העיקר הבריאות

אילתית 2

New member
תודה על התגובות מקוה לטוב

לגבי התוספות שציינתן אבדוק ואקנה (פרוביוטיקה/סמבוקול...וכו..אבדוק וננסה) זה כזה מוזר גנים...לא חדש הם במסגרות מגיל 5 חודשים והקטן מגיל 3 חודשים ...חורפים קודמים ובכלל תודה לאל לא היה כלום כלום פתאום זה הגיע ובגל...איזה גל שיטפון.... ולא נגמר כל פעם משהו חדש ואחר למישהו אחר

תרגישו טוב...

מכירה את התסכול, עברנו את זה לפני חודשיים בערך היה זוועה! החלמה מהירה וקישטא לכל האיכסות.

../images/Emo140.gif תרגישו טוב בכל מקרה

מקווה שתתחזקו קצת עם כל ה"תוספות" למינהם זה בהחלט יכול להיות מתסכל

אילתית 2

New member
מתסכל זה לא מילה

תודה לאל עד היום לא הגיע אלינו ופתאום כזו מכה של וירוסים זה מדכא מייאש מתסכל מעצבן אין לי מילים והכי מעצבן לשמוע מה לעשות ככה גודלים....ועוד בסגנון כל מיני הערות שמנסות לעודד אבל הם לא

אין מה לעשות ככה גודלים

סתם סתם אני צוחקת, מנסה קצת לעודד
זה לפעימם בא בגלים כאלה , מעין מעגל מחלות שלא נגמר ואנחנו כאמהות מרגישות חוסר אונים כזה אבל --- יש להם אותנו ולנו יש אותם ומתחזקים ביחד תרגישו טוב והמון חיבוקים ונשיקות

אילתית 2

New member
תודה יקירה..איזה כותרת בחרת לכתוב לי...

אנחנו עוד חולים וזה מבאס שזה לא מילה לא רוצה לאכול כלום עדין משלשלת..העינין הוא שבגלל השלשולים כדאי שתואכל דברים יבשים...אבל כואב לה בפה מהפצעים...ולפצעים רצוי דברים קרים ורכים כמו גם מעדנים וכו..אבל משלשלת אז רצוי שלא...אז בעיה לא מוכנה לאכול כלום שתיה אני מצליחה "לדחוף" לה בכל מיני טריקים משחקים ואלתורים אבל חוששת שתתייבש בלילה הקיאה פעמיים בנוסף לכל כאילו חסר לי אקשן בקיצור מחכה לטוב מתפללת לטוב ורק בריאות שיעבור מהר מהר

וא ואו לא קל בכלל ../images/Emo24.gif

מקווה שהמצב ישתפר מהר, גם בשבילה וגם בשבילך אוף החורף הזה
... ואצלכם עוד אין "חורף חורף" אחת התקופות הכי יפות בחיי היו שגרתי באילת ( 5 שנים גרנו שם לפני 3 שנים )

hula1

New member
צריכה עזרה בבקשה. טוב שיש עוד מקום להתייעץ

בפורום החדש והמקסים הזה. אז ככה:המטפלת שלי התקשרה עכשיו ואמרה שנוגה (בת שנה ושבעה חודשים) הקיאה וביקשה לישון ואז נרדמה. לא אופייני לה לישון בשעה כזו.-בבוקר לא ראיתי סימנים שהיא לא מרגישה טוב. כרגע היא ישנה והמטפלת משגיחה. יש וירוסים עם הקאות בימים אלו? ומה זה הרוטה המפורסם ? מה התופעות שלו? אני מתלבטת אם לרוץ הביתה או לחכות קצת לפחות שתתעורר. (לוקח לי עשרים דקות להגיע הביתה מהעבודה).

יש וירוס מסתובב

להיות עם יד על הדופק...להקפיד על הגיינה ושתיה אם היא עם מטפלת למה את צריכה לרוץ הביתה? בריאות

זה לאו דווקא אומר שחטפה וירוס

יכול להיות שמשהו לא טוב לה בבטן או שהיא מפתחת משהו , אני לא חושבת שצריך לרוץ בינתיים תני לה קצת, תראי איך היא קמה ואז תחליטי. הרקוטה הזה אם אני לא טועה הוא קשור לשלשולים גם אז לא נראה לי אבל... תרגישו טוב מתוקות ולישון זה טוב!!

אוי ממי, עכשיו רק ראיתי

וואיי שזה מגיע - זה ממש מגיע בכל העוצמה אה? איזה מתסכל וקשה. שיעבור מהר מהר, ותרגישו טוב ותיהיו בריאים, כי זי ממש מציקה לי, היא מתגעגעת!!!!

hula1

New member
תודה על התשובות המהירות ועידכון

בנתיים היא התעורה ונראה שהיא מרגישה יותר טוב, אז אני אתאפק ואשאר בעבודה..

אילתית 2

New member
תודה יקירתי

התגעגענו נורא הכל התחיל אצלה ביום שבת וכן זה בעוצמה רבה וחזקה אצלנו ולא פסח על אף אחד מאיתנו כל אחד "זכה" למשהו אחר והתקופה האחרונה קשה ברצף כל פעם מישהו אחר עם משהו אחר דש ונשיקות לקטנטונת שאני מתגעגעת אליה וגם הילדודס

../images/Emo24.gif לא נעים בכלל

עזבי את האוכל, לפעמים עדיף לא לאכול ולתת לגוף להתגבר כדאי אולי לתת לה מיץ תפוחים שהוא גם טעים, גם עוזר לשלשולים וגם קריר אפשר גם מיץ גזר ואם את רואה שהיא לקראת התייבשות עדיף לתת גם אלקטרורייס... תרגישו טוב

אילתית 2

New member
אלקטרורייס לא מוכנה בשום אופן ויש לי 2 טעמים

היא ממש סוגרת את הפה הכל בכוח ובאלתורים אבל כשיש משהו שהיא לא רוצה ולא אוהבת ישר סוגרת את הפה ואומרת לי מתחת ליד שלה "איכסה" איך אני מכינה מיץ גזר? תפוחים אני חושבת שצריך מה להרתיח שיהיה רך ולטחון או מה? אין לי מושג במיצים טיבעיים אפשר הסבר

אחרי הניתוח

עברנו את זה עם הבן שלי, מה שעבד איתו זה הרבה מעדני חלב/יוגורטים וגם מרקים במרקם של דייסה ובטמפרטורה נעימה.... הימים הראשונים הם קשים - עדיין כואב להם... תחזיקו מעמד.....

למעלה