פרידה מהפורום ויצירת קשר עתידי

../images/Emo20.gifפרידה מהפורום ויצירת קשר עתידי

כשסיימתי את לימודי התואר השני ברפואה מונעת בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, לפני כשלוש שנים, שאלו אותי כולם "איזה מין מקצוע זה רפואה מונעת? מה תעשי עם זה??" אותה תגובה שקיבלתי כשסיימתי את התואר בפסיכולוגיה... לכן, כשסיימתי את הלימודים, ולא היה לי מושג אפילו איפה לחפש בזה עבודה, "בינתיים" הקמתי את הפורום הזה. רציתי להוכיח לעצמי שיש משמעות כלשהי לחיבור בין פסיכולוגיה ורפואה מונעת, ושאפשר לעשות עם זה משהו. איכשהו, הגישה הזאת שמחברת בין הגוף לנפש, ובין בריאות לאיכות חיים, נראתה לי גם קשורה לרפואה משלימה, אבל לא ידעתי בדיוק להגדיר את הקשר... הייתי לי הרגשה שהחיבור הזה של התחומים רפואה מונעת+ רפואה משלימה + פסיכולוגיה יכול מאוד לעזור לאנשים. אבל לא היה לי ברור בדיוק איך... חשבתי על זה שכל התחומים הללו מציעים התנהגויות שמשפרות את מצב הבריאות.
אז פתחתי פורום תחת הכותרת "התנהגות בריאותית", וחיכיתי לראות אילו שאלות יעלו. להפתעתי, היו המוני שאלות! ממש מהימים הראשונים של הפורום, התפתחו בו דיונים מרתקים.
מאז עברו מספר שנים. ה"טרנד" הבריאותי תפס תאוצה. קופות החולים התחילו לקרוא לעצמן "שירותי בריאות" (מכבי שירותי בריאות, שירותי בריאות כללית וכו'). תחום הרפואה המשלימה הפך מתחביב של תמהונים לשירות שמציעים שירותי הבריאות הגדולים והרשמיים ביותר. גם אני מצאתי את עצמי עובדת, ובתפקיד בכיר, במסגרת הרפואה המשלימה של אחת מקופות החולים הגדולות, "מכבי טבעי"-- בניגוד לכל התחזיות השחורות ששמעתי. במקביל הופיעו עוד ועוד פורומים באינטרנט המתייחסים למגוון התנהגויות בריאותיות. למגון פורומי התזונה (אחת מהתנהגויות הבריאות הבסיסיות ביותר) שהיו כבר ב"תפוז", נוספו פורום תזונה ודיאטה של איכילוב, פורום גמילה ועישון, פורום תרופות סבתא, פורום התמודדות עם מצבי לחץ... ועם הזמן חלק ניכר מהשאלות בפורום שלי התחילו במלים "לא מצאתי פורום מתאים יותר אז אני אשאל כאן...". בקיצור, הרגשתי שהצורך בפורום פוחת, ובמקביל פוחתת גם כמות הזמן שיש לי להשקיע בו.
לקח לי הרבה זמן להגיע למסקנה, שאולי הפורום הזה, שהקמתי בעמל כה רב, מיצה את עצמו.
אז אני רוצה להודות לכל הגולשים שאיתגרו אותי בשאלות וכך גרמו לי ללמוד עוד ועוד, ולהנהלת תפוז שנתנה לי את הבמה הזאת. אני מודה גם לאנשי מקצוע אחרים (כמו Yoelnd), שמדי פעם נתנו כאן תשובות נוספות.
אני מקווה שתמשיכו לחיות לפי עקרונות ההתנהגות הבריאה. ואני? אני לא נעלמת. אם מי מכם סובל מבעיה בריאותית כלשהי ומחפש כיצד לעזור לעצמו, בגישה המשולבת אותה ראיתם בפורום הזה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר
03-7440366 (תל אביב), או
052-2646661 ולקבוע פגישה לייעוץ אישי
רק בריאות!
שלכם, עפרה
 

yoelnd

New member
בהצלחה - ותודה על הפירגון

היי עפרה ראשית ברצוני לאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך.... בטח עוד נתראה בכנסים או בסו"פ ר"א. וכן תודה על העונג שהיה להיות לצידך כאן בפורום והפירגון הגדול..... רק בריאות ואושר! יואל שניאור - נטורופת - http://www.solgar.co.il/med/yoelnd/index_test.html
 

clear

New member
שיהיה לך בהצלחה

אבל למה את לא מעבירה את הפורום למישהו אחר? בנית פה משהו מדהים ואת הולכת ככה? תעבירי את המושכות למישהו שאת סומכת עליו שימשיך.
 
למעלה