morini 24

New member
פלונטר בין סער ותום

אני כמעט בטוחה שתום וסער אחים. יש מלא רמזים- הסוברו הכחולה שהייתה להורים, התמונה אצל אלמדון, השנאה שתמיד הייתה לאוסקר כלפי סער, הדם הזהה, העזרה של תום לסער, העובדה שהם יוצאים עם שני אחיות ובהמשך כנראה גם יתחלפו בהן מרמזת על ההמשך, גם קראתי שיש להם עבר משפחתי משותף. גם הפרומו מרמז על כך שכל העונה היא על ההצטלבות שלהם בחיים. הם החליפו דם, יחליפו נשים ובהתחלה הם עוד משחקים כדורגל כילדים. עכשיו נשאלת השאלה איך הם אחים?! לדעתי הם אחים רק מאותה האם אמא של תום שהיה לה רומן עם מ' שהוא כנראה אבא של סער שרצח את אבא של תום. לכן תום הוא נכד ביולוגי של אוסקר. נראה לי הגיוני שהעלילה תתפתח ככה שהם ישנאו אחד את השני כי הם יגלו על כך שהשוד היה משותף ואז אולי סער ירצה את הכסף (אגב הרמן אמר לתום בהתחלה שיש עוד אנשים שירצו את הכסף אז לשמור על זה בדסקרטיות ובאופן "מפתיע" הראשון לדעת היה סער- כנראה שהוא יאבק על הכסף). ואז החילופי זוגות בכלל יחממו את האוירה בין שניהם ויהיה מאבק ואז הם יגלו שהם אחים ובסוף ישלימו. עכשיו עולות השאלות- אז מי בעצם האמא שגידלה את סער?? לאן היא נעלמה ולמה לעזזל?! אולי בכל זאת הם אחים מהאבא?? מה הסיפור עם אלמדון?? ברור שיש לו קטע עם סער. יותר מסתם סוכן. אולי הוא אבא שלו? אולי הוא דואג לו אבל מנסה להפיל אותו מניהול קבוצה משותף עם תום בגלל כל מה שקרה.אולי בגלל זה הוא הסתכל על התמונה?! מצד אחד זה מסתדר לי אבל מצד שני הוא כזה חנון שהוא לא נראה לי הרוצח הזה.

למעלה