שרשור אירוח באזור הצפון (חדרה וצפונה)

דובילרה

New member
ארוח בכרמיאל

זוג + ילד בן שנתיים כמעט + כלבלב קטן מעוניינים לארח את מי שמעוניין להתארח פרטים נוספים - במסר

Fourgreen Sides

New member
מעוניינים לארח

משפחתי מעוניינת לארח משפחה מאזור הדרום. אנחנו גרים במושב במרכז הארץ, בין כפ"ס לנתניה. לפרטים יש לפנות אליי במסרים.

Fourgreen Sides

New member
אופס, מצטערת, שרשרתי למקום הלא נכון.

מנהלים יקרים, אשמח אם תשרשרו את ההודעה שלי למקומה. תודה. :) (ד"א, במלחמת לבנון השנייה אירחנו 2 משפחות מהצפון. הבית מרווח, לא להתבייש).

פרלמנים

New member
אנא פרסמו הודעתכם שוב../images/Emo20.gif

אין באפשרותי להעביר לשרשור הנכון תודה, ג'סיקה

מעוניינים לארח 2-3 נערים/נערות בחיפה

בבית שבו שתי כלבות, ארבעה חתולים וכמה תוכים, כך שההצעה לא מתאימה לאלרגים או למי שלא מסתדר עם חיות. יש לנו ילדים בני: 14.5 (בן), 12 (בת), 5.5 (בת) כך שילדים בגילאים שלהם ירגישו אצלינו מאד בנוח. נא ליצור קשר במסרים פרטיים.

alma43

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo24.gifאשמח לארח בביתי במושב ליד פרדס חנה

אני בת 45 עובדת במשך היום (אני גננת) בן זוגי במילואים... יש בביתי המרווח חדר פנוי עם מיקלחת ושירותים... ושתי מיטות נוער.. בביתי גרים שני בני בני 21 ו- 19 שני בנים צעירים בני 12 ו-10 כלבה גדולה , שני חתולים נודניקים ושתי חמוסות בכלוב על המירפסת.. אני מזמינה אתכם לנוח מהיריות בדרום.... ירוק כאן ונעים קרוב לחדרה, זיכרון , רכבת.. וכביש 6.. נערים או נערות... אנשים שבא להם נופש... פנו אלי יפעת

alma43

New member
כמו כן..הזמנה מבית הספר היסודי שלנו

להיתארח לתלמידים בגיל המתאים שלום רב, לאור המצב בדרום הארץ התחילו להגיע לרחבי המועצה האזורית מנשה משפחות אשר נאלצו לעזוב זמנית את ביתן בסביבות רצועת עזה (ולמען האמת – ברדיוס גדל והולך). ביה"ס רעות מבקש להירתם לעזרת משפחות אלה, ולארח בכיתות את ילדיהן. הילדים ישובצו בכיתות ביה"ס, וישתתפו בפעילויות השונות. כבר היום הגיעו שני ילדים אשר מתארחים בקיבוץ מענית, ומחר צפויים להגיע שנים נוספים. נשמח לארח ילדים אלה, שמחה המהולה בצער על כך שנאלצו לעזוב זמנית את בתיהם. בברכה, עופר מוקדי מנהל בית הספר רעות

למעלה