שרשור שאלות 18.11.07

natcase1

New member
שאלה../images/Emo9.gif

רציתי להגיד שזה אחלה פורום ובתור "זקנה" שמכירה את ניאופטס מאז ההקמה אני שמחה שסוף סוף יש גם קהילה בישראל. אני פתחתי שם חשבון ממש בתחילת דרכו של האתר, נעלמתי לכמה שנים ועכשיו אני שוב שם כמעט כל יום... ממכר!!! ולשאלתי: מה הכוונה אווטר? שמופיעה לי הודעה שאני זכאית לאווטר מה הכוונה?

שינשין 7

New member
שאלה..

החיה שלי עכשיו 26/4 איך אני יכולה לאפס אותה נגיד ל 4/4 או ל26/26 בבקשה תשובה!!! תודה לעונים! =]

THE ILLEGAL ONE

New member
שאלה

יש לי את כל החלקים של המפה הזו Laboratory כבר ניסיתי כמה פעמים אבל רק פעם אחת באמת יצאה טוב והחייה הישתנתה.. שאר הפעמים ירד שלבים ועוד כל מני דברים.. אני עדיין יכולה לעשות..אבל איך עושים שזה יצליח? צריך שהחיה תרגיש טוב?

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifאווט זה התמונה שלך בפורומים

את צריכה להכנס לפורומים ולסטינגס (או איך שלא יקראו לזה),ולבחור אווטר מתוך הרשימה שיש לך.

Grey Faerie

New member
אין שום טעם לעשות את זה..

אבל אם את ממש רוצה, לכי לפייה שמרפאת, כל חצי שעה, עד שיצא לך שהחיה שלך הגיעה לmax hit point

Grey Faerie

New member
רנדומלי לגמרי...

פשוט תקפידי ללכת כל יום, ודברים טובים יתחילו לקרות. לי למשל יכול להיות שבוע שבו רק משתנה הסטטוס של החיה, ואז ביומיים הוא משנה לי את הצבע של שתי חיות. צריך מזל וסבלנות. :)

papagalo

New member
יכול להיות שהוא התכוון

ל boards ואז את ל preferences אם הוא לא התכוון לזה אז הוא טעה כי זה שם!

natcase1

New member
איך עובד העניין של המפות?

יש לי את 9 החלקים של מפת המעבדה ואני לא יודעת מה לעשות איתם.

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifלתת לי.

חחח סתם בצחוק. את צריכה להכנס למשחקים-Treasure Maps-להכנס לקטגוריה של המפת מעבדה,ואז להשלים אותה,ואז יהיה לך את המעבדה. כמה עלתה לך כל המפה?

שינשין 7

New member
מה עושה המפה?

Petpet Laboratory Map יש לי את כל עשרת החלקים!! עכשיו מה אני עושה איתם? מה הם עושים? איך אני מביאה אותם לפעולה? מה הדברים הרעים והטובים שהמפה הזו מביאה? תודה לעונים!!!

BlackUnicorn

New member
זה 9 חלקים. ועם המפה של הפטפט לאב אין לך מה

לעשות, כי קודם כל צריך לרכוש את ה- Secret Laboratory Map לפני שאפשר להיכנס ל- PetPet Laboratory. והמפה של הסיקרט לאב עולה משהו כמו מיליון NP.

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif

אה..זה הפטפט... בשביל להכנס למעבדת הפטפט,את צריכה את המעבדה הרגילה. המעבדות יכולות לשנות את החיה,בצורת: שלב,דברים לבטלדום (חוזק,הגנה וכו'),צבע,וסוג.

לי יש כמה שאלות.

1. איך הופכים את החיות למגניבות? 2. איך אני משיגה פט פטס. ועוד משהו. אתם יכולים להסביר לי את כל הדברים שיש שמה? אני לא ממש מבינה.

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif

1. איך את מגדירה מגניבות? כאילו צבועות בצבעים מגניבים? אז ככה,כדי להפוך חיה לצבועה,את צריכה לקנות מברשת צבע שיכולה לצבוע אותה. אי אפשר להשיג אותה בחנויות מסוימות,לכן תסתכלי בטריידים ובמכירות פומביות. 2.יש חנות בשביל הפטפטים.

איפה הטריידים והמכירות הפומביות?

כן צבועות בצבעים מגניבים ולבושות בכל מיני תלבושות יפות וחמודות. אני יודעת שיש חנות אבל אני לא מצליחה לקנות. אולי זה קשור שהחיות שיש לי לא מתאימות לפטפטים שאני רוצה?

Almighty Efraty

New member
למעלה