עידכונים צהריים/ערב - יום 51 - ה- 21.10

Lomsahne

New member
גם אני...

אני שומע דרך אוזניות שומע מישהו מדבר {זה נראה לי כמו הקול של ארז טל} ואני לא מבין כלום ממה שהוא אומר. זה ממש מציק.

Lomsahne

New member
אני שומע עם אוזניות...

הקול פסק.אבל גם לפני לא הצלחתי להבין כלום ממה שהוא אמר {באוזניה הימנית ונסה מדברת ובאוזניה השמאלית שמעתי את הקול} ,זה היה נראה הקול של ארז טל מקליט את כל מה שקרה היום והיה נשמע עצוב כלומר כנראה לצערי אחד מבני משפחתו של שי נפטר. הסאונד על הפנים מאז שהתמונה חזרה,המצלמה על איתי וצבר שומעים גם אותם וגם את שפרה ולאון במקלחת.

דינה128

New member
לדעתי זו קרבה ראשונה וחיכו לארז טל שיגיע

על מוות אצל קרובים מקרבה שנייה, בכלל לא מודיעים לדיירים, זה החוק באנגליה ואני מאמינה שגם כאן. יכול להיות שהשידור הופסק לכל כך הרבה זמן כי אחרי שהודיעו לשי והוא בחר לעזוב היו צריכים להזעיק את ארז טל ואסי עזר כדי לקבל אותו בחוץ (כמו שהיה עם נעמה).. ובינתיים שי ארז את החפצים שלו... אני מקווה שזו לא קרבה ראשונה, בכל מקרה , משתתפת בצערו.

לא הבנת נכון

הם כן אומרים שהעזיבה היא עקב בעיות משפחתיות, אך אומרים שבעקבות הפסקת השידור החלו ספקולציות רבות באינטרנט, בינהם בעיה בריאותית של אחד המשתתפים. בכל מקרה, לדברי מה שרשום באתר, הוא בכל מקרה היה עוזב עקב כמות הצבעות נמוכה.

bibaso

New member
לא ראיתי מילה על יוסי

מה שכתבו זה "המתמודד שי שיטרית עזב במפתיע את הבית בשל "סיבות משפחתיות".

לפני כ-10 דקות שמעתי את שפרה ולאון בחדר האמבט

המצלמה היתה על איתי בסלון, אך הווליום על שפרה ולאון בחדר האמבטיה, נשמע כאילו הם מחפשים משהו, ולאון אמר "של מי זה?, זה של שי!!", היתה שתיקה, ואז שפרה ענתה לו בלחש "תשאיר, הוא יחזור".

קפרי

New member
אם זה שקר, אל תכתבי ותעשי צחוק כפי שעשו כאן

עם ערן ושיפרה, זו סתם רשעות והוצאת דיבה. חבל.

למעלה