פרק 83!

MR Lordi

New member
../images/Emo199.gifפרק 83!../images/Emo199.gif

איזה פרק מדהים!!! אחד החזקים והטובים בכל הסדרה. נהניתי מכל רגע.

מישהו 2

New member
סוף סוף לילית התעוררה

יש לה כוחות מרשימים, אין ספק היא גם נראית ממש מיוחדת חוץ מזה זה היה סתם עוד פרק של חצויה, לא יודע מה כל כך חזק וטוב בו

dar dahan

Member
רארר פחדתי מהרגע שלילית...

תתעורר כי הנבואה שבה המפלצת הזאת לילית מנסה לחסל את ליאו גורמת לי משום מה לפחד (כן, כן אני בחור בן 19 מפחד בסיצנה מוזרה ><) כאילו או להיות בלחץ וממש לא רציתי שהיא תתעורר, מסכן ליאו מעניין מה יקרה איתו, במיוחד עכשיו שהשעה שלו מתקרבת והוא הולך למות ><

dar dahan

Member
הלוואי שזה יקרה

והיא תבין שהיא טעתה ותהרוג את הלילית המטומטמת הזאת >< והקטע הוא שהיא לא תופסת שהכל השתנה, כי אם הכל היה רגיל אז ליאו לא היה קיים או לפחות כולם היו רגילים רק בלי יצורים מוזרים, כלומר זוהר ביצ'ית וניקי חנונית יפה ועומר חנון חמוד ואלה רגילה מוזרה וסבירה שעומר מאוהב בה, אבל אלה כאמור מכושפת מדיי בשביל להבין את האמת...

Titush Black

New member
אבל דימה אמר לה

בעולם של לילית כולם "מרוצים" הם מה שהם תמיד קיוו להיות או חשבו עליו

ketrina

New member
פרק מעולה!

השחקנים ממש הרשימו אותי בגיבוש דמות אחרת לעצמם,והם נראו כל כך אמינים בדמות החדשה,גיא בתור התלמיד המצטיין,זוהר הנחבאת אל הספרים..ליאו בתור הליצן?לא בדיו הצלחתי להגדיר. ופרק כזה מעניין.איך לילית משטה באלה! מעניין אם זה משהו שרק אלה מדיימת במשך 3 ימים,או שכולם באמת השתנו.ומסקרן מה יהיה אחרי 3 ימים שהחלום יעלם-הם יזכרו איך הם היו בחלום?דברים ימשכו כרגיל? פרק מצויין!

למעלה