עונה 9 - פרק 9

NP16

New member
ללא ספק התמונה הכי חלשה.

אבל אפשר להבין את טיירה, שהיא לא יכולה להדיח את מי שניצחה במשימת גו-סי עם מעצבים. ודווקא שמחתי שהיא ניצחה, על פני סלישיה. זה היה אחד הרגעים המשמחים בעונה לראות את סלישיה שכולה בטוחה שהיא תזכה, שפעם ראשונה יורדים עליה כמו שצריך שכל התמונות שלה אותו דבר. השופטים רק אומרים כמה היא משתפרת, ושהיא משתדלת ובלה בלה בלה שבתכלס רק בפרק הזה יצאה לה תמונה חזקה פעם ראשונה כל העונה. נעזוב את זה שהיא גם חנפנית מעצבנת...

NP16

New member
../images/Emo99.gif

קשה לי להגיד שההדחה לא הייתה מוצדקת, כמובן שהת'ר הרבה יותר פוטוגנית ויפה משאנטל,ביאנקה וסלישיה ביחד וטיירה גם יודעת את זה. אבל זה היה צריך לקרות, היא עדיין אחת המדהימות והמלכות אי פעם מכל העונות, וכל אמריקה ואני בטוח שגם מי שצופה בשאר המדינות התאהב בה.

אחת הבנות המושלמות ביותר

בכל תולדות הטופ מודל! זה פשוט לא חוקי שהיא לא הפכה להיות להיט באופנה עלית באירופה!

NP16

New member
מלכה ../images/Emo47.gif

ללא ספק, הבחורה הכי ראויה לזכות בעונה הזאת. עונה 9 מבחינתי זה ג'נה, אין אפס, לא היה פוטושוט אחד לא מוצלח. אמיתית,ייחודית. אני לא יכול לסבול את זה שהשופטים רואים דוגמנית כל כך מוצלחת, ומנסים בכוח למצוא מה רע בה, אז היא לא חנפנית כמו סלישיה. כל הדוגמניות חייבות להיות איזה בובות ואסור שאשכרה יהיה להן דעה? אני לא רואה אותה כשחצנית, בטח לא קרוב לרמות שסלישיה וביאנקה מתות על עצמן וצבועות ורק מלקקות לכולם, וגם מוכנות לדרוך על כולם. אני לא מבין למה הן שמחו שאחרות איחרו? אם הן כלכך טובות נראה אותן מנצחות לא טכנית בגו-סי.

ה=אכזבההה של הפרקקק

דווקאא בפוטושוטטט שיכול להיותת אלוהיי היא הוציאהה תמונהה לא טובההה הקלוזאפפ יפהההה כמובןן אבלל זה לא מה שהיהה צריך בכללל בתמונהה הזאתתת =[

התמונמהה הכי טובהה בפרקק

רק היאא קלעהה למה שהיהה צריךך רק חבלל שזאתת והתמונהה של שבועע הבא זה ה-2 תמונות היפותת היחידותתת שלההההההה

למעלה