורמט למחשב. נו ראיתם וכאן אוסרים על תוכות להורדה בחינם? אין דבר- בחינם היום. וגם תוכנות עם רישיון הם גומות נזק גדול. כמו העתקת עם הכסף לחינם דומים? אני כאן מפחדת . אם אפשרי לעזור לי ? אשמח מאוד ולך ולצוות כאן הרבה תודה. לגבי THE A.V.G היה לי די? חני מבקשת כול עזרה שוב תודה.

amni

New member
AVG FREE היא בחינם כולל עידכונים

של ווירוסים ודומיהם, כל מספר ימים. כל עוד התוכנה עובדת היא עובדת לא פחות טוב מתוכנת אנטי ווירוס שעולה כסף. הגירסה של AVG שעולה כסף נוחה יותר לשימוש וקצת יותר חזקה אבל זה לא משנה למשתמש ביתי. תימחקי את שרידי האנטי ווירוסים האחרים כדי לא ליצור בעיות. אתר הבית של AVG הוא WWW.GRISOFT.COM ושם גם יש עידכונים. יש עידכונים בערך כל שבוע, אם לא רוצים לעדכן שוטף יש עידכונים מצטברים (יש עידכון מצטבר גדול יותר שמשתמשים בו אם הפיגור בעידכון הוא יותר משבוע , יש גם עידכון מצטבר עוד יותר גדול (משהו כמו 5 מגה בייט) אם לא עידכנת יותר מחודש. שם העידכון מסתיים בסיומת "BIN" . דרך נוחה לביצוע העידכון הוא להוריד את קובץ העידכון הזה לתוך תיקיה על המחשב , אחר כך בעזרת אחד התפריטים לבקש מהתוכנה שתעדכן לפי מה שהיא מוצאת באותה תיקיה. תבקשי ממישהו שאת מכירה עזרה בשימוש בתוכנה זו , כי כל התפריטים של התוכנה הם באנגלית וכן האתר. השימוש פשוט הרבה יותר אם מישהו יהיה לידך . בעיקרון את צריכה לסמן איזה חלקים מהדיסקים את רוצה לסרוק על ידי סימון החלקים בתפריט שניקרא SCAN AREA או שם דומה (לא בטוח במאה אחוז לגבי השם, אבל זה השם פחות או יותר). את יכולה לסרוק את כל הדיסקים, מה שיקח שעה שעתיים או יותר , את יכולה לסרוק רק מחיצות מסויימות, או תיקיות מסויימות (במקרה כזה סריקה טיפוסית לוקחת רבע שעה). הכי חשוב לסרוק את המחיצה שבה נימצאת מערכת ההפעלה (כי משם הווירוסים ודומיהם פועלים כרוב המכריע של המקרים). רצוי מאוד לסרוק כל קובץ שמורד מהאינטרנט, במיוחד תוכנות . מלבד השימוש בתפריט SCAN AREA ניתן לסרוק יותר לעומק על ידי תפריט אחר שאני לא זוכר את שמו שבו מבקשים לסרוק בתוך קבצים דחוסים , מה שניקרא COMMPRESSED באנגלית. ואפשר גם לבקש לסרוק את כל הקבצים (לא רק את סוג הקבצים שבהם הווירוסים ודומיהם נמצאים לרוב). כאמור, אני לא זוכר מה שם התפריט לעניינים שהזכרתי בפיסקה זו. השם שלו יכול להיות OPTIONS או PREFERENCES . משוטטים בתוכנה עד שמגלים אותו. לגבי כל קובץ נגוע מוטב שתחליטי בעצמך מה לעשות ולא לתת לתוכנית לטפל באופן אוטומטי, כי לפעמים התוכנה תעשה באופן אוטומטי משהו לא רצוי. בדרך כלל יש שלושה סוגי טיפולים: * HEAL שמנסה להשאיר את הקובץ הנגוע ורק לנקות אותו מהטפיל * למחוק את הקובץ הנגוע * להכניס להסגר את הקובץ הנגוע (בתוך תיקיה שניקראת VAULT

A N N 7

New member
AMNI SHER, AMI מודה לך

זה לכנס למאפינים שזאת פעולה שעוד לא למדתי אבל אני אשל את ני מחר בעזרת השם המשך שבוע הכי טוב לך WELL I MEEN ABOUT SCAN AREA. AGAIN HERE MY THANKS .

למעלה