החוליה החלשה

Imai

New member
../images/Emo7.gif אותי הדמות ממש מצחיקה

וממש חבל לוותר עליה כרגע. . . זוכרים איך שהיא אמרה שקווין "It's good for the baby", ונתנה לה סמים? זוכרים איך שהיא רדתה ברייצל, אחרי שהיא נסתה באה אליה לבית? זוכרים את כל הקטע עם החלפת מין התינוק? זה ממש לא הזמן שלה ללכת. . .

ברור, יש לה קטעים מצחיקים

אבל בת'כלס אני אישית ממש שונאת אותה :כ יש בה משהו מעצבן כזה, דורש כפכוף.

Imai

New member
../images/Emo7.gif

לדעתי צריך להיפטר מקן, בכמה הוא תורם לתוכנית? טרי הרבה יותר תורמת. זה צריך להיות שיקול הדעת, אל תלכו עם הרוב, כי הם רוב. עדיין אפשר להציל את טרי.

ברור שקן מיותר, אבל

לא מדברים פה על מי היינו מעיפים מהתכנית ומי לא- בוחרים את הדמות האהובה על חברי הפורום. :)

Imai

New member
אבל באותה הזדמנות שאר הדמויות מקבלות דירוג

באמת קן יותר אהוב פה על אנשים מטרי?

shoham95

New member
../images/Emo45.gif צודקת! ../images/Emo6.gif

באמת יש בה משהו נורא מעצבן
לפעמים בא לי להעיף לה כאפה.

אבל היא פסיכית מצחיקה כזאת חח ולא יפה להיפטר ממנה לפני מאט/מייק- שאנחנו בכלל לא מכירים../images/Emo12.gif

shoham95

New member
היא באמת פסיכית ומצחיקה ../images/Emo3.gif

[בעיקר פסיכית] אבל אני לא סובלת אותה
מאט ומייק לא עשו שום דבר רע לוויל

Imai

New member
לדעתי את צריכה לשנות את ההצבעה לקן

אם את מסתכלת על זה שהכי פגע בוויל, כי הוא היה אמור להיות חבר שלו, והוא כל הזמן תוקע לו סכין בגב. מדמויות כמו סו וטרי את מצפה לכזאת התנהגות, אבל לא מקן.

shoham95

New member
יש בזה משהו ../images/Emo12.gif

את ממש אוהבת את טרי, אה?
אולי פעם הבאה...

Imai

New member
../images/Emo45.gif

מלבד הקטע עם מייק, הוא ממש חמוד, והוא רוקד מדהים. גם את מאט אני אוהבת, אבל אם זוהי ברירת מחדל ממאט או טרי. . .

Alm0st Happy

New member
מאט ../images/Emo128.gif

ושאף אחד לא יעז להדיח לי את טרי!!! יוצרי גלי די בנו על הקהל שלהם לאהוב דמויות נוירוטיות לחלוטין.. אלה הדמויות שעושות את הסדרה- טרי, סו, אמה, רייצ'ל (נכון היא מעצבנת אבל היא פסיכית לחלוטין וזה קורע מצחוק)....

למעלה