שרשור

יובל2

New member
../images/Emo51.gif ענקית לתמי על התלת אופן../images/Emo9.gif

ולדורי על השינוע בערב יום כיפור. זה הגיע בוללללל בזמן, והיווה אחלה תעסוקה ליום כיפור.
ענקית לכם

0ziris

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo140.gif

תודה לדוריל על העזרה בשינוע

של דברים מתמי. תודה לתמי על התרומה שכבר הועברה הלאה. מאחלת לכולם גמר חתימה טובה וצום קל. ומבקשת סליחה אם פגעתי במישהו בטעות- ולא, בקשת הסליחה היא באופן כללי ולא בגלל שיום כיפור קרב.. דניאלה

המון תודה לסאג1, סוזי10 ו-דוריל ../images/Emo24.gif

לסאג1 - על קומקום, נעלים, סנדווצים ואוכל. סוזי - על כסא למחשב. דוריל - על השינוע. ממש ריגשתם אותי, המון המון תודה. אוהבת אתכם.

סוזיייי !! האם קיבלת ממני מסר וSMS?

אני מנסה להשיג אותך כבר כמה ימים, והמנוי אינו זמין.. בבקשה שלחי מסר , אות חיים, משהו... נשיקות וגמר חתימה טובה, דניאלה

aadmt

New member
נירה63 תודה לך עבור הביגוד ששלחת לי מה שלא

טוב על הבת שלי העברתי לחברות הבגדים היו במצב מעולה, תודה גם לצרפיניה וארומהרוני על השינוע

צריפינה

New member
אלפי תודות למג'יק40 ואחותה תמי

על תרומת ביגוד ונעליים בכמות רצינית ביותר. עבור דיירי מחסה לנשים מוכות. ה"משלוחה" יצאה לדרכה הערב, בסיועו האדיב של אוזיריס. תבורכו.

0ziris

New member
ואכן הגיע ליעדו בשלום../images/Emo66.gif

עוגה עוגה עוגה ... והמבינה תבין
לילה הכי טוב

שוקולתה

New member
../images/Emo24.gifרוצה להודות לצריפינה המקסימה

ולסאג1 אשר דואגים לי לביגוד למישפחות . ותודה לכל מי שהיה משותף בעזרה מודה לכם מאוד מאוד אנשים מקסימים . סאג1 המקסימה ונהדרת . צריפינה אין אין עלייך אשר תמיד דואגת למישפחות

שוקולתה

New member
קיבלתי את זה מיכם וראיתי כמה אנשים מיסכנים יש

מאוד מאוד ולמה לא לדאוג להם כמו שדאגו לי שאני כולכך מעריכה את זה המון המון זה נתן הרגשה טובה כולכך אוהבת אותכם זה עשה לי טוב נפשית

תודה רבה לאיילת מקיסריה על תרומתה מכל הלב

חג שמח ותודה על השידה והספריה

שוקולתה

New member
רוצה להודות לצריפינה ומי שעזר לה

התיקי בית ספר יסודי נימסרו למישפחה עם 9 נפשות האימא מאוד מאוד שמחה . אז תודה לך מאוד מאוד . רק כרגע אני מחפשת תיק לתיכון למי שיש ושיהיה לכולם אחד אחד חג שמח ובריאות ופרנסה טובה ככה אבי עליו השלום היה אומר תמיד

טיגריס2

New member
תודה ל........./images/Emo13.gif

ליאורה39 על המחשב שנאסף ושונע ע"י לבנדרית המדהימה תודה לשתיכן וחג שמח

למעלה