Long Road מילים

one pearl

New member
../images/Emo2.gif Long Road מילים

Long road Lyrics and I wished for so long... I cannot stay All the precious moments... Cannot stay It's not like wings have fallen... I cannot say Without you something is missing... I cannot say ואני ייחלתי כל כך הרבה זמן... אני לא יכול להישאר כל הרגעים היקרים... לא יכולים להישאר זה לא כמו שהכנפיים נפלו... אני לא יכול לומר בלעדייך משהו חסר... אני לא יכול להישאר Holding hands of daughters and sons In their phase they're falling down Down, down, down מחזיקים ידיים של בנות ובנים שבשלב זב הם נופלים למטה למטה, למטה, למטה I have wished for so long... How I wish for you again אני ייחלתי כל כך הרבה זמן איך ייחלתי אליך שוב. Will I walk the long road? I cannot stay There's no need to say goodbye האם אצעד בדרך הארוכה? אני לא יכול לומר אין כל צורך להיפרד לשלום Oh, the friends and family... All the memories going round Round, round round... החברים והמשפחה... כל הזיכרונות הולכים סביב סביב, סביב, סביב I have wished for so long... How I wished for you today אני ייחלתי כל כך הרבה זמן איך אני מייחל אליך היום. And the wind keeps rollin' And the sky keeps turning grey And the sun is set The sun will rise another day והרוח עדיין נודדת והשמיים ממשיכים להפוך אפור והשמש עומדת השמש תזרח עוד יום. I have wished for so long... How I wish for you today אני ייחלתי כל כך הרבה איך ייחלתי לך היום. I have wished for so long... How I wish for you today Will I walk the long road? We all walk the long road אני ייחלתי כל כך הרבה איך ייחלתי לך היום. האם אצעד בדרך הארוכה? כולנו צועדים בדרך הארוכה.

one pearl

New member
המשך...(ואני רוצה ייחס!!)

שיר קצת פחות מוכר. השיר מדבר על התמודדות עם כאב. אובדן של מישהו אולי. הרצון והצורך להמשיך הלאה בחיים, גם כאשר זה קשה. כשזה מרגיש "לא בסדר" להמשיך. הרצון שהעולם כולו יעצור מלכת, אבל זה שחייב להמשיך. הצורך בלבקש מחילה כשמתקדמים, למרות שיודעים שזה מיותר. הרצון להפרד משלום, למרות שכבר אין צורך. הזכרונות שלא נעלמים לעולם. הידיעה שלמרות שהכי קל לעצור, לא להמשיך בחיים הלאה,בסוף חייב ללכת בדרך הקשה ולהמשיך. כשהגעגוע והזכרונות תמיד ישארו. אנ נורא התחברתי אליו מאוד, אולי בגלל שהוא מאוד מתאים לי ולהתמודדויות שאני עברתי בשנה האחרונה. בכל אופן שיר מקסים.

למעלה