אתם קובעים את ההמשך-שלב ההצבעות

אושRתי

New member
../images/Emo202.gifאתם קובעים את ההמשך-שלב ההצבעות ../images/Emo124.gif

אופן ההצבעה:
אתם מתבקשים להצביע לתסריט שהכי אהבתם במיוחד ב
/
אסור להצביע לתסריט של עצמכם.
מותר להצביע רק פעם אחד.
במקרה של רמאות התסריט יפסל. יש להצביע עד מוצ"ש.
הזוכה שיזכה ברוב קולות יקבל דיסק און קי|סלינק| מדליק מתנת תפוז אנשים
את ההצבעות יש לשרשר תחת התסריט שאהבתם אני משרשרת לכאן את כל התסריטים ששלחתם נא לא להתחיל בהצבעה עד שאני מסיימת. תודה. ובהצלחה לכולם

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifתסריט מספר 1

קראיין אומר : בעונה הקודמת בבורר (מראים קטעים של כול העונה) קראיין אומר:הערב בבורר. בית חולים , אנשים רצים עם שתי מיטות על מיטה אחת ברוך אסולין מחובר למכונת אנשמה ובמיטה שנייה איציק מחובר למכונת אנשמה. , איראנה רצה ליד המיטה של ברוך אסולין , הרופאים רצים לשם. הרופא : מה יש לנו כאן ?! איראנה שני בחורים , אחד עם ירייה בגב ושני שתיים בבטן. הרופא(צועק):מהר תכינו אותם לחדר ניתוח , איראנה בואי לחדר ניתוח. הרופאים רצים וגם איראנה לחדר ניתוח , ואז גילה נועמי באים ואיראנה יוצאת אליהם , נועמי פותחת תנ"ך ומתחילה להתפלל איראנה : אל תדאגו הם בחדר ניתוח , הרופא המנתח הכי טוב בבית החולים עובד עלייהם גילה:איראנה אני סומכת עלייך שתצלי את ברוך שלי איראנה:אל תדאגי גילה יהיה טוב איראנה רצה לעבר חדר ניתוח מראים את אבי ונדב מגיעים בריצה לעבר גילה אבי: איפה הוא אמא ? , תגידי לי איפה הוא ואני שוחט את הרופא הזה שיציל אותו... גילה:אבי תירגע קודם כול , הם בחדר ניתוח , ולא רק באבא ירו גם באיציק. אבי:מה אכפת לי מאיציק הזה..... נועמי:לי אכפת!.. אני בהיריון ממנו! אבי וגילה מסתכלים עלייה גילה:מה אני עוד צריכה לדעת ולא לקבל התקף לב... אבי:דרך אגב תכירו את נדב , אח שלי ושל נעמי גילה ונעמי מסתכלות על נדב , נעמי סוגרת את הספר נעמי: אמא הבאת לנו עוד אח ואנו לא ידענו עליו ? אבי:לא נעמי נדב הוא מאישה אחרת שאבא פעם אהב , והוא עזב אותה.. , וטוב זה לא משנה מה עם אבא ?! גילה:אמרתי לך הוא בחדר ניתוח חדר ניתוח איציק וברוך שם בהרדמה כול שלושה רופאים מסביב משהוא , והם מנתחים אותו , הרופא מוציא מהבטן של ברוך כדור אחד ואז פתאום הדופק של ברוך הפסיק הרופא: פאק ! , כפות אחייה עכשיו ! שני הרופאים הולכים וחוזרים עם כפות אחייה , הרופא: תתעינו לי 200 ! הרופא מחזיק את כפות האחייה ושם אותם על ברוך ואומר "קליר" , ואז פתאום הדופק של ברוך התייצב הרופא:יופי הוא איתנו , תתפרו אותו ותעבירו אותו לטיפול נמרץ ! מראים את נעמי גילה ונדב יושבים ומחכים ואז אבי מגיעה עם כוסות שתייה ומביא להם , ואיראנה יוצאת איראנה: יש לי חדשות טובות בנתיים גילה: מה ? איראנה: ברוך יצא מחדר ניתוח הוא בטיפול נמרץ עכשיו אבי: איראנה אפשר לראות אותו ? איראנה: לא בכלל לא הרופאים עוברים איתו על בדיקות! איראנה מסתכלת לעברם (במיוחד לעבר נדב) והולכת. מראים את קוקי עם החוקר בחדר חקירות החוקר: יפה מאוד קוקי , אבל המידע שהבאת לנו לא מספיק טוב לנו בשביל להכניס את אבי הטחול וברוך אסולין לכלא! קוקי: בסדר תחכה , רק היום התחלתי! מראים את בית החולים , נדב אבי וגילה ונועמי יושבים ואז יוצאת איראנה ומסתכלת על נועמי איראנה: נועמי אני מצטערת אבל איציק מת! נועמי : מה ?! , לא יכול להיות מה אני יעשה עכשיו אמא עם התינוק ?! איראנה:ואבי אתם יכולים ללכת לראות את ברוך , הוא עדיין יושן אבל הורידו אותו במיפול נמרץ כי מצבו התייצב! סוף הפרק נכתב על ידי : daniel375

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifתסריט מספר 2

רואים את אירועי הפרק הקודם ואז רשום כעבור שבוע. הסצנה נפתחת עם אבי הטחול מוריד את המודעת עוול ובדיוק נדב מגיע, אבי ונדב לוחצים ידיים. נדב: תשמע, אני לא חי בעולם שלכם ואני מקווה מאד שאתם מבינים את זה. אבי: אתה מזיין את השכל עם השטויות האלה יותר מדי, הגיע הזמן שתודה, אאתה נמשך לעולם שלנו. נדב: יש סדר עדיפויות בחיים ולנקום ברוצח של אבא שלי זה לא להצטרף לעולם שלכם, נהרגו לי 2 אבות ואני לא אעבור על זה בשתיקה. ~נדב ואבי מתחילים לתכנן פעולה שתמצא את הבוגד והם לא משלבים אף אחד~ נדב מציע לשים מעקב אחרי כל אחד מהעובדים. אבי הולך לשתות במועדון של האחים קובלובה וברגע שהם הולכים לצד הוא משתיל מצלמה בבר. בינתיים איציק סאסא משתחרר מבית חולים כשהוא נכה ואיציק סאסא כנקמה מלשין על רון הפרסי שנכנס לכלא. נעמי מקבלת את איציק בשמחה והוא נשאר איתה על מנת לנצל את השינוי שנעשה במשפחת אסולין ולקוות להתקדם. האלמנה השחורה מציעה לאבי ונדב עזרה כאות תודה לנדב וברוך שהחזירו את הילדים שלה והולכת לפתות את האחים קובלובה. אבי משתף את קוקי בתוכניות הסודיות שלו כשקוקי בהאזנה עם החוקר שמחכה בחוץ, החוקר נכנס לעצור את אבי על תכנון רצח ונדב על עזרה לרצח אבל איציק סאסא יורה בקוקי ובשוטר וככה מקבל אהבה מאבי. אירנה מקבלת טלפון מבעלה שהוא עומד להשתחרר מהכלא ולחזור והיא מתכננת בריחה לחו"ל. האלמנה משכרת את האחים קובלובה וגורמת להם לגלות שהם היו החפרפרת והם יודעים איפה יגאל הנאצי מתחבא. אבי ונדב רואים את זה במצלמה והולכים למועדון עם האזיקים של השוטר שנהרג והםן מבקשים מאיציק סאסא ונעמי כפית ללכת לקבור אותו ואת קוקי. נדב ואבי מצליחים לאחר תגרה להשתלט על האחים קובלובה ולנעול אותם באזיקים, אבי מוציא אקדח ויורה לפבל בראש. נדב אומר לניקולה שאם הוא רוצה להציל את החיים שלו כדאי שיספר מי רצח את ברוך ואיפה הוא מתחבא. ניקולה לא מסכים לספר ואבי יורה לו ברגל. ניקולה שוב לא מסכים לספר ואבי יורה לו ברגל השנייה, ניקולה ממשיך לא להסכים, אבי מוציא סכין ומבקש מנדב להוריד לניקולה את המכנסיים. ניקולה על סף בכי ואז עמרם בולדוג נכנס עם אקדח ביד ועוצר את אבי. נשלח על ידי : WOLF MAN8

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifתסריט מספר 3

פרק 12. ברוך-"שימי מה אתה עושה פה? אתה רעב אתה רוצה לשבת לאכול איתי? שימי-:יש לך ד"ש מיגאל הנאצי"יורה ירייה שימי-:מי לא יכול להרוג?מי לא יכול לחסל יא זבל.? יורה עוד ירייה ברוך נופל לבריכה. * * * * גילה יוצאת מהבית עם מגש אוכל.ורואה את הירייה האחרונה.. גילה-המגש נופל לה והיא צורחת. שימי נבהל ממה שהוא עשה וממהר לברוח. בולדוג יוצא מהבית בבהלה עמרם-"גילה מה ק..רואה את ברוך "ברוך ברוך" קופץ לבריכה. עמרם מחזיק את ברוך בתוך המים. עמרם-"גילה תזעיקי אמבולנס ותקראי לאבי" גילה עדיין רועדת ורצה לבית בבהלה. ובינתיים בולדוג מוציא את ברוך מהמים ובודק תנשימה שלו. * * * *

אושRתי

New member
המשך

בית חולים. אבי מלטף את שיערה של ענבל ופתאום מצלצל הטלפון. אבי-"כן אמא" גילה-"אבי בוא עכשיו הביתה"!!! אבי-"מה קרה אמא אני אם ענבל בבית חולים" גילה-ממש צועקת "ירו באבא בוא כברר" ומנתקת אבי כולו לחוץ מנשק את ענבל ורץ לאוטו. * * * * אבי נכנס לבית אבי-"בולדוג מה קרה כאן"? עמרם-"ירו בברוך" אבי-"איך איך?"אתם אמורים לשמור עליו" אבי צועק האמבולנס מגיע אבי-"בולדוג לך איתו אני יברר מי ^$^%%^ שעשה את זה" עמרם-"תשאל את גילה היא ראתה משהו" אבי נכנס הביתה.גילה יושבת על הספה ובוכה ונעמי קוראת תהילים אבי-"אמא עכשיו תספרי לי מה קרה" גילה-"איפה הוא הוא חי הוא חייי??צורחת אבי-"אמא תירגעי בולדוג הלך איתו לבית חולים" גילה-"תיקח אותי אליו אני רוצה להיות איתו" אבי-"אני יקח אותך לשם אבל את חייבת לספר לי מה היה כאן" גילה-"או.קי או.קי הוא לא הלך לאכול עם יוסי בסוף אז הוא רצה לאכול" אבי-"אמא לעניין" גילה-"ככן כן ואז אני יצאתי וראיתי אותו נופל לבריכה" אבי-"מי ירה בו"? גילה-"נו זה זהה איך קוראים לו" אבי-"אנחנו מכירים אותו?" גילה-"בטח נו השמן הזה שימי? כן כן שימי" אבי-"מההה????????אמא את בטוחה"? גילה-"כן כןן אבי אני רוצה ללכת לברוך"בוכה אבי-מוציא את הטלפון ומתקשר לרון אבי-"פרסי איפה אתה"? רון-"אה אבי.בבית חולים אבי-"מה אתה עושה בבית חולים מי סיפר לך"? רון-"סיפר לי מה? אני יריתי בו אבי אני יריתי בחבר הכי טוב שלי" אבי-"מה אתה עשית"?? רון-"מה אני יעשה אבי נעמי ביקשה ממני הייתי חייב" אבי-"מה עובר עלייך פרסי במי ירית? רון-"באיציק" אבי-"אה פרסי דבר ברור. ירו באבא שלי אני צריך שתבוא איתי לחסל תמניאק של השימי אנג'ל הזה" רון-"אבי אני חייב להישאר עם איציק תבקש מוולדה" אבי-"אין יותר וולדה בוא עכשיו!!" רון-"מה אין וולדה"? אבי-"אחרי זה הסברים אני מחכה לך 5 דק' ואתה כאן" * * * * *

אושRתי

New member
המשך

תחנת משטרה מדמוני יושב בקוצר רוח. קוקי נכנסת. קוקי-מתיישבת "הנה אני מה אני ישעה עכשיו"? מדמוני-"טוב שבאת באמת אני צריך להזכיר לך שאת עובדת בשבילי ושאני אומר לך להגיע אז תגיעי לא אחרי שלוש שעות.מובן" קוקי-"בסדר בסדר הכי חשוב שאני עכשיו כאן" מדמוני-" טוב אין זמן לדיבורים ניגש ישר לעניין ירו בבורר הוא בטיפול נמרץ לא נראה לי שהוא יעבור את הלילה" קוקי-"מה?מה קרה לו? מדמוני-:"אם הייתי יודע לא היית כאן"אומר בטון עצבני."אני צריך שתלכי לבית חולים ותבררי מה קרה שם יש לנו שם סמויים אבל לא נראה לי שהם יגלו משהו" קוקי-"אני לא יכולה ללכת לשם כל המשפחה של אבי שם" מדמוני-"אין דבר כזה לא יכולה זה לא מעניין אותי יש כאן הזדמנות לתפוס את כולם את רון הפרסי את הבורר את עמרם בולדוג ואת אבי הטחול ומי יודע את מי עוד" קוקי-"בסדר מה אתה רוצה שאני יעשה?" מדמוני-"תתקשרי לאבי תבררי מה קרה" קוקי מוציאה את הטלפון ומתקשרת. מראים את אבי מוציא את הטלפון ומכבה אותו. קוקי-"אין תשובה" מדמוני-"תנסי שוב" קוקי-"לא זמין הוא כיבה אותו" מדמוני-"שיט" * * * * * הפרדס. אבי ורון יוצאים מהאוטו ופותחים את הפגש של האוטו. מוצאים את שימי מהאוטו וזורקים אותו על האדמה שימי-,אבי בקשה תעזבו אותי לא עשיתי כלום" אבי-"לא עשית כלום יחתיכת בן$$#$ אתה אל מתבייש אחרי כל מה שאבא שלי עשה למענך"בועט בו בחוזקה. רון-"למה עשית את זה?מי שילם לך"? שימי-"אני לא עובד בשביל אף אחד רק בשביל הבורר תאמינו לי" אבי ורון מרביצים לו. אבי-"שאלתי מי שילם לךך!!!!!"צורח שקט. רון-"אתה לא מדבר או.קיי חבל אתה בן אדם טוב יש לך משפחה תחשוב על הילדים שלך" אבי מוציא אקדח. רון-"אתה מדבר"?צועק אבי מטעין את האקדח ומכוון לעבר הראש של שימי אבי-:אחד.שתיים.ש.." שימי-:לא לאאא בסדר בסדר אני יגיד לכם" אבי לא מזיז את האקדח. רון-"קדימה דבר אין לנו את כל היום" שימי-:תבטיחו לי שלא תהרגו אותי" אבי-"אתה לא במצב של לבקש בקשות" צועק שקט רון מרביץ לו "קדימהה" שימי-"פבל וניקולה" רון-"מה פבל וניקולה דבר ברור" שימי-"הייתי חייב עבודה והם שילמו לי בשביל שאני יחסל את הבורר" רון מסתכל על אבי אבי-"אתה לא מתבייש לשקר" בועט בו "מה אתה חושב שכולם בוגדים כמוך"?"דבר כבר אני מאבד את הסבלנות שלי" שימי-"זה האמת הם שלחו אותי" אבי-"טוב נמאס לי מכוון תאקדח איתך סיימנו" רון-"אבי חכה אולי הוא מדבר אמת" אבי-"תגיד השתגעת למה ניקולה ירצה להרוג את אבא שלי" רון-"אני לא ידוע אבל נברר" אבי-"בסדר אבל משאירים אותו פה לבינתיים" רון ואבי קושרים את שימי לעץ אבי-"איתך עוד לא סימנו" שימי-"אל תשאירו אותי כאן בבקשה" רון-"יאללה בוא אין זמן" * * * *

אושRתי

New member
המשך

* * * * * בית חולים מחלקת טיפול נמרץ. קריאן-"דוקטור אלפסי לחדר ניתוח שתיים" נדב ואורנה נכנסים למחלקה בריצה. אירנה רואה אותו ומתקרבת נדב-"אירנה מה עם ברוך?" אירנה-"אין חדש הוא הגיע לפה במצב נואש עוד חצי שעה הוא יוצא מהניתוח ואז רק אפשר לראות מה מצבו תמתין לבינתיים בחדר ההמתנה אני מבטיחה שאני מודיעה לך ישר שהוא יוצא מהניתוח" נדב ואורנה מתישבים נדב יושב ומסתיר את הראש שלו בין הרגליים. אורנה"-"מאמי יהיה בסדר" נדב-"ומה אם לא" אורנה-"אתה יודע לאיזה משפחה נכנסת יש לו מלא אויבים" אבי ורון מתקרבים אבי-"מה החרא הזה עושה פה?" רון-"מי זה" אבי-"אח שלי" רון-"מה?" אבי-"סיפור ארוך פעם אחרת" אבי מתקרב אל נדב ואורנה אבי-"מה אתה עושה פה" נדב מרים את הראש ומסתכל על אבי אבי-"לך מפה רק חסר שאמא שלי תראה אותך" נדב-"אני לא הולך לשום מקום" אבי-"מזה?" נדב-"שמעת מה שאמרתי אני לא הולך עד שהוא יוצא מהניתוח" רון לוחש לאבי "אל תעשה פה בלאגן אחר כך נטפל בו" אבי-"אתה עוד תשמע ממני" רון ואבי הולכים אורנה מסתכלת על נדב אורנה-"נדב מי זה?" נדב-"תכירי אח שלי אבי הטחול" אורנה-"מה?נדב המשפחה שלהם יודעים מי אתה?אנחנו חיבים ללכת מפה הוא מסוכן למה לא סיפרת לי" נדב-"אורנה זה לא הזמן עכשיו" הרופא יוצא מחדר הניתוח. כולם קופצים. גילה-"דוקטור תגיד לי את האמת" בוכה הרופא-"אמ..כדי שתשבו" אבי-"דבר כברר!!עצבני" אורנה מחזיקה לנדב את היד הרופא-"עשינו מה שיכלנו" גילה-"לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא"ומתחילה לצרוח אירנה מתקרבת משיבה אותה ונותנת לה מים אבי-"מה זה עשינו מה שיכלנו מה המצב שלו" הרופא-"מצטער ברוך נפטר" נדב הולך לקיר ודופק את הראש שלו נעמי מתעלפת גילה מתחילה לצרוח-"לא לאאאאאאאאא אני רוצה לראותת אותו ברוך ברוךךך" ואבי מתקרב לרופא ותופס לו את החולצה אבי-"הוא לא יכול למות תגיד לי שיש עוד סיכוי" הרופא:"מצטער"... אבי-חונק את הרופא"אני יהרוג אותך בשביל מה שילמנו לך" מתחיל לצרוח שומר הביטחון מתקרב ותופס את אבי רון מתקרב ומזיז את שומר ותופס את אבי רון-"אבי תירגע". ניקולה נכנס למחלקה. וכולם מסתכלים עליו. סוף הפרק.

liaush

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

ממש יכולתי לדמיין את זה קורה :]

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifתסריט מס' 4

הבורר פרק 12. סצנה מס' 1. בשעה 01:00 בלילה, נמצא ברוך אסולין מדמם בברכת ביתו גילה אשתו בפאניקה מוחלטת ומתקשה להירגע. באותו הרגע מגיע עמרם עמרם: "מה קרה גילה? שמעתי צעקות." גילה מפנה את ראשה בתנועה רועדת "תראה!!" עמרם רץ לברכה ומוציא משם את ברוך המדמם. עמרם: בודק את הנשימה שלו "הוא עדיין נושם, גילה תתקשרי מהר לאמבולנס." גילה רצה אל הבית במהירות. תוך רבע שעה מגיע האמבולנס ולוקחים את ברוך במהירות. סצנה מס' 2. כעבור חודש. ההלוויה של ברוך אסולין. להלוויה מתכנסים כל חברי העולם התחתון. וביניהם אבי ונדב. נדב בוכה מול הקרב של אביו אך לעומתו אבי מתאפק ושומר את הדמעות בתוכו. לאחר ההלוויה נדב, אבי, גילה,נעמי ועוז חוזרים לביתם. אבי מתקשר לבולדוג ודורש ממנו להביא את הצואה של אביו. אבי: "בולדוג, תגיע עכשיו! אני צריך ת'צואה של אבא שלי, 5 דקות אתה פה!" מנתק. נדב: "בשביל מה אתה צריך את הצוואה שלו?" אבי: "מישהו צריך לנהל את האימפריה לא?" נדב: " ואתה חושב שהוא יירש לך את האימפריה?" אבי: מביט בנדב במבט חודר ומלא זעם "למה למי הוא יירש אם לא לי??, לאיזה כוסית אשכנזי שינהל ת' אימפריה במקום הבן האמיתי שלו?!?!" נדב: "אתה חושב שאני זה שייקח ממך את ניהול האימפריה?,זו לא המטרה שלי אבי!" אבי: "אני מאוד שמח שאנחנו מבינים אחד את השני." -בולדוג מגיע ובידו הצואה. אבי: "נו סוף סוף כמה זמן?!?!" עמרם: "אבי אתה לא מאמין עברתי ליד מסעדת דגים ויצא זן חדש של טונה אתה חייב לטעום," אבי: "טוב טוב, על סדר הארוחות שלך תספר לי בפעם אחרת, הבאת את הצואה?" בולדוג: "כן" אמר והושיט את הצואה לעברו. אבי לקח את הצואה והחל לעיין בה בעיון רב כאשר נדב נועץ בו מבטים חודרים. אבי: "מה זה? לא כתוב פה כלום על ניהול האימפריה!" עמרם: "תדפדף כמה דפים אחורה." אבי החל לדפדף בעצבנות דף אחד דף. לפתע דממה מותחת נשמעה בחדר. אבי: "מה זה אמור להיות??" שאל בעצבנות. עמרם: "אביך החליט להוריש את האימפריה לבנו השני נדב פלדמן." שוק מוחלט עבר בגופו של אבי, מבטו החדה פנתה לכיוון של נדב. נדב: "מה אתה מסתכל עליי ככה??" אבי: "אני פשוט לא מאמין.. בולדוג תגיד לי שזה לא נכון!!" הרים את קולו. עמרם: "מצטער אבי זו ההחלטה של אביך." אבי: "אבא שלי מת!! והוא בטח קבל כדור בראש לפני שהוא כתב את הצואה הזו , אני לא מבין מה עבר לו בראש! לתת לכוסית הילדון הזה לנהל את האימפריה שהוא בנה בשתי ידיו!" נדב: "טוב אני הולך." אבי: "לא כל-כך מהר!!! אתה תחזיר לי את האימפריה שלי זה ברור לך??!" מרים את קולו ותופס את נדב בצוואר. נדב: "תוריד את הידיים שלך!!!" מרים את קולו. אבי מוריד את ידיו. נדב: "אני אח שלך!! אני לא במלחמה איתך!" אבי: "אם כך תוותר על האימפריה, תן לי לנהל אותה! שנינו יודעים שאני מבין בזה יותר ממך." אמר אבי ובכל כוחותיו ניסה לשכנע את נדב. נדב: "תראה אבי, נכון שאני לא במלחמה איתך, אבל אם ברוך הוריש לי את האימפריה אז כנראה הוא לא רצה שאתה תנהל אותה וכנראה שיש לו סיבות לך!" אבי: "י'חתיכת %$^#$%!!! מי אתה חושב באתה?!?!" נדב: "אח שלך! בין אם תרצה בכך ובין אם לא" אומר נדב ומשאיר את אבי מחוסר מילים. נדב יוצא מהדלת ואבי מתחיל להשתולל. אבי:"האבא השטן שלי!!!!! למה הוא עשה לי את זה?!?! " צועק ומתחיל לשבור דברים בהיסטריות. עמרם: "אבי תירגע!" אבי: "בולדוג אתה אל תגיד לי להירגע! אני באמת תוהה לפעמים מי הכניס לאבא שלי את הרעיון הזה להוריש לילדון הזה את האימפריה שלי!! " עמרם: " האימפריה שייכת לאביך ז"ל, ונדב הוא הבן האמיתי שלו, אסור לך לשכוח את זה." אומר בולדוג. אבי:"אחים עד שהמוות יפריד.." מלמל עמרם: "על איזה מוות אתה מדבר?" אבי: "תגיד בולדוג.. אם נגיד קורה לנדב תאונה קטנה אני היורש נכון?, ההורים שלו הם המאמצים ואין לו אחים אמיתיים ולכן יוצא שאני היורש היחידי נכון בולדוג?" שאל אבי ומבט שטני הופיע בעיניו. עמרם: "אבי.. אתה לא מתכוון להוריד את אח שלך!!!" מרים את קולו. אבי: "מה פתאום להוריד את אח שלי?? על מה אתה מדבר?? אח שלי הצדיק השם ישמור אותו." עמרם: "אבי תבטיח לי! אתה לא נוגע בילד!" אבי: "בסדר מה אתה לחוץ? לך תאכל טונה זה ירגיע אותך." אמר אבי ויצא מהבית. סוף סצנה.

אושRתי

New member
המשך

סצנה 3. אבי מגיע למועדון של קובלובה במטרה למצוא שם את יגאל הנאצי. ניקולה רואה את אבי בזווית העין ופונה אליו. ניקולה:"שלום אבי.. מה נשמע?" אבי: "היי ניקולה, תגיד.. ראית את יגאל הנאצי?" ניקולה: "כן הוא יושב בבר" אבי מתחיל ללכת בצעדים מהירים הוא מתקרב לבר שבו יושב יגאל הנאצי. יגאל: "מה נשמע אבי?" אבי: "יש לי דיבור איתך.." יגאל: "מה העניין?" אבי: " יש לנו בעיה.." יגאל: "איזו בעיה? מה קרה אבי שפוך!" אבי: "אבא שלי.. לפני שהורדנו אותו כנראה הוא הספיק לשנות את הצואה והוריש את האימפריה לעובד הסוציאלי הזה" יגאל: "מה אתה אומר.." בכל מופתע. אבי: "אנחנו בבעיה נאצי! חייבים להוריד אותו!" יגאל: " את מי??" אבי: "מה אתה בא להסתלבט לי עכשיו? את הנדב פלדמן הזה! אם נוריד אותו אני יהיה היורש היחיד! אתה מבין נאצי? אני אשלוט באימפריה של אבא שלי!" יגאל: "זה לא מה שסיכמנו.." אמר בקול מפקפק. יגאל: "אני רוצה 50% מהאימפריה!" אבי: מעלה גיחוך "50%? לא הגזמת נאצי? ורק ככה בגלל שאני אוהב אותך לי 70%, לך 30%!" יגאל: "לא בא בחשבון! אני רוצה 50% מהאימפריה! שותף שווה!" אומר ומושיט את ידו אבי: נועץ ביגאל מבט חודר ולוחץ את ידו. יגאל: "שנשלח את שימי להוריד אותו?" אבי: "לא!. אני אעשה את זה בעצמי, יש לי איתו חשבון לסגור!" סוף סצנה.

אושRתי

New member
המשך

סצנה 4. עמרם מגיע לבית חולים עקב סיבות מסתוריות ונתקל באירנה. עמרם: "באתי ל.." אירנה: "הוא מחכה לך." אמרה אירנה והובילה את עמרם לחדרו. *הדלת נפתחת.. עמרם נכנס.* עמרם: "איך אתה מרגיש ברוך?" ברוך: מרים את ראשו "אני בסדר ברוך השם." עמרם: "יש לי משהו חשוב להגיד לך." ברוך: "עקבו אחרייך?.. אסור שידעו שאני חיי!" עמרם: "לא, אף אחד לא עקב אחריי." ברוך: "אני מקשיב." עמרם: "אבי ביקש לעיין בצואה שלך, הוא מאוד התעצבן מזה שלא הוא מנהל את האימפריה.. לאחורה הוא שאל אותי אם במקרה וקורה משהו לנדב אז הוא יירש ממנו את האימפריה." דקה של שקט השתלטה על האווירה. ברוך: "והוא שואל את זה אותך??.. טוב החוכמה זה לא הצד החזק של אבי." עמרם: "אסולין.. זה עוד לא הכל.. שמעתי את אבי קובע עם נדב פגישה ברחוב הגמלאים ליד הפרדס." ברוך: "תעזור לי לקום" עמרם: "ברוך אתה לא יכול לקום, הרופא אמר שאתה חייב לשכב!" אומר עמרם בכל מודאג. ברוך: "תפסיק לדאוג לי! עדיף שתעזור לי לקום." עמרם עוזר לברוך לקום. עמרם: "אבל איך נצא מפה יש פה הרבה שוטרים וסמויים?" ברוך: "תמצא את אירנה ותגיד לה להביא ציוד." עמרם: "איזה ציוד?" ברוך: היא יודעת." עמרם יוצא לחפש את אירנה. סוף סצנה.

אושRתי

New member
המשך

סצנה 5. נדב מחכה לאבי בקוצר רוח. -אבי מגיע. נדב: "חיכיתי לך." אבי: מחייך "אני מקווה שלא חיכית הרבה.. ואני מקווה שגם לא תחכה הרבה עד שמישהו יבוא להציל אותך כי הפעם אבא שלי לא יבוא להציל אותך!" אומר ושולף את האקדח. נדב: "מה אתה עושה?!?!" מרים את קולו. אבי: "אתה הולך איתי עכשיו לפרדס! תנועה אחת לא במקום אני יורה לך בגולגולת זה ברור לך?!?!" צועק נדב מתחיל ללכת. נדב: "למה אתה עושה את זה??" אבי: "את זה תשאל את אבא שלי למה אני עושה את מה שאני עושה.. תשאל אותו בעולם הבא!" אבי ממשיך ללכת אחרי נדב עד אשר הם מגיעים לפרדס. אבי: "המקום הזה מוכר לך?" נדב: שותק. אבי: "לכאן שלחתי את וולדה שיוריד אותך אבל אבא שלי הפריע באמצע כעט הוא כבר לא יבוא להציל את הילד הקטן שלו.. " אומר וחיוך רחב מופיע על שפתיו. נדב: "אל תעשה את זה אבי! אנחנו אחים!" אבי: "אתה לא אח שלי ולעולם לא תהיה! ועכשיו ככה בשביל לסיים את היום בטעם טוב כמו שאומרים.. אני אגלה לך את האמת על ההתנקשות באבא הצדיק שלנו.. נדב: "במשטרה טוענים שאלה האויבים שלו מהעבר." אבי: "במשטרה לא יודעים כלום! כולם אפסים שם! מי שהתנקש באבא שלי היה אדם קרוב לו.. אפשר להגיד החייל שלו! אני ויגאל הנאצי גייסנו את שימי אנג'ל למשימה הזו." אמר אבי וחייך חיוך רכב. נדב: "אני לא מאמין.." מלמל. אבי: "אל תהיה תמים! איך אתה חושב ששימי הצליח להסתנן לבית שלנו? אני הכנסתי אותו! " גל של הלם עטף את גופו של נדב. אבי: "הראתי לו ולכולם מאיפה משתין הדג! האימפריה הזו תהיה שלי! גם אם אצטרך להוריד אותך ביחד עם יגאל הנאצי! ועכשיו תתכונן למוות!" הרים את קולו. "אבי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" נשמעה הצעקה.

אושRתי

New member
המשך

-אבי מסתובב לאחור ושוק מוחלט עובר בגופו כאשר הוא ראה מולו את אביו ברוך: "תוריד את האקדח.!" אבי: "את...ה .. חיי.." מלמל וידיו מתחילות לרעוד ברוך: "תן לי את האקדח עכשיו!" נדב: "אבא.. איפה הייתה כל הזמן הזה?? " שואל ודמעות יורדות מעיניו. ברוך: "כשהאמבולנס רק לקח אותי הייתי במצב רע, מאוד רע! חשבתי שלא אשרוד תוך חודשיים יצאתי מהקומה ידעתי שאם אחזור הביתה יגאל נאצי ינסה לרצוח אותי פעם נוספת. אני לא מאמין שיכולת לשתף איתו פעולה." אבי: "מסתבר שיש עוד דברים שאתה לא יודע! כנראה שאת לא מספיק מכיר אותי!" ברוך: "מה חסר לך בחיים תגיד לי?!?! את אבא שלך רצית לרצוח?!?! את אבא שלך?!?!" מרים את קולו. אבי: "אבא.. אתה בגדת באמא! אתה בכלל יודע מה עבר עליה כשהיא גלתה שיש לך בן ממזר ?, ועכשיו גם נתת לו את האימפריה! את האימפריה שאני כ"כ רציתי מאז שהייתי קטן! אתה הרסת אותי אבא! בשתי ידייך פשוט מחצת אותי! ואני אנקום בך!, אני אנקום בך על כל הקיפוח הזה!, בדם אתה תשלם לי בדם!!!!!!!!" אומר אבי ומכוון את האקדח לעוור אביו. ברוך: "אל תעשה שטויות אבי!, אתה תתחרט על זה אחר-כך ויהיה מאוחר מידי." אבי: "לעולם אל תתחנן אבא!!, זה מה שלימדת אותנו לא??, ואני לא הולך להתחרט! " ברגע השיא נדב רץ לכיוון של אבי וקפץ עליו במטרה לקחת ממנו את האקדח נדב ואבי במלחמה צמודה על האקדח. ברוך: "נדב עזוב אותו!!" מרים את קולו. אבי: "תשחרר כבר י'בן #$%#!!!" נדב: "אני לא אתן לך לעשות את זה שוב!!!" מרים את קולו. הם ממשיכים להיאבק על האקדח עד שנשמעת ירייה. .... ברוך ההמום מסתכל כל שני בניו שלא זזו , ורק שאלה אחת נשאלת בראשו במי פגעה הירייה בנדב או באבי?. באופן מצמרר אבי נופל על הדשא ללא רוח חיים. נדב קם וחולצתו תבולה בדם אחיו. נדב ההמום מתקשה להבין מה קרה הוא רואה מולו את דמות אחיו שוכב על הדשא מדמם וללא רוח חיים. נדב: "אבי..???" בקול חלש. נדב: "אבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" צורח ברוך רץ לכיוון של נדב ומחבק אותו חיבוק חזק. נדב: "מה עשיתי?!?!?! " שואל בהיסטריות ומתקשה להירגע. ברוך: "אתה עשית את מה שהייתה צריך לעשות! אתה הגנת על אביך בגופך! אני מצטער על כל מה שעשיתי לך בבקשה רק תסלח לי!" אומר ברוך ודמעות שותפות את פניו. נדב: מביט בברוך והדמעות מתחילות לרדת מעיניו "אני אוהב אותך אבא." הסצנה נגמרת בחיבוק חזק, בבכי סוער ובאהבת אמת חזקה בין האב לבנו האהוב. סוף. נכתב על ידי : liaush

למעלה