מסכמים עוד שבוע

veredmp

New member
../images/Emo192.gif מסכמים עוד שבוע ../images/Emo192.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות
סופ"ש מהמם לכולם

מסכמת..

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): באה אליכם,חדשות טובות,הוכחה.. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): יותר מידי בשביל לפרט... תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:כוכב נולד,מונית הכסף. ציטוט/י השבוע: איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:ההופעה של מירי... משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: הבוקר של אחרי ההופעה של מירי,הרבה זמן לא הרגשתי ככה... משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: לקבל סוף סוף את המסמך של ה12 שנות לימוד מהתיכון שבו למדתי הם קצת מתעלמים ממני ,כאילו הם עסוקים :/ ,נאבד לי המסמך ואני ממש צריכה את זה לתהליך של ההרשמה לסמינר הקיבוצים, ואני רוצה כבר לסיים עם זה! האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: כן בהופעה,היא מדהימה, ממש רציתי תמונה איתה(עוד תמונה),אבל ידעתי שהיא ממהרת אז לא היתי קרצייה מידי ואפילו לא ביקשתי :) סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:בחילתי:S שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות: יש לי כמה חולצות וורודות שאני מאוד מאוד אוהבת , אבל וורוד זוהר אין מצב!

ady18

Well-known member
שבת שלום:)

וואו מירי שמעתי השבוע המון אתן נבחרים חח: ממי\ צריך לצלצל פעמים שיר לא מירי:ליל אהבה מול אזרחים מאיר אריאל עשה:הקדשה של שיר ברשת ג\לג בעומר\טיול עם חברים מחכה:שופינג במילה אחת מפ-תיע מאוד אוהבת ורוד חח

מסכמת שבוע מיוחד במינו! חח../images/Emo42.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): כל השירים מההופעה!! כולםםםם
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): taking chances של סלין דיון ושיר שלי
תמונת/פליקס השבוע: מההופעה, צילמתי והיא יצאה חמודה... השאר לא משהו חחח
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: החיים זה לא הכל, חרשתי ב-VOD חחחח
ציטוט/י השבוע: יש לי שניים... אחד זה מה שמירי אמרה בהופעה "שאני לא אפול אחורה, חברה שלי כבר עשתה את זה" זה היה ממש מצחיק!! אפילו אורי נשפך מצחוק! והשני זה מה שמירי אמרה לי בסוף הערב, אני לא אשכח את זה בחיים.
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: ברור שיום שלישי בהופעה והכל! ובכללי היום הזה התחיל הפוך לגמרי אבל השתפר מרגע לרגע חח אפילו קיבלתי 100 במתכונת שעשיתי באותו היום
והיום גם היה יום מאוד טוב ומרגש!
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: בגרות במתמטיקה ויותר מזה לא מדברים חחח
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: יומולדת!!!
האם פגשתם את מירי השבוע? כןןןןן!! והיה פשוט חלומי! יותר טוב ממה שיכולתי לדמיין!
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: וואו!
שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות - תלוי מי לובש אותה, זה לא מחמיא לכולם... אני אישית חושבת שעליי זה לא היה יפה אבל מי שיש לה שיער כהה זה יכול להיות מאוד מחמיא חח

veredmp

New member
מסכמ"שת חלקתי, כהרגיל ../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): "באה המלכה למלך". גיליתי רק אתמול שאוהד חיטמן הלחין את זה
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): כל מיני שירים של אוהד ושל גילה אלמגור (כן כן, יש לה שירים!)
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: שלישי וחמישי
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: מלא הופעות יום אחרי יום
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: היה מהמם, כרגיל
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מעייף
שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות - על מירי זה מהמם. עלי אני בטוחה שיהיה קצת פחות

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): לשם/באה אליכם שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): כל מיני של גילה אלמגור ואהד חיטמן (מה לעשות ש-ורד ואני היינו באותו מפגש)+לירן דנינו- ללכת תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:כוכב נולד. ציטוט/י השבוע::והקול שלך ליווה בי כל סיוט וכל חלום עיניים עייפות לא תמיד נעצמות ושוב בוקר, הכל נשאר כאן באותו מקום נשארתי גם אני, לשבת ולחכות..." איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום שלישי- הופעה של מירי משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: יותר מדי דברים לעשות, פחות מדי מזמן- כתוצאה מכך פחות מדי שעות שינה ויותר מדי מחשבות ולחצים...
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: צוותא. הופעה של קרן. האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:כן. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: עמוס שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות - נראה לי שאתם יודעים מה תהיה התשובה שלי

ofree15

New member
סיכמושש ../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): אם זאת האהבה שלך שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): רצה הביתה תמונת/פליקס השבוע: אין תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: כוכב נולד, וויפאאאוט. והספר השני בסדרת "חירות"
ציטוט/י השבוע: "זה נראה כמו דבש, זה מרגיש כמו דבש, זה עושה קולות של דבש, אבל מה אם זה דבש שונה לחלוטין?" מתוך ספר של פו הדוב.. מה הולך בשבט הזההה
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: כל השבוע היה לי כיף.. ימי עבודה בשבט.. משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: כל השבוע!! להיות כמעט לבד בימי עבודה בשבט משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: מתכונת בהיסטוריה
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- לא א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: שבטי שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות כן. אבל לא כשזה ורוד זוהר עם אודם אדום בוהק ועגילים בתכלת שקשה לפספס..

Music4Life

New member
../images/Emo13.gif טוב...אז בואו נענה...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
ממממ לא אכפת לי. זה לא שיש לה שירים חדשים :) אז הכל ישן והכל עדיין יפה אז הכל יהיה סבבה. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
שיר חדש של ליידי גאגא "Judas", איזה שיר הורסססססססססססססס
תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: ציטוט/י השבוע: איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
מממממ הבוקר.... משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
וואוו היה דבר שפשוט הוריד אותי לקרשים אבל זה אישי....אבל אח"כ הסתדר ב"ה
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
מסיבה טובה :) האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
לא ממש לא.... סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
הזוי, אגרסיבי ומבלבל....אבל הכל לטובה, עבר
שאלת בונוס: חולצה בצבע ורוד זוהר - בעד או נגד? פרטו, נמקו והביאו דוגמאות
ew. ורוד זוהר?? נגד.....אישית זה ממש ממש לא הטעם שלי. צבע די מזעזע.... :-\

למעלה