הפיג'מות - הסרט

גרי 541

New member
../images/Emo202.gif הפיג'מות - הסרט ../images/Emo202.gif

החלטתי לכתוב סרט על הפיג'מות, סרט דרמטי שההתחלה שלו מבוססת על סיפור אמיתי ושאר הסרט מבוסס על פרי דמיוני החלטתי לפרסם אותו כאן כדי לשמוע את דעותיכם על הסרט ולקבל ביקורות בונות ושתתנו לי שמות לסרט כי בקטע הזה אני ממש תקוע, כאן אני יפרסם תקציר של הסרט אני יחלק לכם אותו גם להתחלה, אמצע וסוף תקראו לאט כדי שתוכלו להבין את כולו ותתנו את דעותיכם.
הסרט בקצרה: (הקטע המודגש זה קטע שמבוסס על סיפור אמיתי) לאחר שלוש עונות מצליחות בסדרה הפיג'מות, אלונה עוזבת את הארץ ועוברת לאמריקה, שמה היא מפתחת קרירה חדשה ושוכחת מחבריה בארץ, אלה ממשיכים לדרכם ומצלמים עונה רביעית לסדרה , תאונת דרכים קשה שעוברת על עודד חברה מהלהקה גורמת לאלונה לעשות חשבון נפש עם עצמה והיא לוקחת את המטוס הראשון וחוזרת לארץ. לאחר שנפצע קשה במלחמת לבנון האחרונה, עבר שיקום וחזר לחיים בנס, מחליט אלון חברו לנשק בצבא של עודד ביחד עם אלונה וחבריו של עודד לפיג'מות אילן קובי יניב יובל וימית לעשות עליו סרט דקומונטרי, הם מתמכרים לרעיון ומנסים למכור את הסרט בצורה אובססיבית ונואשת שגורמת לכול אחד מהם לאבד את השליטה במסע הזוי אליו הם נכנסו, אף גוף לא מעוניין לרכוש את הסרט וכשעודד נפטר בבית החולים הסרט זוכה להצלחה גדולה והוא הופך להיות גיבור טראגי כאדם שהגיע מהשוליים ומהעוני גדל בשכונת מצוקה והיה לכלום והפך בין רגע לגיבור שחיפש פיתרונות מתחת לאדמה ולבסוף איבד את דרכו בעולם שהיה גדול עליו וש"בדיעבד" היה צריך להישאר במקום ממנו הוא בא.
הסרט בשלושה חלקים:
ההתחלה: (מבוסס על סיפור אמיתי) אחרי שלוש עונות מצליחות בסדרה הפיג'מות, אלונה עוזבת לחו"ל וחבריה לסדרה ממשיכים לדרכם עם עונה רביעית, אלונה מפתחת קרירה באמריקה ושוכחת מהיכן היא באה.
ההמשך: (לא מבוסס על סיפור אמיתי) עודד עובר תאונת דרכים קשה ומתאשפז בבית החולים ונמצא במצב של תרדמת, אלונה חוטפת מכה קשה בעקבות הבשורה על מה שאירע לעודד וחוזרת לארץ וביחד עם אלון חברו של עודד לנשק בצבא ובשיתוף פעולה עם שאר חבריו של עודד לסדרה ועוד סלבריטאים רבים עושה סרט דקומונטרי על עודד סרט שמתמקד במאבקו של עודד בפציעה הקשה ובתהליך השיקום שלו, אף גוף לא מוכן לרכוש את הסרט ולשדר אותו.
הסוף: (לא מבוסס על סיפור אמיתי) לאחר חמישה ימים בהם נאבק עודד על חיוו, הכול נגדע והוא נפטר בבית החולים, רק אז הסרט זוכה להצלחה רבה ועודד הופך להיות גיבור טראגי ולבסוף מבצעים חבריו הופעה אחרונה לזכרו בו הם משאירים כיסא ריק בציפייה שאולי חברם עודד מי שהפך להיות גיבור רק במותו בכול זאות יצטרף אליהם.

מטרן

New member
ואוו

מאיפה הגיע הרעיון?XD שמות? הכיסא הריק ההופעה האחרונה אממ..אם הייתי יודעת על זה יותר לעומק היו לי יותר רעיונות....אם את צריכה עזרה יותר רצינית את מוזמנת לפנות אליי במסרP: יש לי ניסיון עם דברים כאלו (כן..כן...בטח...><) בהצלחה!!!!

וואו../images/Emo108.gif../images/Emo70.gif

קודם כל כל הכבוד על ההשקעה... דבר שני.. וואו איזה סיפור קשה...

למעלה