ברוכים הבאים

ה מוזה

New member
../images/Emo20.gif ברוכים הבאים ../images/Emo20.gif

מעט הסבר על מהו הפורום שרק נולד לאוויר הדף
תרופות סבתא
מי לא מכיר שמע או התנסה ? היכן זה התחיל? האם זו אמונה תפלה או רפואה ? על כל אלו נדון ועל ועוד .. בעיקר נכתוב את הספר הוירטואלי הדינמי הראשון מסוגו על תרופות סבתא . נחלוק ידע שחוצה דורות שלמים, אוצר קדום שגם בעידן הטכנולוגי והמודרני עדיין קיים בכל משפחה שתפו אותנו מהן תרופות הסבתא שאתם מכירים ? בכל משפחה עוברת לה תרופת סבתא מיוחדת הפורום הוא המקום לאסוף את העצות ולחלוק עם אחרים מה שעבר עד היום כסיפור עמים מאם לבת מסבתא לנכדים
מכירים תרופת סבתא ייחודית? שתפו אותנו
מאמרים יתקבלו בשמחה מפרי כתיבתכם ומידע אישי שלכם
חשוב לקרוא את שורת האזהרה בראש הפורום מה עוד יהיה ? אירוחים,פינות מומחים,המלצות ספרים ועוד.. הבמה היא עבור כל מי שהנושא מעניין אותו ומי שעד כה לא הכיר אותו אז שיהיה
שנפרח ונגדל ונהיה לספר עצום של הידע הכי קדום

../images/Emo39.gif

ברכות לפתיחת הפורום, ותרופת סבתא (מסבתא שלי) שתמיד עובדת: לכוויה בקצה האצבע - אוחזים את תנוך האוזן- והכאב נעלם!

ה מוזה

New member
היי אורני

תודה על הברכה יש לסבתא עוד עצות?
אני סקרנית, יש קשר בין קצה האצבע וקצה האוזן?ניסית את זה? מקווה שלא יהיה לי צורך לנסות אך אם כן אני אזכור את הטיפ

סבתא שלי כבר כמה שנים

לא נותנת עצות
, אבל הפטנט הזה , שלימדה אותי על יד המחבת במטבח, שמור ועובד. אין לי מושג למה, וניסיתי לפענח.. אבל - עובד!

קישקשתא

New member
ברכות לפורום החדש ../images/Emo140.gif

נשמח להפנות אליכם שואלים לכתובת שחסרה כבר מזמן... מוזה יש לך תמיד כאלה רעיונות נפלאים קולכבוד

I Was Hoping

New member
מזל טוב ובהצלחה ../images/Emo140.gif

למרות שאין לי ספק בכך, אני מאחלת לך המון בהצלחה בפורום החדש, ומקווה לתרום וללמוד מכאן הרבה!

ה מוזה

New member
היולה../images/Emo13.gif תודה לך

וכמי שמנהלת פורום שכן יופי וטיפוח אישי בטוחה שיהיה שיתוף פעולה בין-פורומי פורה ומעניין [ בוודאי תופתעי לדעת ,או שלא שיש הרבה תרופות סבתא טיפוח לעור נהדרות ] נעשה כאן בעתיד שרשור מיוחד על זה תשארי , יהיה מעניין

I Was Hoping

New member
בטח שנשארת ../images/Emo13.gif

לא זזה לשום מקום וכבר חשבתע כמוך - שירשור משותף יהיה נ-ה-ד-ר

ה מוזה

New member
../images/Emo51.gif קישקש'

גם אני שמחה שיש כתובת
מוזמנת בחום להפנות שואלים ומתעניינים מוזמנת גם את
אין איזו תרופת סבתא שעובדת במשפחה שלך ?

קישקשתא

New member
אני בד"כ סובלת רק מכאבי ראש

ולאלה לצערי אני משתמשת בעיקר בכדורים עם הרבה כימיה וחוסר בריאות, אבל אפקטיביים. אני אשמח להצעות.

ה מוזה

New member
../images/Emo140.gifbflygirl

תודה לך בטוחה שתוכלי לתרום הרבה מהידע שלך ולהעשיר את כולנו אשמח לראותך גם כאן

ה מוזה

New member
אכן החורף מתקרב

בטוחה שכולנו זוכרים את מרק העוף המפורסם של סבתא
או את התה עם הדבש
והלימון ויש עוד המון דברים מצוינים להקלה בנתיים נהנה מסוף הקיץ

למעלה