א ו ר3

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo25.gif../images/Emo20.gif

שלום!! קודם כל תתחדשו ושיהיה בהצלחה!! כבר הרבה זמן תהיתי....כמה נשיקות בלחי נותנים בישראל? אחת בלבד או שתיים? (אחת על כל לחי ) ??? כי נראה לי שזה לא כ"כ ברור העניין הזה...

תודה וברוכה הבאה אור ../images/Emo140.gif

שאלה מעניינת , גם אני אשמח לדעת את התשובה. למרות שנראה לי שכאן זה לא כל עניין "ישראלי" אלא מצומצם יותר. נניח עדתי? קשור למנהגי עדות? אני אנסה למצוא חומר על זה.

InfernalMajesty

New member
../images/Emo24.gif ברוכה הבאה!!!

שאלה טובה אממ אני חושבת ששתיים לא ? זה תלוי בכל אחד, כמה שהוא מעדיף אין חוק לעניין

א ו ר3

New member
אה...אוקיי, פשוט

זה מביך שאתה בא לתת למישהו נשיקה בלחי ואז אתה או הוא בא להביא לך נשיקה בלחי השנייה, ונוצר בלבול מביך וקצר (האמת היא שיש קטע אדיר ב"משתגעים מאהבה" שמישהו שם בא לתת נשיקה בלחי לאבא של אשתו, ובגלל הבלבול שנוצר ביניהם איפה וכמה לתת נשיקות על הלחי בסוף הם מנשקים אחד את השני על השפתיים...
)

Reign Of Chaos

New member
../images/Emo26.gif

גבר לאישה- בלחי אחת. אם אתה ערס (גבר לגבר)- בשני הלחיים. ככה זה בבאר שבע חחח

ובכן...

באמריקה לטינית - 3. לפעמים 2. באמריקה - 0 לפעמים חיבוק. באירופה - 1 מקסימום!! במזה"ת - 2. יהודים - כמה שיותר!!!!!! בפעם הייתי במפגש כזה עם יהודים מחו"ל ואזה מישהי אמרה "מספיק עם היהודיות הזו!!" והתכוונה לנשיקות על כל סנטימטר שאתה עובר במרכז העיר - כל ידידה זה נשיקה וכל חבר זה חיבוק... כך שבישראל הייתי אומר - 1 ומזרחים או WAN'NE BE פרענקים 2. בדרך כלל רק בין בנות לבנות, בנים לבנות, ערסים - בנים לבנים, ולאחרונה יש גם בנים לבנים אצל אשכנזים, מעגלים דתיים מסויימים, שאנטיים, וזה מתפשט... פורים שמח!!!

למעלה