התפקדות חודש יולי

roey406

New member
../images/Emo195.gifהתפקדות חודש יולי

שם:
עיר או איזור מגורים:
תמונה שבא לכם להוסיף:
משהו שאתם מצפים לו החודש:
שמחים שהגיע יולי?
משהו שבא לכם להגיד:
נכון שלא תשכחו להיכנס פורום 700000 פעמים ביום ולכתוב מלא הודעות וזה? חודש נעים ופעיל!

roey406

New member
מתפקד =]

שם:רועי עיר או איזור מגורים:מרכז תמונה שבא לכם להוסיף:אין.. משהו שאתם מצפים לו החודש:חופש גדול,לישון הרבה הרבה הרבה,לצאת הרבה הרבה הרבה שמחים שהגיע יולי?כן ולא.. משהו שבא לכם להגיד:אני רעב :| נכון שלא תשכחו להיכנס פורום 700000 פעמים ביום ולכתוב מלא הודעות וזה? ברור.. חודש נעים לכולם!

../images/Emo210.gif

שם: רעות עיר או איזור מגורים: מרכז תמונה שבא לכם להוסיף: אני בהוספת תגובה מהירה, אין כוח לעבור משהו שאתם מצפים לו החודש
3-5.7 סופ"ש מהעבודה של אמא (אולי אסע רק ליומיים כי אני צריכה ללמוד) 9.7 הופעה+חזרה גנרלית (עד אז חזרות בערך 3,4 פעמים בשבוע בערך 3 שעות כל חזרה) 9.7 אזכרה לסבא 10.7 בגרות בלשון 14.7 יומולדת 24-27.7 אילת כ"כ מחכה לזה שמחים שהגיע יולי
כן
משהו שבא לכם להגיד
עוד שבועיים יומולדתתתתת נכון שלא תשכחו להיכנס פורום 700000 פעמים ביום ולכתוב מלא הודעות וזה
עד כמה שאצליח עם העומס

../images/Emo60.gif

שם:מעין עיר או איזור מגורים:מרכז תמונה שבא לכם להוסיף: משהו שאתם מצפים לו החודש:לא יודעת
שמחים שהגיע יולי?אם זה היה אחרת...אז כן משהו שבא לכם להגיד:
נכון שלא תשכחו להיכנס פורום 700000 פעמים ביום ולכתוב מלא הודעות וזה?כמובן! חודש טוב שיהיה לכם..ואני מקווה שגם פה פעיל בפורום

התרגלתי למערכת החדשה../images/Emo12.gif

שם: עודד עיר או איזור מגורים: באר שבע תמונה שבא לכם להוסיף: מצורפת משהו שאתם מצפים לו החודש: את האמת? כלום שמחים שהגיע יולי? חודש רגיל עבורי, אין מה לשמוח משהו שבא לכם להגיד: העונה החדשה של "כוכב נולד" משעממת, אבל עדי+ליבי+תאיר+דניאל=
נכון שלא תשכחו להיכנס פורום 700000 פעמים ביום ולכתוב מלא הודעות וזה? אוף קורס!

מתפקדת אחרי הרבה זמן ../images/Emo192.gif

שם: מאורה
עיר או איזור מגורים: מרכז/שפלה
תמונה שבא לכם להוסיף: ממש לא בא לי להוסיף
משהו שאתם מצפים לו החודש: מפגשי פורום
שמחים שהגיע יולי? לא כ"כ
משהו שבא לכם להגיד: חוץ משםחם לי וקניתי 4 ספרים ואהה גם הסתפרתי ... אין
נכון שלא תשכחו להיכנס פורום 700000 פעמים ביום ולכתוב מלא הודעות וזה? אממ נכון

למעלה