ל"ג בעומר שמח!

Yuske

New member
אני איתה._.

אני כבר עם רגל שלמה בבית אבות... והזיכרון שלי כבר לא משהו... אני זוכר את הכינוי הזה...אבל רק בלזכור שהוא היה כותב פה, בכלאופן ברוכים השבים^_^ הל"ג בעומר שלי כלל בלמידה באוניברסיטה הפתוחה מ7וחצי עד 10 בלילה, להגיע ב11 הבייתה להתארגן למחר להתקלח עם מיים קפואים להוציא את הכלב וללכת לישון כי ב7 יציאה לעבודה. המשך יום טוב לכולם^_^

OOOO0

New member
חחחח....

אתה גם לומד במסגרת האוניברסיטה הפתוחה?איך למדת,אתה לא שובת?

Yuske

New member
אני לומד ב"חשיפה" קורס תסריטאות

אז לא נראה לי שזה קשור אלינו גם...כי היה לנו שיעור רגיל ביום שני

OOOO0

New member
אה,איזה מגניב!

גם אני רציתי ללמוד את הקורס הזה פעם...אולי באמת אני אעשה את זה בהדמנות.איך שם?אתה נהנה?מה אתם לומדים שם בדיוק?

Digi Lista

New member
גם אני למדתי ב"חשיפה" קורס תסריט ותחקיר דוקומ

נטרי...בכפר הירוק... סיימתי באמצע מרץ האחרון ואני עוד מחכה לתעודה,איזה כיף לשמוע שאנחנו לומדים דברים דומים באותה מסגרת

Yuske

New member
נכון שהכפר הירוק

נמצא בחור? בנתיים למדנו מבנה של תסריט מבחינה טכנית (גודל אותיות מיקום וכו) שיעור שעבר למדנו על איך כותבים תסריט מרעיון כללי עד הכתיבה עצמה (שבדרך יש תקציר, ואז תקציר של התסריט מפורט יותר, ואז הצגה של התסריט בעל פה כזה) אנחנו נלמד גם על דמויות, איך מפתחים דמויות ובונים דמויות וסיפורים, ואיך כותבים תסריטים והכל. בנתיים זה מעניין^^ ליסטה כן זה באמת מגניב לשמוע ששנינו לומדים בכפר הירוק (למרות שאת כבר למדת ואני עדיין לומד^^"") כתיבה זה מגניב!

Digi Lista

New member
חור זו מילה עדינה...

חוץ מיזה שהייתי תלמידה "מצטיינת"-מגיעה (הודעתי מראש) שעה לפחות איחור אחרי ההתחלה הרשמית של השיעור(השיעור היה מ17:00-21:15) עקב זה שאני רק מסיימת לעבוד בסביבות ארבע(לא הצלחתי להשתחרר) וגרה במרחק של שעה וחצי נסיעה(לא כולל איחורים של אוטובוסים,פקקים והעובדה שמדובר לפחות בשני אוטובוסים שאני צריכה לקחת מהחור שלי עד החור הזה) ואז יוצאת לפחות חצי שעה לפני כולם כי האוטובוס האחרון שלי למקום הספציפי שאני צריכה בתל אביב עובר בכפר הירוק רק עד 21:00 בערך והאוטובוס האחרון מתל אביב אליי עובר ב22:00 בדיוק...בקיצור זה כבר יצר פיגור,אומנם השלמתי תמיד הכול וגם הגשתי את רוב המשימות אבל זה עדיין מרגיש מוזר להיכנס באמצע(בימים של פקקים ועיכובים מסיבות שונות שלא קשורות אליי הייתי מגיעה ישר להפסקה...)ואם נוסיף את זה שבתנאיי מזג אוויר סוערים יצא שלא הגעתי בכלל וזה שרוב האנשים היו מבוגרים ממני פי כמה ועוסקים כול חייהם בעבודות המעשיות של התקשורת מעבר לכתיבה(הרוב שם היו צלמי וידאו מקצועיים,עורכי וידאו מקצועיים,עורכים בעיתון "הארץ" ושאר אליטות גבוהות והרבה עם תארים<לרובם יותר מאחד> בתחום ואני באה בכלל מכיוון אחר) והכי חשוב למרות שהקורס נשמע מעניין אותי הוא יחסית מאוד שעמם ולא נתן לי מספיק לפחות ממה שנראה כרגע...בשיעור האחרון המרצה אמר לי שאני תעלומה בעיניו כי למרות המרחק וההשקעה העצומה מצידי אני עדיין באה ומתמידה ושהוא מאוד מעריך אותי על זה... דווקא החומר לימוד שאתה מתאר נשמע נחמד מאוד והייתי שמחה ללמוד אותו-אתה תמיד מוזמן לשתף אותנו-אותי לפחות זה ממש מרתק,בדקתי הרבה דברים לגביי "חשיפה" במשך כמעט שנתיים עד שבאמת החלטתי להירשם הבעיה שתמיד מדובר גם בשיקולים של התאמת זמנים(שעות תחבורה ציבורית/עבודה וכו'...) וכמו שאמרת בעצמך לא קל להגיע לחור הזה וכרגע אני לא רוצה לעבור לגור באיזור המרכז וזה דיי מגביל לי את האפשרויות... האמת שיש לי הרבה תסריטים(ברמה העקרונית) ופיתוחים כללים של העלילות ודמויות(פחות הטקסטים של הדמויות כי איכשהו בכתיבה הם יוצאים לי פחות מוצלחים וטבעיים גם כשבראש יש לי את הרעיונות הכמעט מדוייקים) אבל אולי נוכל מתישהו עם הידע שתרכוש שם לשלב ולעבוד על משהו משותף

OOOO0

New member
וואו,זה נשמע ממה מעצבן....

מקווה שאם אני אלמד בכפר הירוק יהיה לי יותר קל מבחינת הגעה.... איזה קטע זה שכולנו בגדול לומדים אותו דבר ומתעניינים באותם דברים....

Yuske

New member
נכון?!

אני חושב שבגלל שאנחנו מתעניינים באותם הדברים אז אנחנו עדיין בפורום הזה ועדיין שומרים פה על קשר^^

Yuske

New member
זו דיי בעייה

שאת גרה ממש רחוק מהכפר הירוק:\ אני למזלי עובד כמה מטרים משמה אז אני יכול נגיד להישאר בעבודה עוד איזה חצי שעה שעה ככה, ואז לקחת אוטובוס. הבעייה היא בלילה. ובלילה הקורס נגמר ב-10, ובאיזה 10ורבע ככה האוטובוס האחרון לכיוון תל אביב בעוד שהאוטובוס האחרון מהתחנה המרכזית לראשון הוא ב-11 וחצי פעם ראשונה חבר שלי שלומד שמה בקורס אחר הסיע אותי עד תחנת האוטובוס בחולון (הוא גר בחולון) אז חיכיתי לאוטובוס והגעתי הבייתה בפעם השנייה מישהו הקפיץ אותי מהקורס עד ראשון (איפה שהאוטובוס שלי מתל אביב עוצר) הוא גר ברחובות, אני מקווה שהוא לא יתנגד להסיע אותי כל פעם:X האמת שאני רוצה להתחבר עם אנשים משם, יש שמה אנשים שנראים ממש נחמדים ואנחנו באים מאותו המקום - ללמוד תסריטאות. כל אחד בטח הגיע עם המטען שלו ועם הכישורים שלו ועם התחביבים שלו שיהיה ממש נחמד לדעתי להתחבר שמה עם אנשים^^ יש שמה כמה באיזור הגיל שלי, כמה מבוגרים עם ילדים וכו, וכמה שהם קצת מבוגרים ממני (25+) (הגיל לא כזה מפריע לי אגב) כל אחד עם משהו אחר (תואר, סיים צבא, לומד משהו אחר, free lancer וכו) ליסטה, אמרתי בעבר שממש אשמח לעבוד איתך על משהו! אני זוכר רק משהו בנושא הגלגול נשמות שדיברנו עליו לפני שנה ומשהו ודיי שכחתי ממנו לצערי:\... אשמח לעבוד איתך על משהו, אם את רוצה תשלחי לי מסר עם רעיון ונפתח אותו^^ (אפילו למשהו קצר כזה) שבת שלום לכולם!^^

OOOO0

New member
אה,איזה כיף!אתה מכיר אותי!

נו,אז בבקשה תסגיר את עצמך.כולנו במתח לדעת מי אתה.וכולנו גדלנו והתבגרנו מאז....בדיוק לפני כמה ימים חשבתי על זה שמגניב איך שהדור שלנו ממש גדל עם תפוז,ואנחנו יכולים לראות כאן הודעות שכתבנו בגיל נורא צעיר,ולראות כמה התבגרנו.

OOOO0

New member
אה,אני זוכרת אותך!מה שלומך?

נו,אז קדימה פרט בכל מה שהשתנה אצלך מאז ובעיקר ספר מה אתה עושה היום.

December Elegy

New member
מה -לא- השתנה? /:

כרגע אני סטודנט. סובל מכל רגע- אבל אני הולך ללמוד בבצלאל (צילום) שנה הבאה. אני גר בירושלים, לא עושה הרבה מדי (אם כי לאחרונה התחלתי להיות קצת יותר פעיל. אולי משום שהפסקתי ללמוד ברצינות).

OOOO0

New member
אה,מכירה את זה....

גם אני הייתי סטודנטית מתוסכלת תקופה מאוד ארוכה...עד שהגעתי לקורסים שבאמת קשורים לתואר שלי שמהם אני נהנית. בהצלחה בבצלאל שנה הבאה! ואתה מוזמן להישאר בפורום,נורא כיף ונחמד כאן ואתה כבר מכיר את רוב האנשים.

Digi Lista

New member
אגיב למסר-קראתי בבוקר,קצת בשוק...

שיהיה המון
בבצלאל! אשמח לעוד פרטים מה חדש ומה השתנה ובכלל תמיד כיף שבאים ותיקים וממש לא משנה כול השאר

למעלה